Home / آمریکا / چین موافقت می کند آزمایشات انسانی واکسن Coronavirus با اسپری بینی را انجام دهد

چین موافقت می کند آزمایشات انسانی واکسن Coronavirus با اسپری بینی را انجام دهد

چین اولین مرحله آزمایشات انسانی واکسن COVID-19 بالقوه را که از طریق اسپری بینی تجویز می شود ، تأیید کرده است.

براساس اخبار بلومبرگ ، این واکسیناسیون توسط محققان دانشگاه Xiamen ، دانشگاه هنگ کنگ و تولید کننده واکسن Beijing Wantai Biopharmement Foundation در حال تولید است.

این دهمین داوطلب از چین است که مرحله حساس آزمایش انسانی را پشت سر گذاشته است.

دانشمند می گوید مکث در آزمایش AstraZeneca Coronavirus “یک زنگ خطر برای بیدار کردن” است

بیشتر بخوانید:  رافائل نادال هفته آینده در مسابقات اوپن ایتالیا به تنیس باز خواهد گشت

این اسپری حاوی سویه هایی از ویروس آنفلوانزا ضعیف با نوارهای ژنتیکی پروتئین سنبله ویروس کرونا است. بر اساس گزارش های Science and Technology Daily ، هنگامی که داخل بدن قرار می گیرد ، عفونت طبیعی ویروس تنفسی را تقلید می کند تا پاسخ ایمنی بدن را در برابر عامل بیماری زا که باعث COVID-19 می شود ، تحریک کند. این مقاله متعلق به وزارت علوم و فناوری چین است.

امید این است که اسپری بینی احتمال بیشتری برای متوقف کردن ویروس در دستگاه های تنفسی داشته باشد ، در حالی که واکسن برای جلوگیری از عفونت آنقدر قوی نیست.

کارکنان تجهیزات کارخانه تولید واکسن را که توسط SinoPharm در پکن اداره می شود ، بازرسی و تمیز می کنند. (ژانگ یووی / شین هوا از طریق AP)

بیشتر بخوانید:  کم نیوتن پس از پیروزی میهن پرستان با بازیکنان دلفینز درگیر می شود و توضیح می دهد که حریفان سعی در رسیدن به یک سری داشتند

ارتقا تجربیات حیوان محور این مفهوم را تقویت می کند.

مطالعه ای که ماه گذشته توسط محققان دانشكده پزشكی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس منتشر شد ، نتیجه گرفت كه واكسن بینی از ابتلا به موش جلوگیری می كند – و آسیب ریه را به میزان قابل توجهی كاهش می دهد – و این اسپری در دفع ویروس موفقیت آمیزتر است.

بیشتر بخوانید:  مدرسه ای در نیویورک برای انتقاد از کارتون هایی که پلیس ها را با KKK و دارندگان برده مقایسه می کند ، مورد انتقاد قرار گرفته است

از اسپری های داخل بینی در حال حاضر برای جلوگیری از آنفلوانزا استفاده می شود و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده مزیت آنها را برجسته کرده است.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که در حال حاضر حداقل 35 آزمایش واکسن کرونا ویروس در سراسر جهان در حال انجام است.

با این حال ، یک تحقیق بزرگ توسط شرکت دارویی AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد این هفته پس از آنکه محققان گفتند یکی از شرکت کنندگان یک “بیماری بالقوه غیرقابل توضیح” را گزارش داد ، متوقف شد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ خصومت با کومو را تجدید کرد: "یکی از بدترین حاکمان"

در پی شکست AstraZeneca ، توسعه دهندگان چینی – CanSino Biologics Inc. و شرکت ملی Biotec Group Group – دولتی – مصرف کنندگان در مورد ایمنی فیلم خود.

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مشاور عمومی آنها به Science and Technology Daily گفت ، هیچ یک از دیپلمات های چینی که به نقاط ویروس خارج از کشور سفر می کنند ، ماه ها پس از دریافت واکسن CNBG ، عفونت گزارش نکرده اند.

بیشتر بخوانید:  یک کارمند فروشگاه اسباب بازی "WAP" را به لیست پخش فروشگاه اضافه می کند ، فقط خیلی دیر متوجه آن می شود: "خون من سرد می شود"

طبق MarketWatch ، هفت کاندید واکسن وجود دارد که با شرکت کنندگان انسانی در آزمایش های بالینی قرار گرفته اند ، از جمله سه نفر که مرحله حیاتی توسعه را پشت سر گذاشته اند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *