Home / جدید ترین های دنیا / پیتر استروک هنوز معتقد بود که ترامپ از طرف روس ها “سازش” است

پیتر استروک هنوز معتقد بود که ترامپ از طرف روس ها “سازش” است


در تحقیقات وکیل خصوصی هیچ گونه تبانی بین مبارزات انتخاباتی ترامپ 2016 و روسیه مشاهده نشد ، اما پیتر استیمسون ، نماینده سابق FBI گفت که او هنوز هم معتقد است رئیس جمهور ترامپ “توسط روس ها در معرض خطر است”.

استراك در برنامه “ملاقات با مطبوعات” از NBC گفت: “من قبلاً در آن زمان در سال 2016 فكر مي كردم و هنوز هم فكر مي كنم كه دونالد ترامپ توسط روس ها در معرض خطر قرار گرفته است.” “وقتی این حرف را می زنم ، منظور من این است که آنها بر او نفوذ دارند که باعث می شود او نتواند منافع ملی و امنیت ملی را از منافع خود برتر بگذارد.”

آقای استروک به معاملات مالی رئیس جمهور از طریق سازمان ترامپ اشاره کرد که شامل صدها نهاد تجاری است.

استراك گفت: “یكی از بزرگترین راههای نفوذ افراد در دولتهای خارجی و مطمئناً در مورد رئیس جمهور ، درهم تنیدگی مالی است.” وی گفت: “من فکر می کنم وقتی نگاهی به موسسه مالی ترامپ ، به ویژه رابطه آن با روسیه ، پول روسیه و احتمالاً آنهایی که به جرم سازمان یافته و سایر عناصر مربوط می شود ، می اندازید ، این تعاملات او را در موقعیتی قرار داده است که روس ها بر او نفوذ دارند و قادر به اعمال او هستند.”

بیشتر بخوانید:  دموکرات از رقابت با مارجوری تیلور گرین ، یکی از طرفداران QAnon که برای کنگره نامزد شده است ، خارج شد

مصاحبه با آقای استروک در یک تور رسانه ای برای تبلیغ کتاب او ، هک شده توسط: ضد جاسوسی و تهدید دونالد ج ترامپ ، که هفته گذشته توسط هوتون میفلین هارکورت منتشر شد ، انجام شد.

آقای استروک به دلیل مبادله ایمیل در طول مبارزات انتخاباتی با وكیل FBI ، لیزا پیج ، كه با او رابطه داشت ، مشهور بود ، در یك لحظه ارسال پیام متنی “ما این كار را متوقف خواهیم كرد” ، در مرحله دیگر در مورد “بیمه نامه” ، متعهد شد كه پیشنهاد ریاست جمهوری آقای ترامپ را خنثی كند. اگر آقای ترامپ انتخاب شود.

بیشتر بخوانید:  بسته سمی که توسط نیروی انتظامی رهگیری شده است متوجه رئیس جمهور ترامپ است

آقای استراك روز یكشنبه اعتراف كرد كه از ارسال پیامك ها پشیمان است و می گوید او قبلاً آژانس را “می زد”.

اشتوتراك گفت: “من مطمئناً از ارسال پیامك هایی كه کاملا مسلح بوده و برای ضربه زدن به كار FBI ، كار مشاور ویژه استفاده شده ، پشیمان هستم.” “من همیشه پشیمان خواهم شد.”

آقای Strzok ، که توسط آقای ترامپ به عنوان “لکه ای بر کشور ما” توصیف شده است ، از زمان انتشار کتاب در MSNBC ، “CBS This Morning” و “Today” در NBC ، جمهوری اسلامی را در مورد اعتبار مشتری سابق خشمگین کرده است.

بیشتر بخوانید:  بایدن می گوید که نیروهای خود را به طور کامل از افغانستان و خاورمیانه خارج نمی کند

نماینده جی ریچتالر ، جمهوریخواه از پنسیلوانیا ، در توئیتی نوشت: “برای اطمینان از پیروزی مجدد دونالد ترامپ در انتخابات مجدد: پیتر استروک ، با بیمه نامه و بیمه نامه @ chucktodd دیدار کنید.” “فقط رسانه های چپ هنوز در حال جستجو هستند [one] یک بازیگر اصلی در مقاومت ترامپ یک منبع “قابل اعتماد” است.

آقای استروک به دلیل متنهای ضد ترامپ در سال 2018 اخراج شد ، اما گزارش بازرس کل وزارت دادگستری در سال 2019 نشان داد که تحقیقات کمپین ترامپ به دلیل تعصب نبوده است.

تحقیقات FBI Crossfire Hurricane پس از انتخاب آقای ترامپ سقوط کرد و منجر به برکناری رئیس FBI James B. Comey و ضربه زدن به اعتبار آژانس برای بی طرفی سیاسی شد ، اما آقای Strezock از تحقیقات دفاع کرد.

بیشتر بخوانید:  "اعتصاب مهم سیاسی": ترامپ به سوابق وودوارد پاسخ داد که نشان می دهد تهدید ویروس کرونا را کاهش داده است

آقای اشتوتراك گفت: “ما مطمئناً عمیقاً نگاه می كردیم ، با بحث و استدلال پس از استدلال و جستجوی روح در مورد اینكه آیا كار درستی انجام می دهیم یا نه.” “اما به طور قطعی ، نگرانی هایی که ما در مورد روسیه داشتیم کاملاً شایسته بود و در نظر گرفتن آنها کار درستی بود.”

در حالی که جمهوری خواهان آقای استروك را متهم كردند كه با تحقیق از یكی از نامزدهای ریاست جمهوری در طول سال انتخابات ، آژانس را سیاسی كرده است ، وی گفت این دولت ترامپ است كه به استقلال FBI آسیب رسانده است.

استراك گفت: “من عمیقاً نگران این هستم كه چهار سال دیگر رئیس جمهور ترامپ برای از بین بردن استقلال سنتی و عینیت دولت ما چه خواهد كرد.”

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ جونیور درباره فرد مسلح کنوشا کایل ریتنهاوس: "همه ما در 17 سالگی کارهای احمقانه انجام می دهیم"

اما اطلاعات بیشتر در روز جمعه فاش شد ، که منجر به فریاد محافظه کاران از “جرم” علیه آژانس شد.

بر اساس داده های وزارت دادگستری که در پاسخ به درخواست اطلاعات عمومی دادگستری دیده بان منتشر شد ، کارمندان مشاور ویژه رابرت مولر 27 تلفن هوشمند دولتی را که “از بین رفته بودند” تمام داده ها ، از جمله آیفون دادستان اندرو ویزمن ، تحویل دادند.

تلفن های همراهی که آقایان استروک و خانم پیج از آنها استفاده کرده بودند ، به تنظیمات کارخانه بازگردانده شدند و همین امر باعث شد تا رئیس سازمان دیده بان قضایی ، تام ویتون ، خواستار “تحقیقات جنایی درباره این تخریب شواهد ، انسداد عدالت و سایر جرایم” شود.

روآن اسکاربرو در این گزارش همکاری داشته است.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

هنوز در میشیگان رای دهندگانی که در اظهار نظر خود دریغ نمی کردند منتظر بودند آنها را بگیرند

وارن ، میشیگان – دیانا یک شخصیت سیاسی یک شاخ است. این 23 ساله گری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *