Home / زندگی / پیام های نسخه 21/28 سپتامبر 2020

پیام های نسخه 21/28 سپتامبر 2020

شکار بدون شکارچیان

بیشتر بخوانید:  کلمبیایی ها به پلیس نظامی خود حمله می کنند

پخش مجدد “مرد و جانور” توسط والنتین فور [August 24/31]شکارچیان تأثیر زیادی در رفتار حیوانات دارند. در صورت وجود شکارچیان فعال ، گله های طعمه دائماً در حال جابجایی خواهند بود و بیش از حد چرای نخواهند کرد. بدون آنها ، گله ها بیش از حد چریده و علوفه آنها را می کشند. من این تلاش برای بازسازی Oostvaardersplassen را تحسین می کنم ، اما باید آنقدر فروتن باشیم که درک کنیم از پیچیدگی اکوسیستم های طبیعی که ممکن است سعی در بازآفرینی آنها داشته باشیم ، نمی فهمیم. تسلیم نشو این یک تجربه ارزشمند است اما تا یافتن لکه شیرین به مداخله انسان نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:  شکست مولر حدود پیگرد قانونی لیبرال را نشان می دهد

تیمی بینم sاولیوان

هزینه های مراقبت طولانی مدت

یک داستان عالی در خانه های سالمندان [“It’s Time to Abolish Nursing Homes” by Sara Luterman, August 24/31]. اما دو نکته مهم ذکر نشده است. اولاً ، تقریباً 80 درصد از ساکنان خانه سالمندان مستقیماً از بیمارستان ها می آیند ، که پس از اینکه بیمارستان ها دیگر نمی توانند مزایای بیمه ، Medicare یا Medicaid را دریافت کنند ، بیماران را به آنجا می فرستند. دولت فدرال می تواند بیمارستان ها را ملزم کند قبل از انداختن آنها به خانه های سالمندان ، گزینه های مراقبت در منزل را به بیماران اطلاع دهند. دوم ، کنگره می تواند Medicaid را طوری تنظیم کند که مراقبت های طولانی مدت در خانه را به عنوان حق دریافت کند ، همانطور که در خانه های سالمندان نیز انجام می شود.
sتیفن Gقدیمی
فیلادلفیا

مادرم در یک مرکز زندگی به سر می برد زیرا این هزینه حتی با داشتن دو بیمه نامه مراقبت طولانی مدت است. Medicaid تنها پس از تمام شدن دارایی های شما در دسترس است. (آیا در این مرحله حتی خانه ای برای اقامت وجود خواهد داشت؟)

بیشتر بخوانید:  اتاق Capitol Lounge ، اتاق نشیمن غیر رسمی کنگره ، در ماه سپتامبر بسته خواهد شد

با نرخ های فعلی (حدود 25 دلار در ساعت) ، هزینه مراقبت شبانه روزی در خانه حدود 18000 دلار در ماه است. این شما را به عنوان یک سرپرست خریداری می کند – هیچ پزشکی ، هیچ مراقبت از پرستاری ، و هر دو در مراکز پرستاری زنده و ماهر به راحتی در دسترس هستند. در مقابل ، هزینه کمک هزینه زندگی در حدود 7000 دلار در ماه است.

بیشتر بخوانید:  کاخ سفید 11.6 میلیارد دلار تسکین توفان برای پورتوریکو اعلام کرد

بنابراین چگونه می توانیم هزینه های بیشتری را برای کارمندان بهداشت در خانه پرداخت کنیم و مراقبت را برای بیماران ارزان تر کنیم؟ مراقبت در خانه بیش از حد گران است که عملی برای همه به جز افراد ممتاز نیست. در برهه ای از زمان ، ما نمی توانیم به تنهایی زندگی کنیم. ما به کمک نیاز خواهیم داشت ، و راه حل همیشه نمی تواند شوهر پیر یا فرزندان سخت کوش باشد. امکاناتی که با توجه به نیازهای مادی مردم و کارمندان به طور مناسب طراحی شده باشد ، گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای را فراهم می کند.

بیشتر بخوانید:  نماینده مجلس برای بازنشستگی ، و توسط یک معاون جانشین شود

هدف باید این باشد که این مکانها برای افرادی که در آنجا زندگی می کنند کارایی بیشتری داشته باشد ، از جمله انعطاف پذیری بیشتر در برنامه ها و کنترل بیشتر بر انتخاب های روزمره مانند وعده های غذایی. از دست دادن استقلال واقعی است و هزینه های مراقبت های شخصی نیز همین طور است.

دکترمشتاق sچسب کودکمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اردوگاه آموزش مجدد ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *