Breaking News
Home / زندگی / چرا ما هنوز از صدای کودکان خوانده سابق چشم پوشی می کنیم؟

چرا ما هنوز از صدای کودکان خوانده سابق چشم پوشی می کنیم؟

این داستان به عنوان بخشی از “انتخابات 2020 ، چشم انداز 2020: داستان هایی از نسل بعدی” منتشر شده است که گزارش هایی از روزنامه نگاران جوان است که بر منافع رای دهندگان جوان متنوع تمرکز دارد. در این پروژه ، با همکاری دکتر شری ویلیامز ، روزنامه نگاران جوانی را از زمینه های مختلف استخدام کردیم تا ایده های داستان را توسعه دهند و نگرانی های همسالان خود را قبل از مهمترین انتخابات زندگی ما گزارش دهند. ما در طول ماه آینده هر هفته دو پست ارسال خواهیم کرد.

جامس مک اینتایر با یک موضوع در انتخابات مقدماتی دموکرات ها در سال 2020 تماشا کرد: کاری که کاندیداهای جوان در سیستم حمایت مالی فرزندخواندگی انجام می دهند. ناامید دور شد

MacIntyre 17 سال را تحت حمایت اداره خدمات خانواده ایلینوی گذراند و پس از آنكه مددكاران اجتماعی وی را به عنوان كودك برای استفاده از مواد مخدر مادرش از والدینش گرفتند ، بین بیش از 20 خانه و م institutionsسسه نقل مکان كرد. وی در مراقبت های مادرانه مورد آزار جسمی و جنسی قرار گرفته است. او که از طرفداران این سیستم است و از دیدن قانون گذاران سال به سال در مراقبت از کودکان ناامید شده است.

مک اینتایر 29 ساله گفت: “اگر دولت كودكی را از خانواده اش بیرون بكشد ، ما مقید این فرزند هستیم كه به دلیل تعامل دولت زندگی او بهتر خواهد شد. این درست نیست. ما كسی نداریم كه در سطح فدرال درباره این مسائل صحبت كند.”

بیشتر بخوانید:  نقش ارتش در انتخابات مورد مناقشه

در دوره مقدماتی ، سیستم مراقبت از کودکان به سختی ظهور کرد. جولیان کاسترو ، وزیر مسکن و شهرسازی ایالات متحده تحت دولت اوباما ، تنها نامزد طرح مراقبت از کودکان بود. اما او در ماه ژانویه از مسابقه انصراف داد. تنها اشاره به سیستم رفاه کودکان در پلتفرم حزب دموکراتیک بر حاکمیت ایالت های قبیله ای بومی بر اساس قانون رفاه کودکان هند ، یک قانون فدرال حاکم بر حذف فرزندان بومی آمریکا از خانواده های آنها است.

این سکوت پر سر و صدا یک امر عادی است – طرفداران می گویند ، تا حدی زیرا جوانان با نفوذ کامل نمی توانند رأی دهند. در یک سال انتخاباتی که به عنوان همه پرسی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا طراحی شده بود ، حمایت مالی از فرزندخواندگی بخوبی به نفع تقسیمات حزبی سنتی در سیاست نیست. اکنون که بیماری همه گیر Covid-19 سایر بحث های سیاسی را تحت الشعاع خود قرار داده است ، به دلیل اینکه خانواده های سیستم بیش از هر زمان دیگری درگیر مبارزه هستند ، پرورشی بیش از هر زمان دیگری رو به زوال است.

“ما کودکانی داریم که در بیمارستان های روانپزشکی می خوابند و دیگر نیازی به حضور در آنها نیست ، اما آنها در آنجا هستند زیرا مکانی برای آنها وجود ندارد. [in the foster homes]مک اینتایر ، که با موفقیت در ایلینوی برای صدور دستورالعمل برای تأمین مسکن جوانان بالای سن بلوغ لابی کرده است – تقریباً 20 درصد آنها در زمان های عادی بی خانمان هستند – در طی همه گیری گفت. “ما در حال حاضر كودكانی در مراكز نگهداری اطفال و نوجوانان داریم كه آزاد شده اند اما به دلیل ویروس Covid-19 آنها مجبور به خوابیدن در محلی می شوند كه می توانند بیمار شوند.”

بیشتر بخوانید:  روت بادر گینسبورگ: "من خیلی امیدوارم تا زمان نصب رئیس جمهور جدید جایگزین نشود"

کاسترو ، که در انتخابات مقدماتی انتخابات دموکرات ها تنها برنامه واقعی را برای کودکان در خانه های مادرپرور اجرا کرد ، توسط یک مادر تنها و یک مادربزرگ بزرگ شد. این تجربه ، همراه با رویه قانون خانواده ، او را از چالش های پیش روی کودکان آسیب پذیر آگاه کرد. وی معتقد است كه یكی از موانع این است كه سیستم مراقبت از كودكان برای كشورها مسئله ساز است. اما وی گفت حمایت دولت از دولت های فدرال و اطمینان از تخصیص صحیح دلار فدرال برای دولت مهم است.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اگر فکر می کردید که امی کانی بارت فرد افراطی است ، با جودی شلتون دیدار کنید

جودی شلتون در کمیته امور بانکی ، مسکن و امور شهری سنا شهادت می دهد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *