Breaking News
Home / آمریکا / کارگردان “این قابل لمس نیست” را به یک ویدیوی COVID تبدیل می کند

کارگردان “این قابل لمس نیست” را به یک ویدیوی COVID تبدیل می کند

آمدیر NA دبیرستان یک فیلم خنده دار ایجاد کرد که حاوی یک پیام جدی بود که به هر دو دلیل ویروسی شد.

دکتر کوئنتین لی ، مدیر دبیرستان Childersburg ، فیلم کلاسیک MC Canmer 1990 U U Can’t Touch This را به یک کار آگاهی در مورد ویروس کرونا تبدیل کرده است به امید تشویق دانش آموزان به ایمن و سالم ماندن با شروع سال تحصیلی.

او خودش برای من شبیه سازی رپ نوشت و شامل کلمات هوشمندانه ای از جمله: “من به شما دانشجویان گفتم / بهتر است این ماسک را بردارید! / CDC است ، نه من!” و “بیایید همه در امان باشیم ، برویم دستهای خود را بشوییم / بنابراین حرکت کنیم ، تا 6 پا عقب برویم. بهتر است سرفه نکنیم و بهتر است عطسه نکنیم / زهکشی نکنیم! صبر کنید ، لمی درجه حرارت شما را بررسی می کند و زیر بغل نیست.” مدیر به مرکز خبری آلباما گفت که او نوشت متن ترانه فقط در 15 دقیقه. وی سپس برای ضبط آن با کارگردان فیلم جایلن میچل از City Vizualz تماس گرفت و دانشجوی و مربیان داوطلب را برای این ویدئو به خدمت گرفت.

بیشتر بخوانید:  ترامپ خواستار عدالت سریع در تیراندازی به نمایندگانی است که با شدت گرفتن تعقیب و گریز در لس آنجلس کمین کرده اند

نتیجه یک ویدیوی سرگرم کننده است که لی را نشان می دهد که در اطراف دبیرستان می رقصد ، کلاس را عقیم می کند ، از پشت ماشین فروش برای اسپری کردنش بیرون می آید و با رقص چکش ، یادآوری فاصله مناسب اجتماعی و ماسک زدن به دانش آموزان را انجام می دهد. او متوقف می شود و می گوید: “متوقف شو! عقیم بودن!” به “Stop! Hammer Time!”

بیشتر بخوانید:  جمعیت ترامپ شعار می دهند ، "این صندلی را بگیرید!" انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

MC Hammer خودش را وزنه زد تا مهر تأیید خود را برای این تلاش بگذارد:

اگرچه این یک فیلم خنده دار است ، اما مدرسه می داند که بازگشت به مدرسه در میان شیوع بیماری بسیار حیاتی است. این دبیرستان در بیانیه ای در وب سایت خود گفت: “ما COVID-19 را بسیار جدی می گیریم ، اما می خواستیم كمدی را برای شرایط دشوار به ارمغان آوریم.” “ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا دانشجویان ما به دانشگاه برگردند.”

بیشتر بخوانید:  یک مربی فوتبال می سی سی پی بازی را بالای زمین تماشا می کند

این اولین باری نیست که یک مدیر می خواهد احساسات خود را در مورد بیماری همه گیر با آهنگ بیان کند. وی به مرکز خبری آلاباما گفت: “انجام کارهای احمقانه کاری است که من واقعاً از آن لذت می برم.” وی در ویدئویی که در آوریل منتشر شد ، آهنگ دیگری را به اشتراک گذاشت که به شما اطلاع می دهد چگونه این کار را انجام دهید [he has] من این همه گیری COVID را احساس می کردم. »او شروع به پخش موسیقی روی صفحه کلید می کند و بلافاصله شروع به فریاد زدن می کند.

بیشتر بخوانید:  نبرد اسکاتوس تهدیدها و خواستار آتش زدن کنگره است: "کنگره را بسوزان"

https://www.youtube.com/watch؟v=oeAN8Xxz0q4

با ما تماس بگیرید در نامه@time.com.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *