Home / جدید ترین های دنیا / کارزار انتخاباتی ترامپ: “پکن بایدن” دهه ها تحت فشار “” “چین قرار داشته است

کارزار انتخاباتی ترامپ: “پکن بایدن” دهه ها تحت فشار “” “چین قرار داشته است


مبارزات انتخاباتی ترامپ روز چهارشنبه جوزف آر بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات را به دلیل ضعف در چین رد کرد و گفت که بایدن از سیاست های رئیس جمهور برای طرح جدید تقلید می کند تا سعی کند از سفر شغل های آمریکایی به خارج از کشور جلوگیری کند.

استیو کرتیس ، مشاور ارشد ستاد انتخاباتی ترامپ ، آقای بایدن را به عنوان “یک شرکت متعهد جهانی” در طول زندگی طولانی خود به عنوان معاون سابق رئیس جمهور در واشنگتن دی سی توصیف کرد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ دستورالعمل منع حفاری دریایی در فلوریدا تا سال 2032 را امضا کرد

آقای كورتیس گفت كه توافق نامه تجارت آزاد آمریكای شمالی (NAFTA) ، كه بایدن به عنوان عضو سنای آمریكا از آن حمایت می كرد ، از زمان تصویب تا انتخاب رئیس جمهور ترامپ بیش از 200000 شغل صنعتی برای میشیگان هزینه در بر داشت.

آقای ترامپ از آن زمان توافق نامه تجارت با کانادا و مکزیک را بازنویسی کرده است.

بیشتر بخوانید:  دادگاه تجدیدنظر تگزاس فشار دموکرات ها برای گسترش رای گیری از طریق پست را رد کرد

کورتیس در تماس تلفنی با خبرنگاران گفت: “بایدن بهترین دوستی بود که رژیم حزب کمونیست چین می توانست در واشنگتن دی سی درخواست کند.”

آقای کورتیس به فشار آقای بایدن ، به عنوان سناتور و معاون رئیس جمهور ، برای وارد کردن کامل چین در سازمان تجارت جهانی (WTO) و اطمینان از برخورد با آن به عنوان یک شریک تجاری دوستانه با ایالات متحده اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  اکثر بزرگسالان مورد بررسی می گویند شرکت های رسانه های اجتماعی باید تبلیغات سیاسی را به طور کلی ممنوع کنند: نظرسنجی

آقای بایدن روز چهارشنبه در میشیگان است تا در مورد پیشنهاد جدید خود برای منع مشاغل ایالات متحده در خارج از کشور صحبت کند.

آقای کورتیس گفت که بسیار شگفت آور است که آقای بایدن اکنون تلاش می کند “به عنوان یک ملی گرای اقتصادی” بدل شود و پیشنهاد وی از آنچه آقای ترامپ ممکن است در دومین دوره ریاست جمهوری خود دنبال کند تقلید می کند.

بیشتر بخوانید:  اتیوپی یک شخصیت برجسته مخالف را به تروریسم متهم می کند

جک برگمن نماینده جمهوری خواهان در این تماس گفت چین سالهاست که بایدن را رها می کند.

برگمن گفت: “سیاست پرزیدنت ترامپ در قبال چین ، آمریكا را در درجه اول قرار می دهد ، در حالی كه جو بایدن برای تقریباً پنج دهه در حال چرخش است.” “ما نمی توانیم چهار سال یک رهبر ضعیف ، ضعیف ، ضعیف ، بی بینا مانند جو بایدن را داشته باشیم.”

بیشتر بخوانید:  مقامات مبارزات انتخاباتی ترامپ چندین روش را برای دستیابی به پیروزی نشان می دهند ، از جمله "زمین لغزش" بالقوه

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ هنگام تبلیغات انتخاباتی در پنسیلوانیا امی کانی بارت را تبلیغ می کند

رئیس جمهور ترامپ شنبه شب با حمایت از طرفداران خود در پنسیلوانیا ، در میدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *