Home / آمریکا / کالیفرنیا در حال هموار کردن عادی آتش نشانان زندانی پس از آزادی است

کالیفرنیا در حال هموار کردن عادی آتش نشانان زندانی پس از آزادی است

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوسوم ، لایحه ای را امضا کرد که به زندانیانی که در حین زندان با آتش می جنگند اجازه می دهد سوابق خود را پس از آزاد شدن شانه بزنند.

این می تواند زندانیان را به یک آتش نشان منظم تبدیل کند ، کاری که قبلا هرگز نتوانسته بودند انجام دهند.

به روزرسانی های زنده: هیولاهای کشنده در ایالت های غربی در حال افزایش هستند

این لایحه با حمایت مجلس دموکراتیک ارائه می شود. پولیتیکو روز جمعه گزارش داد که الوئیز ریز ، زندانیانی که در یک اردوگاه آتش نشانی ایالتی یا خدمه آتش نشانی شهرستان خدمت کرده اند ، مجاز به مراجعه به دادگاه برای لغو محکومیت خود هستند تا بتوانند به عنوان EMT شناخته شوند.

بیشتر بخوانید:  دالی پرتون در نامه ای شاعرانه RBG را به یاد می آورد

مدتهاست که گلدن استیت برای اطفای حریق به زندانیان اعتماد کرده و سال گذشته نزدیک به 3100 زندانی در اطفا حریق کمک کردند.

آتش نشانان زندانی ، یکشنبه ، 7 ژوئن 2020 ، در نزدیکی وینترز ، کالیفرنیا ، با یک آتش سوزی بلدرچین می جنگند.
(عکس AP / نوح برگر)

اما در میان یک بیماری همه گیر ویرانگر – که طی آن حداکثر 17،600 زندانی توسط سیستم زندان های ایالت آزاد شدند – و اعتراضات سراسری برای عدالت اجتماعی ، با مقابله با فصل ویرانگر آتش سوزی ، با کمبود آتش نشان روبرو شد.

بیشتر بخوانید:  سوزان کالینز می گوید که او مخالف رأی دادن به نامزد SCOTUS قبل از انتخابات است

آب و هوا و آب و هوا در کالیفرنیا بسیار نرمال نبود. این ایالت در میان خشکسالی بی سابقه 20 ساله است که طی آن دما 130 درجه افزایش یافته است.

شرایط Tinderbox همراه با یک رعد و برق نادر باعث ایجاد اولین دور آتش سوزی های مهمی شد زیرا دیریچو قدرتمندی را در آیووا و ایلینوی به بار آورد و طوفان لورا در سواحل خلیج فارس ویرانی به بار آورد.

بیشتر بخوانید:  یک شهر بزرگ آمریکایی ممکن است به زودی به جوانان 16 ساله اجازه رأی دهد ، آیا دیگران می توانند از این الگو پیروی کنند؟

تاکنون بیش از 3.1 میلیون هکتار در کالیفرنیا سوخته است – حدود 20 برابر بیشتر از سال گذشته – بیش از 6300 ساختمان تخریب شده و حداقل 20 نفر کشته شده اند.

در حال حاضر حدود 15000 آتش نشان با 28 آتش سوزی بزرگ مبارزه می کنند.

شش مورد از 20 آتش سوزی بزرگ ثبت شده در این سال رخ داده است که شامل دومین ، سومین و چهارمین آتش سوزی ثبت شده است. و به دلیل یک چشمه مخصوصاً گرم و خشک – با گرم شدن فصل گرم غربی 2 تا 3 درجه ، که باعث کمبود رطوبت طولانی مدت می شود – فصل آتش سوزی به طور بالقوه چهار تا هشت ماه طول کشید.

بیشتر بخوانید:  سخنگوی کاخ سفید گفت که توافق بین بحرین و اسرائیل تحولی "شگفت انگیز" برای "جهانی صلح آمیز" است.

در حالی که برخی از اعضای اجرای قانون و دادستان ها با لایحه آتش نشان مخالفت می کنند ، فرماندار دموکرات روز جمعه گفت که این قانون به آنها “امید به کار در حرفه ای را که تحت آن آموزش دیده اند” می دهد.

پیش نویس این قانون افرادی را که به جرایم خاص ، از جمله قتل ، آدم ربایی ، تجاوز به عنف ، آتش سوزی ، یا هر نوع جنایتی که مجازات آن اعدام یا حبس ابد باشد مجازات نمی کند.

بیشتر بخوانید:  کلی کلارکسون توضیح می دهد که چرا نمی تواند در مورد "جنبه های خاصی" از طلاق "واقعاً باز" باشد.

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

با این وجود هنوز هزاران زندانی باقی مانده اند که “به دلیل آموزش هایی که می بینند این فرصت را می خواهند. پس از خارج شدن از سیستم ، احتمالاً قادر به پیوستن به نیرویی خواهند بود که در آنها آموزش دیده و انرژی گرفته اند.” نیوزوم به خبرنگاران گفت: “شرکت در راه های قهرمانانه.” .

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *