Home / جدید ترین های دنیا / چین در حال برنده شدن است – چگونه می توان جلوی آنها را گرفت؟ گفتگو با دکتر جاناتان وارد | وال استریت با واشنگتن ایب ملاقات می کند. 22

چین در حال برنده شدن است – چگونه می توان جلوی آنها را گرفت؟ گفتگو با دکتر جاناتان وارد | وال استریت با واشنگتن ایب ملاقات می کند. 22

کریستین داتاک ، خبرنگار کاخ سفید ، روزانه فراخواننده در قسمت جدیدی از “WALL STREET ME WASHINGTON” ملاقات می کند ، با کارشناس وال استریت و مدیر عامل شرکت Farvahar Partners ، امید مالک ، ملاقات می کند. این تنها نمایشی است که به روزرسانی های اقتصادی Beltway را برای افراد معتبر مالی و آمریکایی های معمولی که به دنبال مشاوره در بازار هستند توضیح می دهد.

در این هفته دین و کریستین با هم نشسته اند جاناتان وارد ، نویسنده “چشم انداز پیروزی چین” برای گفتگوی اختصاصی و عمیق درمورد آنچه باید انجام شود تا توانایی آمریکا در جلوگیری از مسیر چین به سمت سلطه اقتصادی جهانی تضمین شود. (مرتبط: دیپلمات های چینی با محدودیت های جدید “متقابل” در ایالات متحده روبرو هستند)

بیشتر بخوانید:  یک گروه ویژه خواستار ایجاد دفتر جدید نظارت بر پلیس در بوستون می شود

این قسمت با وارد آغاز شد كه توضیح داد كه چگونه تحصیلات زبان وی به طور خاص – همراه با تجربه زندگی دست اول در این كشور – به او فهمی منحصر به فرد از چگونگی استفاده چین از گذشته و به طور عمومی و خصوصی از ایالات متحده داده است. چند دهه داتوک و مالک در مورد اقدامات خاصی که شرکت های آمریکایی و دولت فدرال برای تسلیم شدن به پکن انجام داده اند ، وارد را مطلع کردند و اینکه چگونه می توانیم این رابطه را در آینده معکوس کنیم. این تیم همچنین در مورد سیاستمداران خاص ، از راست و چپ ، بحث و جدال چین را به شیوه مناسب و نقشی که شرکت های آمریکایی برای جلوگیری از گسترش اقتصادی و فرهنگی چین باید بازی کنند ، مورد بحث قرار داد. (مرتبط: چین اعتبار مطبوعاتی برخی از روزنامه نگاران شرکت های رسانه ای ایالات متحده را تمدید نکرد)

بیشتر بخوانید:  آدام شیف ، از گزارش جمهوری خواهان درباره شکارچی بایدن ، می گوید: "کرملین باید بسیار خوشحال باشد."

شما می توانید کتاب “چشم انداز چین پیروزی” را در آمازون پیدا کنید.

تماشا کردن:

https://www.youtube.com/watch؟v=aZGHBlq3HrM

فراموش نکنید که اگر قسمت قبلی را ندیده اید ، قسمت قبلی را بررسی کنید!

طرح COVID ترامپ باید از پاسخ وی به TikTok یادداشت برداری کند. | وال استریت با واشنگتن Ibb ملاقات می کند. 21

عمید مالک بنیانگذار و مدیرعامل Farvahar Partners ، یک بانک تجاری کوچک و کارگزار / فروشنده است که سرمایه شریک را در تجارت رشد می دهد و به عنوان تأمین کننده نقدینگی برای مکان های خصوصی از طرف شرکت ها و سرمایه گذاران نهادی عمل می کند. این شرکت همچنین خدمات مشاوره ای ، سرمایه گذاری و افزایش سرمایه را به مشتریان خود ارائه می دهد.

امید قبل از تأسیس شرکت خود ، مدیرعامل و مشاور جهانی مشاغل صندوق پرچین صندوق پرچین در بانک مرکزی آمریکا مریل لینچ بود. امید همچنین بنیانگذار و رئیس برنامه مدیریت نوظهور در سهام جهانی بود. در این سمت ، یک رئیس موظف شده است که صندوق های تامینی و تاسیس شده شرکت جدید را برای مشارکت و نظارت بر بودجه اصلی / تخصیص کارگزاری ، استراتژی سرمایه ، مشاوره بازرگانی و منابع ورود استعدادها انتخاب کند.

امید پیش از پیوستن به بانک مریل لینچ ، در سمت معاون معاون ارشد در MF Global فعالیت می کرد و در آنجا به سازماندهی مجدد پلت فرم توزیع جهانی شرکت و ایجاد روابط اجرایی و انحلال با مشتریان سازمانی کمک می کرد.

دین وكیل خدمات مالی و اوراق بهادار حرفه ای بود ، وكیل شركت در Weil ، Gotshal & Manges LLP بود و در آنجا در زمینه امور معاملات در بازارهای سرمایه ، حاكمیت شرکتی ، سهام خصوصی و ورشکستگی فعالیت می کرد.

امید همچنین در سنای ایالات متحده و مجلس نمایندگان خدمت کرده است. دین دارای مدرک دکترای حقوق از دانشکده حقوق Emory (جایی که در شورای فارغ التحصیلان خدمت می کند) و لیسانس فلسفه و علوم سیاسی با درجه ممتاز از دانشگاه Colgate است.

امید عضو دائمی شورای روابط خارجی ، عضو انجمن صد ساله باشگاه اقتصادی نیویورک و عضو محافل رئیس موسسه میلکن است. “

بیشتر بخوانید:  انتظار می رود مسیحیان انجیلی و معترضین ضد ترامپ پس از انتخاب دادگاه عالی در پایتخت دیدار کنند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جیمز کومی اعتراف می کند که هرگز برنامه کارتر پیج FISA را امضا نمی کرد

جیمز کومی ، مدیر سابق FBI روز چهارشنبه اعتراف کرد که درخواست دستور شنود کارتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *