Home / جدید ترین های دنیا / چارلز شومر: لایحه ویروس کرونا برای دموکرات ها از نظر سیاسی به ترامپ کمک می کند

چارلز شومر: لایحه ویروس کرونا برای دموکرات ها از نظر سیاسی به ترامپ کمک می کند


چارلز ای. شومر ، رهبر اقلیت سنا ، روز پنجشنبه گفت که بسته “قوی” امداد ویروس کرونا که دموکرات ها به دنبال پیگیری آن هستند ، از نظر سیاسی به رئیس جمهور ترامپ کمک می کند ، اما آقای ترامپ از دید خود کور شده است.

دموکرات از نیویورک در برنامه “Morning Joe” از MSNBC گفت: “ترامپ در حباب خودش است.” وی حتی نمی داند چه فایده ای برای او دارد زیرا به خودش دروغ می گوید. “

بیشتر بخوانید:  بسته سمی که توسط نیروی انتظامی رهگیری شده است متوجه رئیس جمهور ترامپ است

“اگرچه صورتحساب بزرگ و محکمی که می خواهیم بدست آوریم در واقع به نفع او خواهد بود ، اما او آن را نمی فهمد و نمی فهمد. [because] آقای شومر گفت: “او فقط آنچه بورس انجام می دهد و نه آنچه واقعاً برای مردم اتفاق می افتد پیگیری می کند.”

انتظار می رود که سنا روز پنجشنبه درمورد بسته 500 میلیارد دلاری جمهوری خواهان رای گیری کند که بخشی از مزایای بهبود یافته بیکاری را تا اواخر دسامبر افزایش می دهد و بودجه بیشتری برای مشاغل کوچک و مدارس فراهم می کند.

بیشتر بخوانید:  نظرسنجی: اکثر رای دهندگان می خواهند یک نامزد SCOTUS توسط برنده انتخابات انتخاب شود

این بسته ممکن است در اتاق به رهبری جمهوری خواهان حمایت اکثریت را به دست آورد ، اما انتظار نمی رود که 60 رای لازم برای خنثی کردن هرگونه اختلال احتمالی را بدست آورد.

دموکرات ها بر بسته تقریباً 3.5 تریلیونی دلاری مصوبه مجلس نمایندگان در ماه مه اصرار دارند که 600 دلار افزایش هفتگی سود مزایای بیکاری را تا ژانویه تمدید می کند و از جمله موارد دیگر ، حدود 1 تریلیون دلار برای کشورها و محلات محروم از پول نقد صرفه جویی می کند.

بیشتر بخوانید:  اتیوپی یک شخصیت برجسته مخالف را به تروریسم متهم می کند

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سیا معتقد بود که کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون “باعث ایجاد یک رسوایی” در مورد روسیه می شود

سیا معتقد بود که هیلاری کلینتون و مبارزات انتخاباتی وی “از طرف دونالد ترامپ رسوایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *