Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / کارولینای شمالی: جلسه حقوقی ترامپ علیرغم شیوع همه گیر

کارولینای شمالی: جلسه حقوقی ترامپ علیرغم شیوع همه گیر


رالی ، کارولینای شمالی – سخنگوی فرماندار کارولینای شمالی روز چهارشنبه گفت که یک تجمع سیاسی شلوغ به میزبانی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، سلامتی مردم را به خطر انداخته است ، اما طبق قوانین همه گیری این ایالت قانونی است که از گردهمایی های خاصی که مردم از آزادی بیان استفاده می کنند ، خارج است.

ترامپ روز سه شنبه در فرودگاه اسمیت رینولدز در وینستون سالم صحبت کرد. هزاران طرفدار در زیر 6 فوت (1.8 متر) فاصله اجتماعی که توسط خود کاخ سفید توصیه شده بود ، تجمع کردند. دستورالعمل اجرایی صادر شده توسط فرماندار دموکرات روی کوپر در اوایل ماه جاری ماسک را در مکان های عمومی مجاز می داند و اجتماعات گسترده در فضای باز را به 50 نفر محدود می کند.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن در تاون هال CNN: ویلیام بار بیمار برای مقایسه برده داری

سخنگوی دور مکمیلان در پاسخ به این س whetherال که آیا تجمع ترامپ دستور کوپر را نقض می کند ، به استثنایی در این دستور اشاره کرد که “فعالیت هایی که اعمال حقوق اصلاحیه اول را تشکیل می دهند” مجاز است.

با این حال ، مکمیلان افزود: “هنگامی که رهبران منتخب دستورالعملهای ویروس کرونا ویروس کرونا را در مورد ماسک و فاصله اجتماعی نقض می کنند ، به ویژه با جمعیت زیادی بدون ماسک که ساعتها کنار هم می نشینند ، سلامت مردم را به خطر می اندازند. با استفاده از معافیت اصلاحیه اول برای تجمعات عمومی. … به این ترتیب آنها کار فرزندان کارولینای شمالی را سخت تر می کنند تا فرزندان ما به مدرسه برگردند و مردم با خیال راحت به کار خود برگردند. “

بیشتر بخوانید:  قاضی واشو راه محاکمه چهار قتل را در سال 2019 باز کرد

مکمیلان افزود که مبارزات انتخاباتی ترامپ به مقامات ایالتی هشدارهایی درباره این گردهمایی نداده است.

مدیر فرودگاه مارک دیویدسون به وینستون سالم ژورنال گفت که بین 7000 تا 9000 نفر در این مراسم شرکت کردند ، اگرچه ترامپ در سخنرانی خود ادعا کرد که 15000 نفر را به خود جلب می کند.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالت در مورد اینکه آیا اقدامی علیه کمپین ترامپ اتخاذ می کند ، اظهار نکرده است ، اما از طرفداران ترامپ خواسته است تا آزمایش ویروس کرونا را انجام دهند.

بیشتر بخوانید:  مکزیک بودجه را از توسعه جهت مهار مهاجرت منحرف کرد

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: “برگزاری رویدادهای بزرگ بدون پوشش صورت و بدون فاصله اجتماعی می تواند سلامت مردم را به خطر بیندازد.” “افرادی که در یک جمع گسترده شرکت کرده اند تشویق می شوند که آزمایش COVID-19 را انجام دهند.”

دفتر فرماندار عصر چهارشنبه گفت ، کوپر و مندی کوهن ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی روز چهارشنبه در کارولینای شمالی با دکتر دبورا بیرکس ، هماهنگ کننده پاسخ ویروس کرونا در گروه ویژه کاخ سفید دیدار کردند. کوپر و برکس در تماس کارمندان به یکدیگر پیوستند ، جایی که فرماندار در مورد نیاز رهبران منتخب و معرفی شده ما به عنوان مثال در مسیر مبارزات انتخاباتی پاییز با برگزاری برنامه هایی با پوشش چهره و بعد اجتماعی صحبت کرد.

بیشتر بخوانید:  بررسی واقعیت: آیا هیچ سیاستمداری در طی بیماری همه گیر COVID-19 درگذشت ، کار خود را از دست نداد یا ماسک نزد؟

___

آندرسون را در توییتر به آدرس https://twitter.com/BryanRAnderson دنبال کنید.

___

اندرسون یکی از اعضای آسوشیتدپرس / گزارش ابتکار اخبار House State America است. گزارش برای آمریکا یک برنامه خدمات ملی غیرانتفاعی است که روزنامه نگاران را در اتاق خبرهای محلی قرار می دهد تا موضوعات طبقه بندی شده را گزارش دهند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن در مینه سوتا با چهار امتیاز هدایت دونالد ترامپ است: نظرسنجیمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کروز می گوید: رد درخواست احتمالی بارت در انتخابات 2020 می تواند باعث “بحران قانون اساسی” شود

سناتور تد کروز روز سه شنبه گفت که قاضی امی کانی بارت ، علی رغم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *