Home / آمریکا / پلیس گفت ، آتش سوزی اورگان در حال بررسی جنایی در مورد آتش سوزی است

پلیس گفت ، آتش سوزی اورگان در حال بررسی جنایی در مورد آتش سوزی است

تگی اlandمئارا ، رئیس پلیس اشلند روز پنجشنبه گفت ، علت آتش سوزی مهلک آلمیدا در جنوب اورگان اکنون تحت تحقیقات جنایی برای احتراق احتمالی قرار دارد.

اومیرا گفت ، بدون ایجاد جزئیات ، شرایط پیرامون آتش سوزی مشکوک است. مقامات در این ایالت نسبت به شایعاتی مبنی بر احتمال آتش سوزی جنگل ها توسط فعالان سیاسی هشدار داده اند.

بیشتر بخوانید:  DNA منجر به دستگیری در پرونده Cold New York به جرم قتل دختر 14 ساله شد

این آتش سوزی روز سه شنبه در اشلند آغاز شد و گرچه بیشتر از جشنواره شکسپیر اورگان نجات یافت ، این آتش سوزی صدها خانه را در جوامع مجاور ویران کرد.

مردان در پارک خانه سیار Coleman Creek Estates قدم می زنند که در چهارشنبه ، 9 سپتامبر سال 2020 در آتش سوزی در ققنوس ، اورگن ویران شد. بر اساس آژانس مدیریت اضطراری فدرال ، آتش سوزی آلمیدا که در شهرهای ققنوس و تالنت در جنوب اورگان بیداد کرد. . (Scott Stoddard / Grants Pass Daily Courier via AP)

بیشتر بخوانید:  درگیری در کانزاس سیتی در مجتمع ورزشی رئیسان رویال با دستگیری مظنون مسلح پایان می یابد

به روزرسانی های زنده: آتش سوزی در کالیفرنیا و سایر ایالت های غربی

رویترز به نقل از اومارا گفت: “ما دلیل خوبی داریم که معتقد باشیم یک عنصر انسانی در این امر وجود دارد.” “ما این را به عنوان تحقیقات جنایی ادامه خواهیم داد تا زمانی که دلیل داشته باشیم که غیر از این بوده است.”

KDRV-TV مدفورد گزارش داد که محققان همچنین به عنوان بخشی از تحقیقات پزشکی قانونی بدنبال جسدی هستند که در نزدیکی منبع آتش سوزی پیدا شده است. مقامات جزئیات بیشتری ارائه ندادند.

بیشتر بخوانید:  در کاپیتول هیل ، دو مجموعه انتخابات پیش رو است

در این آتش سوزی حداقل دو نفر کشته شده و انتظار می رود شمار کشته شدگان افزایش یابد.

سخنگوی دفتر آتش نشانی ایالت تأیید کرد که مقامات در این مرحله نمی دانند که آیا آتش سوزی های این ایالت نتیجه آتش سوزی بوده است. به نقل از رویترز ، ریچ تایلر گفت: “هر آتش سوزی برای احتراق احتمالی بررسی می شود تا زمانی که بتوانیم آن را شناسایی یا حذف کنیم.”

بیشتر بخوانید:  باغ وحش دالاس از تولد 3 توله شیر آفریقایی خبر داد

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دو نفر دیگر – پسر 12 ساله و مادربزرگش – در حالی که قصد داشتند از آتش سوزی دیگری در حدود 250 مایلی شمال فرار کنند ، جان خود را از دست دادند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *