Home / عمومی / کارمندان EPA ادعا می کنند که دولت ترامپ در حال تغییر ماموریت خود است

کارمندان EPA ادعا می کنند که دولت ترامپ در حال تغییر ماموریت خود است

آژانس حفاظت از محیط زیست اخیراً اخباری مبنی بر استثنا کردن خبرنگاران در نشست “اجلاس” درباره آلودگی شیمیایی در آب آشامیدنی منتشر کرد. چنین اپیزودهایی علائم یک مشکل بزرگتر است: تصرف دائمی و گسترده آژانس توسط صنایع تنظیم کننده آن.

ما جامعه شناسانی هستیم که به بهداشت محیط ، عدالت محیطی ، نابرابری و دموکراسی علاقه مندیم. ما اخیراً مطالعه ای را منتشر کردیم که تحت نظارت “طرح داده های زیست محیطی و حاکمیت” و براساس مصاحبه با 45 کارمند فعلی و بازنشسته سازمان حفاظت محیط زیست انجام شد و نتیجه گرفت که اسکات پرویت مدیر EPA و دولت ترامپ این آژانس را در آستانه آنچه دانشمندان برای احضار “بازداشت قانونی” انجام می دهند ، آورده اند. .

منظور ما از این امر این است که آنها در حال سازماندهی مجدد EPA برای پیشبرد منافع صنایع تحت نظارت هستند ، این کار را به قیمت مأموریت رسمی “حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست” انجام می دهد.

چقدر نزدیک است؟

مفهوم “تصاحب سازمانی” سابقه طولانی در تحقیقات علوم اجتماعی در ایالات متحده دارد. این کمک می کند تا بحران مالی سال 2008 و نشت نفت Deepwater Horizon در سال 2010 توضیح یابد.

از کجا می دانید آژانس دستگیر شده است؟ به گفته دیوید ماس و دانیل کارپنتر از دانشگاه هاروارد ، این امر زمانی اتفاق می افتد که اقدامات آژانس “با هدف و اقدام صنایع و متحدان آنها” “به دور از منافع عمومی و به سمت منافع صنعت تنظیم شده باشد”. به عبارت دیگر ، کشاورز نه تنها روباههایی را که در اطراف مرغداری در کمین هستند تحمل می کند – بلکه آنها را برای مراقبت از آنها دعوت می کند.

بیشتر بخوانید:  دوستی ترامپ با کیم جونگ اون در سنگاپور به نمایش گذاشته شد: "ما یک پیوند بسیار ویژه ایجاد کردیم"

صنعت خدمات

از زمان تأسیس با آژانس حفاظت از محیط زیست ، پرویت از منافع صنایع نظارتی مانند پتروشیمی ها و استخراج زغال سنگ حمایت می کند ، در حالی که بندرت در مورد ارزش حفاظت از محیط زیست و بهداشت بحث می کند. او ادعا می کند که “تنظیم کنندگان برای اطمینان دادن به کسانی که آنها را تنظیم می کنند وجود دارند” ، و باید “ارتقا ((رشد) اقتصادی” را متعهد شوند.

از نظر ما ، تلاش های پرویت برای لغو ، تأخیر یا مسدود کردن حداقل 30 قانون موجود ، ایجاد قوانین EPA را “به دور از منافع عمومی و به سمت منافع صنعت تنظیم شده” هدایت می کند. یکی از کارمندان فعلی سازمان حفاظت محیط زیست به ما گفت که افراد مصاحبه شده با اکثریت قریب به اتفاق موافقت کردند که این عقب نشینی ها “احساس قوی مأموریت آنها – حفاظت از سلامت محیط” را تضعیف می کنند.

بسیاری از این قوانین هدفمند دارای مزایای عمومی مستند خوبی هستند که پرویت پیشنهاد داد – با فرض اینکه در برابر چالش های حقوقی ایستادگی می کنند –


روندهای تاریخی در بودجه EPA افزایش قابل توجهی را در دوره کارتر نشان می دهد ، به دنبال آن کاهش های شدید در دوره رئیس جمهور ریگان و تزریق پول محرک اقتصادی در سال 2009. رئیس جمهور ترامپ پیشنهاد کرده است کاهش شدید.
EDGI ، CC BY-ND

فرسایش به عنوان مثال ، رد ممنوعیت پیشنهادی آفت کش کلرپیریفوس ، کارگران مزرعه و کودکان را در معرض خطر تأخیر در رشد و اختلالات طیف اوتیسم قرار می دهد. لغو برنامه انرژی پاک برای نیروگاه های دارای زغال سنگ و تضعیف استانداردهای پیشنهادی بهره وری سوخت ، فواید سلامتی مرتبط با کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را فدا می کند.

بیشتر بخوانید:  بازماندگان پارک لند ، Bash Betsy DeVos برای نادیده گرفتن خشونت اسلحه: "او دانشجویان را نشان نمی دهد"

سوال اصلی این است که آیا صنایع سازمان یافته در این ابتکارات نقش فعالی دارند؟ در اینجا ، دوباره ، پاسخ مثبت است.

صنعت پر می شود

او در آژانس حفاظت از محیط زیست پرویت با مقامات ارشد که روابط نزدیک صنایع دارند کار می کند. به عنوان مثال ، معاون مدیر اندرو ویلر یکی از لابی گران سابق در صنعت ذغال سنگ است. نانسی بک ، معاون دستیار دفتر EPA برای ایمنی شیمیایی و پیشگیری از آلودگی ، پیش از این یکی از اعضای شورای شیمی آمریکا بود. اریک باپتیست معاون ارشد مشاور عمومی ، مشاور ارشد پیشین در انستیتوی نفت آمریکا بود.

اسنادی که از طریق قانون آزادی اطلاعات به دست آمده نشان می دهد که پرویت 25 برابر بیشتر از محیط بانان با نمایندگان صنایع تحت نظارت ملاقات کرده است. کارکنان وی با دقت از او در برابر درگیری با گروه هایی که “غیر دوستانه” می دانند محافظت می کند.

پس از یک کاهش زودهنگام تحت دولت ریگان ، کارکنان EPA افزایش یافت ، سپس به ثبات رسید. دولت ترامپ پیشنهادی برای کاهش شدید دارد.
EDGI ، CC BY-ND

رئیس سابق دفتر سیاستگذاری سازمان حفاظت محیط زیست ، سامانتا دیویس ، که در آوریل 2018 آژانس را ترک کرد ، 90 جلسه برنامه ریزی شده با انرژی ، تولید و سایر علایق صنعتی بین مارس 2017 و ژانویه 2018 برگزار کرد. در همان مدت ، وی با یک سازمان منافع عمومی ملاقات کرد.

بیشتر بخوانید:  رئیس امنیت میهن در حزب جمهوری خواه نگران "خلا فزاینده رهبری" در وزارت امنیت میهن است

شواهد وضعیتی حاکی از آن است که فشار شرکت مستقیماً بر تصمیمات اصلی سیاست تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، پرویت قبل از آنكه از ممنوعیت مصرف كلرپیریفوس رد شود ، با مدیر عامل شركت شیمیایی Dow كه سموم دفع آفات را تولید می كند ملاقات كرد.

رابرت موری ، بزرگنمای ذغال سنگ توصیه کرده است که برنامه انرژی پاک اوباما را لغو کرده و از توافقنامه آب و هوایی پاریس در “برنامه اقدام” دولت خارج کند. ایمیل های FOIA مکاتبات دقیق بین پرویت و لابیست های صنعت در مورد نکات گفتگو در EPA را نشان می دهد. آنها همچنین بسیاری از بازدیدهای پرویت از مقامات شرکت را به عنوان فرمول حمله خود به برنامه انرژی پاک ثبت کردند.

صداهای دیگر را بی صدا کنید

پرویت و کارمندانش همچنین از کارمندان حرفه ای آژانس حفاظت از محیط زیست سعی کرده اند منافع و تأثیرات احتمالی خنثی را کنار بگذارند. در یکی از مصاحبه های ما ، یک کارمند EPA جلسه ای بین پرویت ، صنعت ساخت خانه و کارمندان حرفه ای آژانس را توصیف کرد. پرویت دیر حاضر شد ، نمایندگان صنعت را به اتاق دیگری برای گرفتن عکس دسته جمعی هدایت کرد و سپس به اتاق کنفرانس بازگشت تا کارمندان EPA خود را به دلیل گوش ندادن به آنها سرزنش کند.

به گفته یکی از منابع ما ، پس از تهدید کاهش بودجه ، خرید و مجازات علیه کارمندان بی وفا و ترک تحصیل ، کارمندان EPA “ترسیده اند … بنابراین هیچ کس پاسخ نمی دهد ، هیچ کس چیزی نمی گوید”.

بیشتر بخوانید:  گفته می شود که کیفرخواست مایکل کوهن قریب الوقوع است زیرا مقام ترامپ در حال بررسی همکاری با دادستان است

در نتیجه ، اجرای قانون به طور چشمگیری کاهش یافته است. در طول شش ماه نخست ریاست جمهوری ترامپ ، آژانس حفاظت از محیط زیست 60 درصد کمتر از تحریم های مدنی از آلوده کننده ها از زمان رئیس جمهور اوباما یا جورج دبلیو بوش در همان دوره پول جمع کرد. این آژانس همچنین پرونده های مدنی و کیفری کمتری را نیز باز کرده است.

در آغاز تصدی خود ، پرویت در اقدامی با هدف نفوذ بیشتر نمایندگان صنعت و دولت های ایالتی ، جایگزین چندین عضو هیئت مشاوره علمی آژانس حفاظت از محیط زیست و شورای مشاوران علمی شد. همچنین سیاست جدیدی وضع شده است که دانشمندان با حمایت مالی آژانس حفاظت از محیط زیست را از خدمت در این هیئت ها منع می کند ، اما به دانشمندان با بودجه صنعت اجازه خدمت می دهد.

و در تاریخ 24 آوریل 2018 ، پرویت قانون جدیدی را منتشر کرد که در آن انواع تحقیقات علمی که آژانس می تواند در نوشتن مقررات زیست محیطی به آن اعتماد کند را بیان می کند. این اقدام توسط انجمن تولیدکنندگان ملی و انستیتوی نفت آمریکا انجام شد.

چه کاری می تواند انجام دهد؟

این اولین بار نیست که یک دولت ضد مقررات شدید تلاش می کند تا EPA را تغییر جهت دهد. در مصاحبه های ما ، مدت هاست که کارمندان EPA فشارهای مشابهی را در زمان رئیس جمهور ریگان ، به رهبری اولین مقام دولت وی ، آن گورسوچ ، گزارش کرده اند.

بیشتر بخوانید:  ترامپ مباهات می کند که لاتین ها از او حمایت می کنند ... اما نادیده می گیرد که آنها هنوز علیه او رای می دهند

گورسوچ همچنین بودجه ها را كاهش داده ، اجرا را كاهش داده و “به گفته ویلیام ریكلشهاوس ، جانشین خود ،” با بسیاری از افراد آژانس به عنوان دشمن رفتار كرده است. او در سال 1983 در میان تحقیقات کنگره در مورد سو m رفتار EPA ، از جمله طرفداری فاسد و سرپوش گذاشتن بر برنامه Superfund ، مجبور به استعفا شد.

پیشکسوتان آژانس حفاظت از محیط زیست در آن سالها بر اهمیت اکثریت دموکرات در کنگره ، که تحقیقات را آغاز کرد ، و ادامه پوشش رسانه ای رسوایی های آشکار EPA ، تأکید کردند. آنها این مرحله را به عنوان یک دوره سرکوب به یاد آوردند ، اما آنها نشان دادند که اقدامات طرفدار صنعت توسط منصوبان سیاسی نتوانسته است کل بوروکراسی را سرکوب کند. در عوض ، کارمندان حرفه ای با ایجاد روش های ظریف و “پنهان” برای حمایت از یکدیگر و تبادل اطلاعات در داخل و با کنگره و رسانه ها ، مبارزه کرده اند.

به همین ترتیب ، رسانه ها اقدامات سیاسی پرویت و رسوایی های اخلاقی امروز آن را برجسته می کنند. کارمندان EPA که آژانس را ترک کرده اند علیه سیاست های پرویت صحبت می کنند. دادستان های ایالتی و سیستم دادگاه نیز برخی از تلاش های پرویت را خنثی کرده اند. هیئت مشاوره علمی سازمان حفاظت محیط زیست – از جمله اعضای منصوب شده توسط پرویت – اخیراً تقریباً به اتفاق آرا رأی داد تا بررسی كامل منطق علمی بسیاری از بحث برانگیزترین پیشنهادهای پرویت را انجام دهد.

با این حال ، با تمایل شدید دولت ترامپ به مقررات و کنترل جمهوری خواه بر کنگره ، بزرگترین چالش کنترل نظارتی در EPA انتخابات 2018 و 2020 خواهد بود.

کریس سلرز ، استاد تاریخ و مدیر مرکز بررسی نابرابری ، عدالت اجتماعی و سیاست ، دانشگاه استونی بروک (SUNY)؛ لیندسی دیلون ، استادیار جامعه شناسی ، دانشگاه کالیفرنیا ، سانتا کروزفیل براون ، استاد جامعه شناسی و علوم بهداشتی در دانشگاه ، دانشگاه شمال شرقیمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

“ما آمریکا هستیم ، b * tch!” طبق گفته یک مقام ارشد کاخ سفید ، این دکترین ترامپ است

هنگامی که در مورد توضیح مختصری از دکترین سیاست خارجی رئیس جمهور دونالد ترامپ س …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *