Home / زندگی / کارگران شرکت های هواپیمایی به دنبال مذاکره با سنا برای رهایی بیشتر از بیماری همه گیر هستند

کارگران شرکت های هواپیمایی به دنبال مذاکره با سنا برای رهایی بیشتر از بیماری همه گیر هستند

رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، ممکن است توجه زیادی به صنعت حمل و نقل دشوار نداشته باشد ، اما روز چهارشنبه ، سارا نلسون ، رئیس انجمن مهمان پرواز – CWA International ، گفت که وی لایحه خود را به عنوان یک پیشرفت امیدوار کننده می داند.

نلسون پس از آنكه وی و صدها مهماندار هواپیما در اطراف پایتخت آمریكا قدم زدند تا كنگره را ترغیب كنند تا برنامه پشتیبانی 25 میلیارد دلاری حقوق و دستمزد را كه به عنوان بخشی از بسته كمك COVID-19 به تصویب رسیده بود ، گفت: “این ورود مک كانل به مذاكرات بود.” در ماه مارس. “و ما می گفتیم که به مک کانل برای نشستن پشت میز احتیاج داریم.”

بیشتر بخوانید:  چرا لبرون جیمز راست نژادپرستان را مرعوب می کند

سناتور جمهوری خواه از ایالت تگزاس ، سناتور جان کورنین ، ارزیابی مشابهی را ارائه داد و گفت که از کمک های هواپیمایی حمایت می کند و لایحه مک کانل را “یخ شکن” می نامد که قصد دارد مذاکرات را آغاز کند.

ما خطوط هوایی بزرگی داریم که دفتر مرکزی آنها در تگزاس قرار دارد و صدها هزار نفر از این افراد بیکار می شوند. شرکت های هواپیمایی در میان آخرین خطوط بهبود می یابند ، بنابراین آنها به کمک نیاز دارند. “

بیشتر بخوانید:  ترامپ به هیولا غذا می دهد

فوریت در حال افزایش است. روز چهارشنبه ، 21 روز تا پایان برنامه حمایت از حقوق و دستمزد باقی مانده بود و نلسون گفت که بدون تمدید این کمک ، نزدیک به 100000 کارگر هواپیمایی می توانند از اول اکتبر در تعطیلات باشند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در لوئیزویل ، بریونا تیلور و محمد علی

تامیکا پالمر ، مادر بریونا تیلور ، در پارک جفرسون در 21 سپتامبر 2020 در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *