Home / جدید ترین های دنیا / کارزار ضد ویروس کرونا در شهرستان روشه هاشانا در لس آنجلس با واکنش گسترده ای روبرو شده است

کارزار ضد ویروس کرونا در شهرستان روشه هاشانا در لس آنجلس با واکنش گسترده ای روبرو شده است


پس از ماه ها درگیری با مسیحیان انجیلی بر سر مراسم عبادت در محیط داخلی ، شهرستان لس آنجلس اکنون در یک مسابقه با یهودیان ناظر است که می خواهند روز سال نو را با دوستان و خانواده بزرگ جشن بگیرند.

روز چهارشنبه ، م Instituteسسه آزادی اول از اداره بهداشت عمومی استان خواست تا دستور اول سپتامبر را که ممنوعیت اجتماعات کوچک مانند حمام کودک ، کباب پز و گروه های مطالعه را منع کرده و “برای گرامیداشت تعطیلات (روش هاشانا ، یوم کیپور) با خانواده و دوستان بزرگ شام بخورند” لغو کند.

تحریم نشان دهنده خطر انتقال ویروس جدید کرونا است ، اما خاخام یسرائیل گلب این سیاست را “بسیار بی احترامی و ناامید کننده” توصیف کرد.

بیشتر بخوانید:  با قوت گرفتن پیام "قانون و نظم" ترامپ ، مینه سوتا به میدان جنگ تبدیل می شود

خاخام گلب در بیانیه ای گفت: “من قصد دارم مانند هر سال ، تعطیلات را با تقسیم میز با خانواده محلی در اجتماع گرامی بدارم.” “ما از تحریم می خواهیم سیاست خود را معکوس کند و به ما اجازه می دهد مقدس ترین روزهای خود را در صلح و امنیت جشن بگیریم.”

در نامه خود ، اول آزادی با اشاره به اعتراضات گسترده اخیر که علیرغم قفل شدن ویروس کرونا رخ داده بود ، از جمله تظاهرات 7 ژوئن در هالیوود ، جمعیتی را که سازمان دهندگان ماده سیاه زندگی را 100000 نفر تخمین زده اند ، تحریم دو استاندارد را متهم کرد.

استفانی توپ ، وکیل دادگستری اول آزادی. “تهدید به نظارت بر خانه های یهودیان مذهبی در طول تعطیلات تحت تهدید مجازات کیفری بسیار دور از دسترس است.”

بیشتر بخوانید:  دیزنی به خاطر فیلمبرداری "مولان" در سین کیانگ چین انتقاد کرد

خانم تائب گفت: “بایكوت باید فوراً همه زبانها را از سیاست تحریم كه تهدید كننده اجتماعات كوچك مذهبی در خانه های خانواده است ، حذف كند.”

این استان از همان زمان مراجعه اولیه خود به روش هاشانا و یوم کیپور را لغو کرده و در عوض هشدار داده است “در یک تعطیلات مذهبی یا فرهنگی شام را با خانواده و دوستان خود بخورید”.

“اول لیبرتی” در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “اگرچه اکنون در پشت زبان مبهم پنهان شده است ، اما تهدید به اجرای آن همچنان پابرجاست.” نقض دستورات بهداشت محلی جرمی است که مجازات آن به مجازات نقدی یا زندان محکوم می شود.

بیشتر بخوانید:  ترامپ: افشای روابط FBI با یک جاسوس روسی برای او "یک روز عالی" است

سرویس بهداشتی شهرستان با اختلافات مذهبی بیگانه نیست. پس از چهار تلاش ناموفق ، مقامات شهرستان هفته گذشته با صدور قرار منع تعقیب موقت ، خدمات داخلی را در کلیسای جامعه گریس ممنوع کردند ، اگرچه کلیسای اصلی انجیلی روز یکشنبه با یک خانه پرجمعیت دیگر در منطقه دره خورشید ، از این دستور سرپیچی کرد.

در حین خدمت ، کشیش جان مک آرتور لیستی از نیازهای شهرستان در مورد پارکینگ ها ، پروتکل های سرویس بهداشتی و فاصله اجتماعی را خواند و گفت که او می خواهد خانواده ها بفهمند “کاملاً غیرممکن است” گزارش شده توسط دریاچه Patch North Hollywood-Toluca.

بیشتر بخوانید:  اکثر بزرگسالان مورد بررسی می گویند شرکت های رسانه های اجتماعی باید تبلیغات سیاسی را به طور کلی ممنوع کنند: نظرسنجی

روش هاشانا عصر جمعه آغاز می شود. اول آزادی گفت که تعطیلات بزرگ بین روز سال نو و یوم کیپور اتفاق می افتد و “مقدس ترین روز تقویم یهودیان است و معمولاً شامل یک سری وعده های غذایی در خانه خانواده با گروه کوچکی از خانواده یا دوستان است.”

در این نامه آمده بود: “شهرستان لس آنجلس ممنوعیت اعلام شده خود را در گردهمایی های کوچک با دوستان یا خانواده بزرگ تحت نظارت دقیق قرار نداد.” “با این حال ، اگرچه تحریم اعمال نمی شود ، سیاست تحریم تهدید می کند که در برابر جشن آینده اعتقادات مذهبی اقلیت ها اجرا شود.”

بیشتر بخوانید:  وزیر دارایی سابق مالزی با دو اتهام جدید فساد روبرو است

در رتبه بندی خود ، این شهرستان گفت چنین گردهمایی هایی “خطرناک است زیرا آنها افرادی را که با هم زندگی نمی کنند دور هم جمع می کند و احتمال انتقال جامعه را افزایش می دهند.”

براساس تجزیه و تحلیل WalletHub که روز سه شنبه به روز شد ، تجزیه و تحلیل کالیفرنیا دومین محدودیت COVID-19 در کشور است ، که پس از هاوایی است.

بر اساس گزارش رهگیری ویروس کرونا در نیویورک تایمز ، موارد جدید در کالیفرنیا طی 14 روز گذشته 31 درصد کاهش یافته است ، در حالی که مرگ و میرها 3 درصد افزایش یافته است.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/TI3mM
clck.ru/Qt6rs
u.nu/5o165
v.gd/ZxlkZc
ulvis.net/quJ

About adminpbn

Check Also

مکزیک می خواهد بدهی آب آمریکا را پرداخت کند و از انتخابات آمریکا دور باشد

رئیس جمهور مکزیک روز جمعه از سیاستمداران و کشاورزان عصبانی در شمال مکزیک خواست که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *