Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / پلوسی می گوید گزارش جدید ترامپ تهدید به ویروس را کم اهمیت جلوه داده است “یک فاجعه ملی تاریخی”

پلوسی می گوید گزارش جدید ترامپ تهدید به ویروس را کم اهمیت جلوه داده است “یک فاجعه ملی تاریخی”


رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی روز چهارشنبه رئیس جمهور ترامپ را پس از انتشار گزارش جدید مبنی بر اینکه وی در اوایل سال جاری میلادی تهدید ویروس کرونا را کاهش داده است ، مورد انتقاد قرار داد.

و وی در بیانیه ای گفت: “سخنان خود رئیس جمهور این واقعیت ویرانگر را نشان می دهد: ترامپ از ماهیت فاجعه بار ویروس کرونا آگاهی کامل داشت اما واقعیت ها را پنهان کرد و از جدی گرفتن تهدید خودداری کرد و کل کشور ما را در معرض دید و آماده قرار داد.” “تلفات هولناک اطلاعات غلط و غفلت از ترامپ قاتل در زندگی خانواده های داغدار و اقتصاد ما یک فاجعه ملی ملی است.”

بیشتر بخوانید:  گراهام: تا 22 اکتبر ، کمیته قضایی سنا به نامزدی بارت رأی می دهد

پلوسی ، یک دموکرات در کالیفرنیا ، گفت که ادعاهای ذکر شده در کتاب روزنامه عصبانی باب وودوارد ، روزنامه نگار جدید ، بر لزوم تصویب کنگره از اولویت های دموکرات ها برای کاهش ویروس کرونا تأکید می کند.

گزارش شده است که ترامپ در ماه فوریه به وودوارد گفت که در مورد خطرناک بودن ویروس در جریان قرار گرفته است و حتی گفت که می داند این بدتر از دودکش ها خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  وزارت دادگستری درخواست جرولد نادلر برای جلسات دادرسی را رد کرد

آقای ترامپ در 19 مارس به وودوارد گفت: “من همیشه می خواستم آن را کم اهمیت جلوه دهم. من هنوز دوست دارم آن را کوچک کنم ، زیرا نمی خواهم وحشت ایجاد کنم.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

FreedomWorks در حال آموزش فعالان “حمایت از انتخابات” برای مبارزه با تقلب بالقوه رای دهندگان لیبرال است

فعالان FreedomWorks این هفته برای آموزش “حفاظت از انتخابات” با هدف آموزش فعالان محافظه کار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *