Breaking News
Home / آمریکا / چرا ترامپ صحبت کرد ، حتی اگر از کتاب “وحشتناک” وودوارد ترس داشت

چرا ترامپ صحبت کرد ، حتی اگر از کتاب “وحشتناک” وودوارد ترس داشت

وقتی رئیس جمهور ترامپ تصمیم گرفت با باب وودوارد همکاری کند ، همه چیز از بین رفت.

او شبانه با خبرنگار تماس گرفت و ملانیا در طی یک مکالمه وارد عمل شد. پس از اینکه وودوارد گفتگوی کوتاهی با بانوی اول داشت ، رئیس جمهور توضیح می دهد که وی برای کتاب بعدی نویسنده مصاحبه کرده است.

ترامپ گفت: “احتمالاً وحشتناک خواهد بود ، اما این خوب است.”

از آنجا که بیشتر دستیاران وی اعتراف می کنند که یا از پروژه آگاهی نداشته اند و یا فکر می کردند که این یک ایده وحشتناک است ، جای بررسی دارد که چرا ترامپ تصمیم گرفت 9 ساعت را صرف گفتگو با وودوارد کند ، با همه مکالمات به جز یک مورد.

ترامپ به نقل از شناسایی زود هنگام ویروس کشنده ، کتاب وودوارد فرود آمد

بیشتر بخوانید:  اینگراهام "حکم عظیم" یک قاضی فدرال را که نتیجه گرفت خاموش بودن COVID-19 خلاف قانون اساسی است ستایش می کند

آیا خطرناک بود؟ ریچارد نیکسون ، اولین رئیس جمهوری که به دنبال وودوارد رفت ، هنگامی که مجبور شد نوارهای مخفی خود را در کاخ سفید فاش کند ، برکنار شد. اما ترامپ می دانست که نوارهای وودوارد منتشر خواهد شد. در واقع ، وی از جارد کوشنر و دستیاران ارشدش خواست تا با پروژه “خشم” همکاری کنند.

در سطح عملی ، ترامپ کشف کرد که آخرین بار پس از صحبت نکردن با وودوارد ، با یک کتاب منفی (“کلاهبرداری ، می گوید)” به پایان رسید ، بنابراین شاید این بار بتواند نتیجه بهتری کسب کند. او اعتماد زیادی به توانایی خود برای برنده شدن حتی انتقادات شدید دارد ، که من او را در عمل دیدم.

ترامپ علیرغم همه حملات خود به اخبار جعلی ، تا حدودی مشتاق دریافت موافقت رسانه های این نهاد بوده است. او اخیراً 40 دقیقه وقت صرف گفتگو با خبرنگار نیویورک تایمز کرد ، علی رغم سالها حمله به روزنامه ها در شهر زادگاهش مغرضانه و “خشن”. و چه کسی بیش از وودوارد شخصیت بنیاد Beltway است؟

بیشتر بخوانید:  یک مقام بهداشت گفت تعداد هواداران محدود در ورزشگاه Arrowhead می تواند ایمن تر از تماشای مسابقه در یک میخانه ، در یک خانه شلوغ باشد

اما همانطور که مقامات دولت نیکسون و ریگان ، بوش 41 ، کلینتون ، 43 بوش و اوباما یاد گرفتند ، جادوی وودوارد استراتژی است که فراتر از این است. برای مسئولان دشوار است که به شما بگویند نه وقتی می فهمید که به هر حال در کتاب خواهید بود و ممکن است بسیاری از همکاران و رقبای شما با یکدیگر همکاری کنند.

اما محاسبات ترامپ همه اشتباه نبود. اگرچه اظهارنظرهای وی در مورد ویروس کرونا باعث انفجار رسانه ای شد ، اما این کتاب با نقل قول های طولانی مدت ریاست جمهوری ، موضوعاتی از بیماری همه گیر تا رقابت با سیاست خارجی را برجسته می کند.

بیشتر بخوانید:  هاپکینز به کاردینال ها کمک می کند تا 49 را از 24 به 20 عبور دهند

ترامپ همیشه بهترین سخنگوی اوست.

مشترک شدن در HOWIE’s MEDIA BUZZMETER PODCAST ، RIFF OF THE DAY’S STORIES STORIES

استفاده وودوارد از منابع ناشناس معمولاً بحث برانگیز است ، اما این بار با توجه به اینکه وی منبع نهایی داخلی را بدست می آورد ، کمی از این موضوع وجود دارد. انتقاد كلماتي از ترامپ كه به جيم ماتيس وزير دفاع سابق و دن كاتس مدير اطلاعاتي سابق نسبت داده شده است انكار نشده است.

دیدگاه رئیس جمهور درباره روزنامه نگاری در یک مکالمه درباره کتاب دیگری با عنوان “یک نبوغ بسیار پایدار” توسط خبرنگاران واشنگتن پست فیل روکر و کارول لئونینگ منعکس شده است. ترامپ به یک حکایت اعتراض کرد و گفت: “همه اینها جعلی است.”

بیشتر بخوانید:  مهماندار روح ، مسافری که به عنوان پوشش صورت در مورد گردن بحث می کند

وودوارد گفت که آنها پیام آوران بسیار خوبی با منابع هستند و این “تلاش حسن نیت” بود.

ترامپ به این واقعیت که “70 درصد آن را تشکیل می دهد” عقب نشینی کرد.

وودوارد گفت که روزنامه نگاران گاهی اوقات اشتباه می کنند اما صادقانه تلاش می کنند.

ترامپ به شوخی گفت: “خوب ، من روسیه و شان هانیتی را با خود دارم.”

شاید با توجه به گروهبان ، چشمگیرترین قسمت کتاب. رویکرد جمعه ای که وودوارد در طول زندگی حرفه ای خود دنبال می کرد نتیجه گیری تعیین کننده ای است.

او گفت که خسته است و با همسرش روزنامه نگار السا والش صحبت کرد و نتیجه گرفت که مشکل ترامپ است:

“شخصیت متورم. عدم نظم و انضباط. به متخصصان نسبت به دیگران که انتخاب کرده بی اعتماد باشد. تضعیف یا تلاش برای تضعیف بسیاری از موسسات … عدم تمایل به پذیرش خطا. جمله آخر: “ترامپ مرد اشتباهی برای کار است.”

بیشتر بخوانید:  یک آتش نشان اورگان از آتش سوزی هایی که به دام انداخته اند و دیگران می گوید: "ما می توانیم گرما را احساس کنیم"

با این سخنان ، او خود را به انتقاد گشود که هدفش ، دو ماه قبل از انتخابات ، کمک به شکست ترامپ بود. حامیان رئیس جمهور می توانند استدلال کنند که وی دستاوردهای دولت را دست کم می گیرد و او فقط روزنامه نگار دیگری است که به بخشی از مخالفان تبدیل شده است.

من فکر می کنم وودوارد در هفتاد و هفت سالگی احساس می کند که حق دارد این قضاوت را انجام دهد. اما حکم نهایی به عهده کسانی است که کتاب را می خوانند و سخنان خود ترامپ را وزن می کنند ، همراه با تصمیم وی برای اعتماد به نویسنده.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *