Home / زندگی / پلیس در لس آنجلس دروغ می گوید و رسانه ها باز هم مانع آن می شوند

پلیس در لس آنجلس دروغ می گوید و رسانه ها باز هم مانع آن می شوند

ویدئویی که در آخر هفته منتشر شد ، یک مهاجم ناشناس را نشان می دهد که در تلاش برای کشتن دو کلانتر شهرستان لس آنجلس که در آن نشسته بودند ، به طور تصادفی به یک رزمناو پلیس شلیک می کند. خوشبختانه مأموران ظاهراً از سو assass قصد جان سالم به در بردند. فرد مظنون تحت تعقیب است و پلیس برای اطلاعات منجر به دستگیری وی 100000 دلار جایزه پیشنهاد می دهد.

وقتی می نشینم تا این را بنویسم ، وسوسه انگیز است که تسلیم انزجار کامل من از نحوه برخورد پلیس با رسانه ها در مورد یک پرونده متداول تر – پلیس با تیراندازی به افراد سیاه پوست غیرمسلح – با ارائه برخی از آنچه که من “هر دو طرف” دارم ، شوم. هنگامی که یک پلیس به طور بی رویه به اتومبیل شلیک می کند ، مردی را می کشد در حالی که دوست دخترش در کنار او با کودکش در صندلی عقب نشسته است – این دقیقاً همان اتفاقی است که برای فلاندو کاستیل رخ داده است – رسانه ها به عقب بازمی گردند و قاتل را از ماجرا نشان می دهند. هیچ تعقیبی وجود ندارد یک قاتل مجاز است هر طور که صلاح می داند با آرامش تسلیم شود. بعداً ، او از تمام اتهامات تبرئه شد. پلیس هایی که ما را می کشند تقریباً همیشه آزاد می شوند.

بیشتر بخوانید:  نقش ارتش در انتخابات مورد مناقشه

من می توانستم آن قطعه را بنویسم ، اما نمی نویسم ، زیرا اگرچه چنین قطعه ای معتبر و موجه است ، اما همچنین نادرست است. امیدوارم آنها کسی را که در فیلم در حال تیراندازی به این دو پلیس دیده می شود ، بگیرند ، من واقعاً این کار را می کنم. امیدوارم که او را زنده بگیرند و به جرم جنایات مشکوکش محاکمه شوند. ترجیح می دهم از اقدام به قتل دو افسر پلیس به عنوان فرصتی برای متیو مک کاناهی استفاده نکنم تا بگوید: “حالا تصور کنید تیرانداز سفیدپوست بود.”

امیدوارم سایر رسانه ها بتوانند خود را از تبدیل سو attemp قصد قتل افسران پلیس به کیفرخواست اعتراضات علیه پلیس قتل سیاه پوستان منع کنند. در حال حاضر ، نویسندگان مقاله کوتاه پلیس که در بسیاری از رسانه های مهم استخدام شده اند ، در این دام افتاده اند. خبرنگاران در حال بازنشر گزارش های پلیس درباره علت وقوع تیراندازی هستند ، بدون اینکه حساب های پلیس را تأیید کنند یا گمانه زنی های پلیس در مورد علت وقوع تیراندازی را بخوانند: حدس و گمان ، در صورت عدم وجود هیچ مدرکی.

بیشتر بخوانید:  عدالت برای بریونا تیلور | ملت

بلافاصله پس از تیراندازی ، حساب رسمی اداره پلیس شهرستان لس آنجلس در توییتر وی مطلب زیر را توییت کرد: “به معترضانی که ورودی و خروجی اتاق اورژانس بیمارستان را مسدود کردند و فریاد می زدند:” امیدواریم آنها بمیرند “، با اشاره به کمین دو کلانتر LA امروز در # کامپتونورودی و خروجی اورژانس به بیمارستان را مسدود نکنید. هنگامی که آمبولانس ها نتوانند عبور کنند ، زندگی مردم در معرض خطر است. ”

این توئیت این تصور را ایجاد کرد که نوعی خیزش خیابانی در بیمارستان آغاز شده و بسیاری از افرادی که به وضوح درگیر آن بودند ، به نوعی سعی در محروم کردن مراقبت های پزشکی از افسران پلیس آسیب دیده داشتند. سپس مطبوعات این ماجرا را دریافت کردند که معترضین ورودی بیمارستان را “مسدود” کرده اند ، بنابراین من شنیدم که هیلی جکسون از MSNBC وقتی صبح روز دوشنبه تلویزیون را روشن کرد ، در برنامه خود این کار را تکرار کرد.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اردوگاه آموزش مجدد ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *