Home / زندگی / چرا PAC های فوق دموکراتیک میلیون ها نفر را هدر می دهند؟

چرا PAC های فوق دموکراتیک میلیون ها نفر را هدر می دهند؟

چرا باید به طور متوسط ​​قناعت کنیم در حالی که باید بر تعالی اصرار داشته باشیم؟ چند هفته گذشته که مشغول کار بر روی کارنامه رتبه بندی سوپر دموکراتیک PACA و بیش از 600 میلیون دلار برنامه ریزی برای هزینه در انتخابات پاییز بوده ام ، سهم اصلی من این است که ما سطح متوسط ​​را در سیاست های مترقی تحمل می کنیم.

نمرات کارتهای گزارش از D + و C- (American Bridge 21st Centare and Senate Most PAC) تا A و A- (مبارزه عادلانه ، اقدام آب و هوایی نسل بعدی و پروژه مشارکت پیش رونده) و تحلیل بنیادی نشان می دهد که ده ها میلیون نفر دلار صرف استراتژی های هزینه ای می شود که از شواهد تجربی پشتیبانی نمی کند – اگر مستقیماً متناقض نباشد – که ما باید انجام دهیم. در زیر یک جدول خلاصه آورده شده است و می توانید گزارش کامل را در اینجا بخوانید.

فراتر از امتیازات اختصاص یافته به گروه های خاص ، یک مسئله بسیار بزرگتر وجود دارد که استانداردهای تعالی در سرمایه گذاری سیاسی پایین است. از حداقل شفافیت و پاسخگویی پیرامون استراتژی و هزینه ها گرفته تا استفاده نادرست و نامناسب از داده ها تا ارتقا leaders رهبران با بینش اندک در مورد جوامعی که هدف قرار می دهند ، مترقیان از بهترین روش های اثبات شده فاصله دارند. این واقعیت وقتی به PAC ها سپرده شود که صدها میلیون دلار هزینه هوشمندانه به آنها سپرده شود ، به اندازه کافی مشکل ساز است ، اما شرایط به ویژه هنگامی خطرناک است که دلارهای مورد نیاز بر انتخاباتی که میلیون ها انسان در معرض خطر هستند ، بستگی دارد که چه کسی در ماه نوامبر برنده شود.

بیشتر بخوانید:  رأی دهندگان جوان رنگ دگرباشان جنسی می توانند در این انتخابات شرکت کنند
شفافیت و پاسخگویی

شفافیت و پاسخگویی سنگ بنای هر سازمان با عملکرد بالا است. با بیان واضح و صریح یک برنامه تجاری ، منطقی بودن آن طرح و نتایج مورد انتظار ، سازمان و رهبران آن می توانند از بهترین تفکر ، بینش و بازخورد سهامداران اصلی بهره مند شوند.

به عنوان مثال ، با گسترش استارباکس در سطح جهان ، این شرکت دریافت که موفقیت آن به باز بودن و دریافت بازخورد از طیف وسیعی از علاقه مندان بستگی دارد. هوارد شولتز ، مدیر عامل سابق استارباکس ، توضیح داد ، “ما … اطمینان داریم که مردم در بازار بهتر از افراد در [the headquarters in] سیاتل ”

اگر 100 دلار در کوکاکولا سرمایه گذاری می کردید ، دو سهم حقوق دریافت می کردید و سپس گزارشات فصلی در مورد درآمد ، هزینه ها ، برنامه ها و استراتژی شرکت برای سال آینده و یک گزارش داستانی جامع از مدیریت دریافت می کنید که در مورد چگونگی اوضاع بحث و تحلیل می کند. از یک طرف ، اگر یک میلیون دلار در یک PAC سوپر دموکرات سرمایه گذاری می کردید ، به طور کلی به روزرسانی ، برنامه ، توضیح یا تجزیه و تحلیل کتبی دیگری دریافت نمی کنید (اتفاقاً من افرادی را می شناسم که میلیون ها دلار کمک به حزب کرده اند. و PAC های فوق العاده).

بیشتر بخوانید:  اظهار نظرهای تحقیرآمیز نظامی ترامپ دریچه ای به روح اوستمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بله ، این بحث یک پیشنهاد آشغال بود

جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اولین مناظره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *