Home / جدید ترین های دنیا / چه می دانید؟: ترامپ یک خبرنگار فاکس را سرزنش می کند که می گوید او امیدی به تعامل با Pelosi ، Schumer ندارد

چه می دانید؟: ترامپ یک خبرنگار فاکس را سرزنش می کند که می گوید او امیدی به تعامل با Pelosi ، Schumer ندارد

رئیس جمهور دونالد ترامپ ، دیوید اسپنت ، خبرنگار فاکس نیوز را به دلیل اینکه “هیچ امیدی” برای دستیابی به توافق با دموکرات ها در جریان کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه نشان داد ، سرزنش کرد.

“تو چی میدونی؟” ترامپ خواستار پاسخ شد. (مرتبط: چقدر دور هستید؟: ترامپ خبرنگار را از امتناع از برداشتن ماسک بی نیاز می کند)

تماشا کردن:

اسپانت ابتدا با طرح این س Trumpال که چرا ترامپ با رهبران دموکرات – یعنی نانسی پلوسی ، رئیس مجلس و چاک شومر رهبر اقلیت سنا – تماس نگرفته است ، در کاخ سفید با آنها ملاقات کرد و امیدوار بود که توافقنامه ای برای پیشبرد اقتصاد را پیش ببرد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ متعهد شده است با آغاز رای گیری زود هنگام ویرجینیا را پیروز شود

اسپونت ادامه داد: “اگر آنها نمی خواهند ملاقات كنند ، این به عهده خودشان است. افراد زیادی از شما انتقاد می كنند. من آخر هفته شما را تحت پوشش خبری قرار می دهم.”

ترامپ حرف او را قطع کرد و گفت: “فکر نمی کنم اینها باشد.”

“چرا آنها را ملاقات نکردی؟” سپنت ادامه داد و افزود: ما در ماه سپتامبر هستیم ، هیچ معامله ای وجود ندارد و امیدی به دستیابی به توافق نیست. ما دو ماه انتخابات داریم.

بیشتر بخوانید:  بعد از توییت ترامپ ، پنتاگون ستاره ها و راه راهها را نمی بندد

“نگو امیدی نیست. چرا امیدی نمی گویی؟ چه می دانی؟” ترامپ پاسخ داد. “تو چی میدونی؟”

ترامپ در ادامه توضیح داد که نحوه کار Pelosi و Schumer را درک کرده و گفته است که آنها علاقه ای به انجام معامله ندارند.

“بگذارید فقط به شما بگویم. و ترامپ توضیح داد ، من مشتری هایم را می شناسم و این همان کاری است که من انجام می دهم.” من پلوسی را می شناسم ، شومر را خیلی خوب می شناسم. آنها نمی خواهند معامله کنند زیرا فکر می کنند اگر معامله ای انجام ندهند برای سیاست خوب است. “

بیشتر بخوانید:  استفان مانوچین: اکنون زمان آن نیست که نگران کاهش کسری بودجه باشیم

ترامپ ادامه داد: “این ارتباط دیگری با دانستن اینکه با چه کسانی سروکار دارید ارتباطی ندارد. من این کار را می کنم. اینها افرادی هستند که – من احترام زیادی قائل نیستم و فکر نمی کنم آنها احترام زیادی برای مردم آمریکا قائل باشند.” “من می دانم که با چه کسی سر و کار دارم. برای رد شدن نیازی به ملاقات با آنها ندارم.”

بیشتر بخوانید:  اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس ، تغییر آب و هوا را عامل آتش سوزی می داند و اتهامات بیش از حد جنگل را رد می کند

رئیس جمهور در ادامه ادعا کرد که Pelosi و Schumer به سختی ایستاده اند زیرا اگر آنها قبل از انتخابات 3 نوامبر توافق کنند و معلوم شود برای اقتصاد مفید است ، این می تواند به منزله حسن انتخاب مجدد رئیس جمهور ترامپ باشد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

لابی گراها میت رامنی می گویند که مدعیان دموکرات می توانند در دولت جو بایدن باشند

یک سوپرمارکت در لابی واشنگتن به مشتریان می گوید که خود را برای محاکمه دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *