Home / جدید ترین های دنیا / پیتر اشتوتاک می گوید: “همه به این نتیجه رسیده اند که کار من … به طور عینی انجام شده است.”

پیتر اشتوتاک می گوید: “همه به این نتیجه رسیده اند که کار من … به طور عینی انجام شده است.”

پیتر استروک ، مأمور سابق FBI روز پنجشنبه گفت که “همه” کارهای او را به جای “بر اساس اعتقادات شخصی سیاسی” به عنوان عینی طبقه بندی می کنند.

استروک به سی ان ان گفت: “علاوه بر این ، چندین تحقیق ، تحقیقات از بازرسان کل و بسیاری از دادستان های آمریکایی که این موضوع را بررسی کرده اند و کمیته ای از کنگره پس از بررسی همه این موارد توسط کمیته کنگره ، انجام شده است.”

بیشتر بخوانید:  فدرالیست ها: بیش از 60 مهاجر در دو خانه ققنوس دستگیر شده اند

“همه به این نتیجه رسیدند که کار من و FBI به طور عینی و بدون هیچ چیز بر اساس اعتقاد سیاسی شخصی انجام شده است. بنابراین من مردم را به سوابق و واقعیت ها نشان می دهم.” (مرتبط: پیتر استروک از FBI و وزارت دادگستری به دلیل تیراندازی شکایت کرده و ادعا می کند که متن های ضد ترامپ وی از آزادی بیان محافظت می کنند)

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ می گوید مایکل بلومبرگ با کمک مالی نقدی "در جستجوی کار" در دولت بایدن است

به عنوان مثال ، نماینده سابق جمهوری خواهان کارولینای جنوبی ، تری جودی ، اظهارات استروک را تکرار نکرد. جودی به طور خاص گفت که اظهارات استروک “سطحی از تعصب را نشان می دهد که به ندرت از مقامات دولتی مشاهده می کنید”.

سکته مغزی به دلیل مجموعه ای از پیام های متنی ضد ترامپ به دوست دخترش در آن زمان ، لیزا پیج ، وکیل دادگستری FBI ، شغل اداری خود را از دست داد.

بیشتر بخوانید:  در رسوایی پذیرش از ریچارد بلوم ، شوهر دیان فاینشتاین نام برده شد

هنگامی که از او خواسته شد “زمینه” ای را برای مشاهده صفحه ای که “انتخاب” دونالد ترامپ ، نامزد در آن زمان “را متوقف” می کند ، فراهم کند ، استراک پاسخ داد: “منظور من این است که اظهار نظر خارج از هر زمینه ای باشد.”

معاون پیشین ضد جاسوسی FBI اصرار داشت که کار وی در FBI در واقع به انتخاب ترامپ کمک می کند. “نکته مهمی که باید در طول دوره 2016 ، در تابستان و پاییز ، به یاد داشته باشید ، هر اقدامی که ما در FBI انجام دادیم ، که در FBI انجام دادم ، و از متن عمومی خارج شد ، منجر به آسیب رساندن به نامزد کلینتون و کمک به نامزد در آن زمان ترامپ شد. ” (مرتبط: استروتسوک: “ما ریاست جمهوری ترامپ را متوقف خواهیم کرد)”

نامزد پیشین ریاست جمهوری دموکرات ، وزیر امور خارجه پیشین هیلاری کلینتون (راست) و سپس نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری دونالد ترامپ در جریان مناظره سالن شهر در دانشگاه واشنگتن در 9 اکتبر 2016 در سنت لوئیس ، میسوری صحبت می کنند. (عکس از چیپ سامودویلا / گتی ایماژ)

پیش از مداخله استروک ، FBI آماده بود که تحقیقات مشاور امنیت ملی سابق مایکل فلین را خاتمه دهد.

بیشتر بخوانید:  باب وودوارد: دونالد ترامپ برای نجات جان از COVID-19 "دانش خاصی دارد"

استروک برای ترویج انتشار کتاب خود در این هفته ، مصاحبه های مختلفی را با رسانه های دوستانه انجام داد ، هک شده: مقابله با جاسوسی و تهدید دونالد ج ترامپ ، که در آن نویسنده اظهار داشت که به دلیل ادعای رابطه با روسیه ، رئیس جمهور آسیب دیده است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کالیفرنیا برای جلوگیری از “اسلحه های اشباح” از تنظیم کننده ایالات متحده شکایت کرد

ساکرامنتو ، کالیفرنیا (آسوشیتدپرس) – با حمایت والدین دو کودک مقتول ، دادستان کل کالیفرنیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *