Home / جدید ترین های دنیا / پلوسی و شومر با انتشار توئیت از ترامپ برای جلوگیری از ویروس کرونا استفاده کردند

پلوسی و شومر با انتشار توئیت از ترامپ برای جلوگیری از ویروس کرونا استفاده کردند


رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چارلز ای شومر برای استفاده از توییت های رئیس جمهور ترامپ علیه جمهوری خواهان در روز چهارشنبه در مجلس سنا حرکت کردند و از آنها خواستند قیمت های خود را افزایش دهند تا ویروس کرونا افزایش یابد.

خانم پلوسی ، دموکرات این ایالت گفت: “ما تشویق شده ایم که پس از ماه ها اصرار جمهوری خواهان در مجلس سنا برای کاهش نیازهای عظیم مردم آمریکا ، رئیس جمهور ترامپ اکنون از جمهوری خواهان می خواهد تا در بسته بعدی امداد ویروس کرونا از” تعداد بسیار بیشتری “استفاده کنند. کالیفرنیا و آقای شومر ، دموکرات ایالت نیویورک ، در یک بیانیه مشترک.

بیشتر بخوانید:  بایدن: ترامپ در مورد تهدید ویروس کرونا "دروغ" گفت

آنها افزودند: “ما مشتاقانه منتظریم که سرانجام مذاکره کنندگان رئیس جمهور با لایحه ای معادل بحران های گسترده بهداشتی و اقتصادی که ملت ما را درگیر خود کرده است ، در میانه راه با ما دیدار کنند.”

اشاره دو رهبر دموکرات در کنگره به توئیتی بود که رئیس جمهور اوایل روز چهارشنبه ارسال کرد و در آن هر دو دموکرات ها را مسخره کردند و از حزب او خواستند “در لایحه تخفیف COVID-19” به دنبال تعداد بسیار بیشتری باشد.

هفته گذشته ، جمهوری خواهان سنا با یک لایحه دوم “لاغر” که در رای گیری توسط دموکرات های سنا غرق شد ، تقریباً تریلیون دلار اول را نصف کردند.

بیشتر بخوانید:  ممنوعیت گاز اشک آور توسط تد ویلر پلیس پورتلند را خشمگین می کند

همه جمهوری خواهان به جز یك رای به حمایت از این پیشنهاد رأی دادند ، یك پیشنهاد بسیار قویتر برای وحدت حزب پس از آنكه بسیاری از كنوانسیون آنها در برابر پیشنهاد تریلیون دلاری مقاومت كرد.

دموکرات ها که هرگونه تلاش برای رفع شکاف یا پیشنهاد کاهش یافته را رد کردند ، پیشنهاد دادند از پیشنهاد 3 تریلیون دلاری خود به حدود 2.4 تریلیون دلار عقب نشینی کنند ، مذاکره کنندگان کاخ سفید آن را رد کردند.

بیشتر بخوانید:  AG Bar می گوید ممکن است اتهامات بیشتری در کاوشگر دورهام وارد شود

پیشنهاد سازش دو طرفه ، که تخمین زده می شود حدود 2 تریلیون دلار هزینه داشته باشد ، روز چهارشنبه نیز توسط دموکرات های ارشد در مجلس نمایندگان رد شد و آنها گفتند که این چارچوب بسیار ناکافی است.

“من فکر می کنم ابزار حل مسئله کمتر از است [what] استنی هویر ، رهبر اکثریت مجلس ، دموکرات از مریلند گفت: “این یک معامله مسئولانه خواهد بود.” “اما من فکر می کنم ایده های آنها مفید است ، و امیدوارم آنها دوستان جمهوری خواه ما را ترغیب کنند که از این باور خارج شوند که ایالت ها و مردم محلی [governments]… شما به کمک احتیاج ندارید آنها نیاز به کمک دارند. “

بیشتر بخوانید:  رئیس جمهور پرو با انزوا در میان ناآرامی های همه گیر روبرو است

کنگره از اولین بسته هزینه های ویروس کرونا در ماه مارس ، که 26.7 تریلیون دلار به بدهی ملی اضافه کرده است ، تقریباً 3 تریلیون دلار را تصویب کرده است.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/GrjCm
clck.ru/Qss45
u.nu/kssaq
v.gd/DKn2G6
ulvis.net/VbT

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *