Breaking News
Home / زندگی / کالیفرنیا در حال انجام اصلاحات عمده در عدالت کیفری است

کالیفرنیا در حال انجام اصلاحات عمده در عدالت کیفری است

روز سه شنبه ، ترامپ با سفر به کنوشا ، ویسکانسین ، فرصت را غنیمت شمرد و از نفوذ گسترده عوام فریبانه خود استفاده کرد ، و معترضان عدالت نژادی را به عنوان تروریست معرفی کرد و تلاش کرد تا اصلاح طلبان عدالت کیفری و مخالفان خشونت پلیس را برابر با جرم ، مانند دلالان برای آنارشیسم ، و خود به عنوان تنها یکسان بداند. چه کسی قادر به اجرای “قانون و نظم” است. هفته گذشته در کنوانسیون جمهوری خواهان ، این پیرمرد فراری با بدگویی به عنوان “محافظ تمدن غرب” معرفی شد. سر و صدا ، سر و صدا و سر و صدای بیشتر.

اشتباه نکنید ، با سرعت سرگیجه آور ، ترامپ سهام را افزایش داده است. وی در دفاع از کایل ریتنهاوس ، دروازه بان 17 ساله ای که هفته گذشته دو معترض کنوشا را به قتل رساند ، با قرار دادن خود به عنوان یک سنگر در برابر هرج و مرج ، شروع به آماده سازی طرفداران خود برای به دست گرفتن اسلحه برای دفاع خود (تحت عنوان دفاع از قانون و نظم) و قمار می توانست ، و متقاعد کردن میلیون ها رای دهنده در ایالت های در حال چرخش مانند پنسیلوانیا و ویسکانسین سابقه شکست ، فساد و سو abuse استفاده از قدرت را نادیده می گیرند.

اما شما حتی نیازی به خراش سطح ندارید تا رکورد شکست را ببینید ، این ظلم به عنوان یک اصل حاکم ، هنوز هم به وضوح در معرض نمایش است. تصمیم حیرت انگیز این هفته برای رد مشارکت ایالات متحده در یک تلاش هماهنگ جهانی برای تولید و توزیع واکسن Covid-19 اتخاذ شد. تحت سیاست “اول آمریکا” ، این سیاست یک بار دیگر آمریکا را منزوی می کند. اولاً ، تهیه واکسن هایی که طی ماه های آینده تولید می شود برای فقیرترین مردم و ملت ها بسیار دشوار است. اما همچنین دسترسی به سیستم های بهداشتی ایالات متحده که به عنوان بخشی از آن استراتژی بین المللی هماهنگ شده است ، دسترسی به سیستم بهداشتی آمریکا را غیرممکن می کند. از این گذشته ، اگر آمریکا به بقیه جهان می گفت که به جهنم بروید ، بقیه جهان نیز متقابل هستند. 101.

بیشتر بخوانید:  واشنگتن در سوگ درگذشت نماد دادگاه عالی روت بدر گینسبورگ

ترامپ و پیروانش در سراسر کشور علاوه بر عوام فریبی در راه انتخابات و سرزنش کردن بقیه جهان ، همراه با همزن های بی نظم و سیاه دوست بایدن که برای مشکلات آمریکا در هوا پرواز می کنند ، همه این کارها را می کنند. در قدرت خود برای انکار حق رای دادن به رای دهندگان. بخش جورجیا از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گزارشی را در این هفته منتشر کرد که شرح می دهد چگونه ، در اواخر سال 2019 ، این کشور نزدیک به 200000 رأی دهنده را از لیست خود خارج کرد. در زمان های عادی ، افشای یک کارزار سازمان یافته برای سرکوب رای دهندگان عنوان اصلی هفته را تغییر می داد. در این روزهای انحطاط ، به سختی فقط یک تصویر است.

همچنین پیشنهاد ظالمانه ترامپ مبنی بر اینکه طرفداران وی دو بار رأی دهند ، یک بار از طریق پست و سپس ، فقط برای این که شخصاً در امنیت باشد – یک استراتژی. بار نیویورک گزارش هایی که وی چندین هفته با دستیارانش در حال بحث و گفتگو بود. ترامپ همچنین جو بایدن را به استفاده از داروهای “بهبود یافته” که برای تقویت زیرکی او طراحی شده است متهم کرد.

بیشتر بخوانید:  ملانیا ترامپ واقعاً اهمیتی نمی دهدمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ایالات متحده از روز یکشنبه TikTok و WeChat را از فروشگاه های برنامه ممنوع می کند

اصلاح در ساعت 1:18 بعد از ظهر | وزارت بازرگانی روز جمعه اعلام کرد دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *