Home / زندگی / پرسش و پاسخ: ماندلا بارنز | ملت

پرسش و پاسخ: ماندلا بارنز | ملت

پس از یک کنوشا ، افسر پلیس ویسکانسین پیراهن ژاکوب بلیک 29 ساله را ربود و هفت تیر به پشت شلیک کرد ، ماندلا بارنز معاون فرماندار ویسکانسین در خیابان های شهر و در صفحه های نمایش در سراسر کشور خواستار حساب شد. این فعالیت جدیدی برای بارنز نبود. قبل از انتخاب در سال 2018 ، در سن 32 سالگی ، به عنوان اولین فرماندار آفریقایی آمریکایی در ویسکانسین ، او به تظاهرات Black Lives Matter پیوست و به عنوان قانونگذار از میلواکی طرفدار اصلاح عدالت کیفری بود. با او در مورد ناامیدی از تأخیر در عدالت صحبت کردم. در اینجا برخی از نکات برجسته مکالمه ما آورده شده است.

بیشتر بخوانید:  پس از پنج سال کشمکش ، افزایش قیمت دارو کنترل نشده است

جان نیکولز

جاوه Nایکل هاویدئو از کنوشا بسیار دلخراش بود ، شما می دانستید که واکنشی نشان خواهد داد.

مآندلا بآرنیس: من می دانستم که برای مردم غیرممکن است که در مقابل هر یک از آنها واکنش آرام نشان دهند. منظورم این است که یک ، این برای بعضی ها عصبانی است. دیگران را ناامید می کند. برای افراد بیشتری کاملاً ترسناک است. و برای اینکه مردم در این ماه ها پیاده روی کنند ، فکر می کنید ادارات پلیس ، بخشهای شهردار به هر طریقی که شده اصلاحات را تسریع می کنند.

بیشتر بخوانید:  این گزارش می گوید سیما ورما از CMS از میلیون ها پول م ofدیان سوused استفاده کرده است

پس از انتشار بیانیه هر شرکتی درباره چگونگی انجام این کار ، مردم انتظار داشتند اوضاع تغییر کند [they recognized Black lives matter]بعد از بیدار شدن مردم در ارکان کشوری که اصلاً شاهد هیچ نوع اعتراض یا فعالیت حقوق مدنی نبوده اند. این افراد تصور می کردند که اوضاع با جامعه رو به بهبود است.

اما وقتی این اتفاق در کنوشا افتاد ، فکر می کنم این یک تصویر کاملاً متفاوت باشد و باعث دل درد و دل درد زیادی شود.

JN: جیکوب بلیک از تیراندازی جان سالم به در برد ، اما از کمر به پایین فلج شد.

بیشتر بخوانید:  با نزدیک شدن به انتخابات ، ترامپ در حال تغییر مسیر حفاری های دریایی است

MB: و لازم نیست اینگونه باشد. هیچ کس فکر نمی کند که این یک روش مسئولانه برای اجرای عدالت است – تیراندازی به عقب کسی [multiple] بار. این فقط کار پلیس بد نیست. این فراتر از کار بد پلیس است.

JN: در سومین شب تظاهرات در کنوشا ، یک نگهبان سفیدپوست 17 ساله دو معترض را به ضرب گلوله کشت و کشت. چه حسی نسبت به آنچه اتفاق افتاده است؟

MB: خوب ، مفهوم اشتباهی که رخ داده ربطی به آنچه قابل قبول است ، درست است؟ مثل اینکه ، پذیرفته شده است که این افراد مسلح در حال قدم زدن بودند. آنها در اطراف افسران پلیس راه می روند. آنها سعی نکردند از اجرای قانون پنهان بمانند. آنها بیرون از دید ساده بودند و ادعا کردند که برای کمک در آنجا هستند. این یک مشکل است

این مشکلی است که حتی توسط نیروی انتظامی نیز به عنوان مسئله ای منطقی پذیرفته شد. هیچ فرد عاقلی فکر نمی کند که این یک چیز خوب است ، به خصوص در یک موقعیت پرتنش مانند آنچه در آن شب در کنوشا اتفاق می افتاد. این سوخت آتش است.

بیشتر بخوانید:  آیا دموکرات های فلوریدا می خواهند امسال سنا را فتح کنند؟

JN: در این مرحله چه احساسی دارید که باید در کنوشا اتفاق بیفتد؟

MB: آنچه باید اول اتفاق بیفتد [the Kenosha police chief and the Kenosha County sheriff] برای محافظت و خدمت به یک حساب کاربری در انجمن هایی که در آنجا هستند نیاز دارید … در حال حاضر در این سطح ، به ویژه هنگامی که بی اعتمادی زیادی وجود دارد ، آنها باید آن گفتگوهای سخت را داشته باشند. و اگر آنها آماده انجام آن گفتگوها نباشند ، ممکن است نوبت به آنها نرسد.

JN: و بعد از کنوشا؟

MB: برای حل این مسئله باید رویکردی در سطح سیستم وجود داشته باشد [standards for police use of force]تعدادی از اقدامات ساده وجود دارد که ویسکانسین انجام خواهد داد [need to] آنها را در نظر بگیرید که هر مشکلی را حل نمی کنند و از هر حادثه ای جلوگیری نمی کنند. اما این به عنوان نشانه ای نشان می دهد که به مردم در سراسر کشور نشان می دهد – چه یک شهروند منظم باشید ، چه مجری قانون باشید – چه چیزی تحمل می شود و چه چیزی تحمل نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:  جورج واشنگتن و درخت گیلاس - به روز شده

JN: منتقدان اکنون در مورد واکنش شدید اعتراضات بسیار صحبت می کنند.

MB: من یک بنر اعتراضی را خواندم که می گفت: “ما سعی در شروع یک جنگ قومی نداریم. ما سعی می کنیم از وقوع کسی جلوگیری کنیم.” این واقعاً توجه من را به خود جلب کرد و این پیامی است که من برای افرادی که از اعتراض خسته شده اند دوست دارم.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ویروسی که کریسمس را دزدید

ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی کنید. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *