Home / آمریکا / کاخ سفید در حالی که ترامپ و بایدن برای خرید مانتو آمریکایی می جنگند رویداد “ساخت آمریکا” را برگزار می کند

کاخ سفید در حالی که ترامپ و بایدن برای خرید مانتو آمریکایی می جنگند رویداد “ساخت آمریکا” را برگزار می کند

انحصاری: رئیس جمهور ترامپ ماه آینده میزبان چهارمین رویداد “ساخت آمریکا” در کاخ سفید با حضور محصولات ساخت آمریکا و شرکت های آمریکایی از هر 50 ایالت است.

به گفته کاخ سفید ، این رویداد که قرار است روز دوشنبه ، 5 اکتبر در کاخ سفید برگزار شود ، بخشی از تلاش های رئیس جمهور در “خرید آمریکایی ، استخدام آمریکایی” و “ساخت آمریکا” است.

بایدن از طرح محبوب “ساخت آمریکا” برای تورم اقتصاد تشویق می کند

سخنگوی کاخ سفید ، جود دری به فاکس نیوز گفت: “رئیس جمهور ترامپ طی چهار سال گذشته اقدامات بی سابقه ای را برای توانمند سازی کارگران آمریکایی ، بازگرداندن مشاغل تولیدی به کشور ، افزایش تولید کالاهای داخلی و احیای اقتصاد آمریکا انجام داده است.” .

دري گفت: “رئيس جمهور مشتاقانه مي خواهد از شركت هاي شگفت انگيز و محصولات ساخت آمريكا به نمايندگي از كشورهاي پنجاه و پنجم آمريكا در كاخ سفيد ماه آينده در مراسمي كه سالانه برگزار مي شود ، پذيرايي كند.”

یک مقام کاخ سفید به فاکس نیوز گفت که لاکهید مارتین ، مستقر در مریلند ، که سال گذشته در این رویداد شرکت کرد ، محصولات خود را در نمایشگاه امسال نیز به نمایش می گذارد ، در حالی که شرکت های 49 ایالت دیگر برای اولین بار در آن شرکت می کنند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ طی یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد راهرو شمالی کاخ سفید ، دوشنبه ، 7 سپتامبر 2020 ، در واشنگتن صحبت کرد. (عکس AP / پاتریک سیمانسکی)

بیشتر بخوانید:  راسل دیکرسون به همراه همسرش کایلی از نوزادی استقبال می کند

پیش بینی می شود برخی از شرکت ها ماه آینده محصولات ساخت خود را در ایالات متحده به نمایش بگذارند ، از جمله Correct Craft ، که نماینده فلوریدا و کارولینای شمالی است ، Jam از نیویورک ، Cruise Custom Flag of Kentucky و Nautique Boat Company از فلوریدا است.

مدیر عامل شرکت صحیح کرافت بیل یارگین به فاکس نیوز گفت: “تیم ما خوشحال است که از فلوریدا و کارولینای شمالی در رویداد کاخ سفید در آمریکا نمایندگی می کند.” “ما یک صادرکننده خالص منحصر به فرد به دهها کشور در سراسر جهان هستیم. تیم Nautique و Parker هرگز علاقه بیشتری به نمایش محصولات ما در کاخ سفید نداشته اند!”

در همین حال ، یک مقام کاخ سفید از تلاش های رئیس جمهور در زمینه اقتصاد ، به ویژه حمایت وی از شرکت ها و محصولات مستقر در آمریکا طی چهار سال گذشته تمجید کرد و به فاکس نیوز گفت که بیش از 6.7 میلیون شغل صنعتی ایجاد شده و بیش از 12000 کارخانه جدید ایجاد شده است. تحت مدیریت او افتتاح شد.

بیشتر بخوانید:  معترضین سنت لوئیس گزارش BLM از تقابل McCluskey را برای تجاوز به قانون

این مقام دو برابر شد و به فاکس نیوز گفت که رئیس جمهور “به” وعده های “کمک به کارگران ، شرکت ها و صنعت آمریکایی” “عمل کرده است” و دلیل این امر کاهش مقررات ، ایجاد زمینه های مناسب برای تحریک سرمایه گذاری در جوامع “فراموش شده” یا خاتمه یا اصلاح مجدد معاملات تجاری مانند مشارکت های متقابل است. اقیانوس آرام و NAFTA.

ترامپ سومین دوره سالانه “ساخت آمریکا” را در کاخ سفید برگزار می کند

اخبار این رویداد در حالی منتشر می شود که ترامپ و رقیب دموکراتش ، جو بایدن ، برای تصاحب عبارت “ساخت آمریکا” در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 می جنگند.

در حالی که رئیس جمهور در دوران تصدی خود در حال ارتقا اقتصاد و بازگرداندن مشاغل به ایالات متحده بود ، معاون سابق رئیس جمهور در زمان مبارزات انتخاباتی سعی داشت ضررهای اقتصادی را که این کشور در میان ویروس کرونا دیده است ، برجسته کند.

بایدن کمپین “ساخت آمریکا” خود را در ماه ژوئیه اعلام کرد – پیشنهاد داد 700 میلیارد دلار برای محصولات و تحقیقات ایالات متحده هزینه کند به امید بازگشت میلیون ها شغل از دست رفته در میان همه گیر.

بیشتر بخوانید:  Sally Pipes: Medicare رایگان - این مواردی است که برای حفظ توانایی برنامه برای حل مشکل باید آنها را حفظ کنیم.

این پیشنهاد با محوریت ایالات متحده تأکید کرد که بایدن با برنامه “اول آمریکا” که رئیس جمهور تحت فشار قرار داده است ، رقابت خواهد کرد ، که بر حمایت از کارگران آمریکایی و احیای مجدد صنایع داخلی در حالی که از تجارت آزاد و اقتصاد جهانی دور شده اند ، تأکید کرده است.

اما بایدن هفته گذشته از رئیس جمهور به دلیل “تغییر شغل در خارج از کشور” انتقاد کرد و گفت که قراردادهای فدرال با بودجه “دلار مالیات” در دولت او “دو برابر” شده است.

هفته گذشته بایدن در جریان مراسمی در میشیگان گفت: “وی شرکت ها را به کاخ سفید دعوت کرد تا آنچه را که خود تعهد می نامد به کارگران آمریکایی ارائه دهد” و گفت: این شرکت ها “7000 شغل را به خارج از کشور حمل می کنند.”

بایدن افزود: “ترامپ جلوی تعطیلی کارخانه ها و اعزام شغل به خارج از کشور را از شرکت ها گرفته است.” پرزیدنت ترامپ هر قولی را که به کارگر آمریکایی داد ، زیر پا گذاشت. و او شکست خورد. اقتصاد و کشور ما شکست خورده است. “

ترامپ فرماندار نوادا را در یک راهپیمایی داخلی در نزدیکی لاس وگاس به چالش می کشد

بیشتر بخوانید:  الکسی ناوالنی رهبر مخالفان روسی پس از مشکوک به مسمومیت ، تصویری از تخت بیمارستان را منتشر کرد

اما ستاد انتخاب مجدد رئیس جمهور از بایدن انتقاد کرده است که ظاهراً از پیام های ترامپ سو advantage استفاده کرده و سوابق اقتصادی وی را رد کرده است.

جو بایدن با توجه به سابقه دزدی ادبی خود ، داستان رئیس جمهور ترامپ “ساخت آمریکا” را دزدیده است ، تیم مورتو مدیر ارتباطات انتخاباتی ترامپ به فاکس نیوز گفت ، “اما او نمی تواند رکوردی در زمینه ایجاد شغل برای خود بدزد” ، افزود: “بایدن نظارت کندتری داشته است.” بهبود اقتصادی از زمان رکود بزرگ و امروز قصد دارد مالیات 4 تریلیون دلاری را افزایش دهد که بهبود اقتصادی در حال انجام را از بین می برد. “

مورتو گفت: “بایدن به NAFTA رأی داد ، كه 850،000 شغل آمریكایی را نابود كرد – بسیاری از آنها در تولید بودند – و از وضعیت كشور مورد علاقه و پیوستن به سازمان تجارت جهانی برای چین دفاع كرد.” “این یک اشتباه محاسباتی بزرگ بود که برای ایالات متحده 60،000 کارخانه و 3.5 میلیون شغل هزینه داشت.”

وی افزود: “تنها مشاغلی كه جو بایدن ایجاد كرده است در چین بوده است.”

مورتو در ادامه به تمجید از رئیس جمهور پرداخت و او را “قهرمان ساخت آمریکا” خواند و گفت “سابقه حمایت از آن را دارد”.

بیشتر بخوانید:  تاراجی بی هنسون برای جشن پنجاهمین سالگرد تولد خود در یک قایق تفریحی با کمی بیکینی سفید خیره می شود

مورتو گفت: “او یک بار بهترین اقتصاد جهان را قبل از آغاز همه گیری جهانی ایجاد کرد و اکنون نیز دوباره این کار را انجام می دهد.” “بخش تولید شاهد بهبود بوده و معاملات تجاری ما را برای محافظت از مشاغل ایالات متحده تقویت كرده است.”

مارتاو خاطر نشان كرد كه ايالات متحده در چهار ماه گذشته 10.6 ميليون شغل ايجاد كرده است.

مورتو گفت: “1.4 میلیون شغل ایجاد شده در ماه آگوست 2.5 برابر بهترین ماه برای کل دولت اوباما و بایدن بود.” رئیس جمهور ترامپ دوباره آمریکا را بزرگ می کند. “

با این حال ، پیشنهاد بایدن یک سرمایه گذاری 400 میلیارد دلاری توسط دولت فدرال برای خرید محصولات آمریکایی مانند سیمان ، بتن ، فولاد و سایر مواد برای بازسازی زیرساخت های در حال فروپاشی کشور است.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

قسمت دوم سرمایه گذاری 300 میلیارد دلاری برای تحقیق در مورد فن آوری های جدید مانند اتومبیل های برقی ، هوش مصنوعی و 5G است.

بایدن همچنین لحن محکمی نسبت به چین اتخاذ می کند و “اقدامات تهاجمی برای اجرای تجارت” را تحت فشار قرار می دهد.

پاول اشتاینهاوزر از فاکس نیوز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *