Home / جدید ترین های دنیا / ویلیام بار از دادستان های کل وزارت دادگستری انتقاد می کند و بر صلاحیت نقض تصمیمات اصرار می ورزد

ویلیام بار از دادستان های کل وزارت دادگستری انتقاد می کند و بر صلاحیت نقض تصمیمات اصرار می ورزد


دادستان کل ویلیام بار عصر چهارشنبه در یک سخنرانی آتشین وزارت دادگستری خود را مورد انتقاد قرار داد و آنها را به “شکار غیرقانونی” برای اهداف پررنگ متهم کرد در حالی که اصرار داشت که وی قدرت مطلق در لغو دادستان را دارد.

آقای بار در سخنرانی خود در یک رویداد به میزبانی کالج هیلزدیل ، موارد خاصی را ذکر نکرد. اما به نظر می رسد اظهارات وی انتقاد از دخالت وی در پرونده هایی را که وزارت دادگستری علیه مایکل فلین ، مشاور امنیت ملی سابق و راجر استون ، فعال سیاسی ، که هر دو از دستیاران رئیس جمهور ترامپ هستند ، مطرح کرده است.

بیشتر بخوانید:  7 نفر برای تکمیل باقی مانده دوره جان لوئیس در کنگره رقابت کردند

“من دقیقاً به چه چیزهایی می پردازم؟” از آقای بار پرسید. “طبق قانون ، تمام اختیارات تعقیب و گریز بر عهده مدعی العموم است.”

آقای بار فراتر از دفاع از سوابق دادستان کل خود ، از دادستان های وزارت دادگستری انتقاد کرد و گفت که آنها بیش از حد سیاسی هستند تا بتوانند سیاست وزارت را تعیین کنند.

وی گفت: “از یک سازمان یا سازمان موفق نام ببرید که تصمیمات کارمندان سطح پایین را مقدس می داند – آنها وجود ندارند.” “اجازه داده نمی شود که بیشتر اعضای جوان دستور کار را تعیین کنند.”

بیشتر بخوانید:  بایدن در این نظرسنجی تعداد بی سابقه ای کسب می کند ، تقریبا هیچ کس در مورد او صحبت نمی کند و این خبر خوبی نیست

آقای بار ادامه داد: “این ممکن است فلسفه خوبی برای یک پیش دبستانی در مونته سوری باشد ، اما راهی برای اداره آژانس فدرال نیست.”

این اظهار نظرها احتمالاً منجر به تشدید تنش بین آقای بار و برخی از دادستان های شاغل در دادسراهای عمومی ایالات متحده در سراسر کشور و حتی در داخل خود وزارت دادگستری می شود که از تصمیمات وی ناراضی بودند. دادستان های پرونده های استون و فلین به دلیل آنچه تاکتیک های سخت آقای بار توصیف کردند استعفا دادند.

بیشتر بخوانید:  True the Foot یک کمپین تبلیغاتی سراسری را هشدار می دهد که از هرج و مرج انتخابات هشدار می دهد

اما آقای بار اصرار داشت که حرف آخر در این پرونده ها دادستان نیست. وی گفت که “کورکورانه” تسلیم “آنچه این زیردستان می خواهند انجام دهند” نخواهد شد.

این اظهارنظرها تصویری از مقامات بود که ادعا می کردند دادستانانی که در چندین اداره خدمت می کنند ، باید از تصمیمات انتصاب کنندگان سیاسی ، مانند دادستان ، آزاد باشند.

وی گفت: “این افراد عوامل دادستان کل هستند.” “همانطور که می گویم ، عوامل FBI ، فکر می کنید شما چه کسانی هستید؟”

بیشتر بخوانید:  پوتین پیشنهاد می کند که ایالات متحده و روسیه توافق نامه ای را برای جلوگیری از دخالت در انتخابات امضا کنند

“آنها مشروعیت سیاسی ندارند تا چهره عمومی تصمیمات دشوار باشند و از حمایت سیاسی لازم برای دفاع علنی از این تصمیمات برخوردار نیستند.”

به طور خلاصه ، دادستان کل ، مقامات ارشد وزارت دادگستری و دادستان های ایالات متحده در واقع سیاستمداران هستند. اما آنها به معنای خوب و ضروری سیاستمداران هستند.

آقای بار همچنین دادستان ها را به تلاش برای “تجمع جلال” از طریق محاکمه شخصیت های برجسته متهم کرد.

بیشتر بخوانید:  کمک های ActBlue به اوج خود رسید زیرا مرگ گینسبورگ به تلاش های جمع آوری کمک های مالی دموکرات ها دامن زد

وی گفت: “من می خواهم بتوانم بگویم که ما در وزارت دادگستری شاهد روند شکار سر نیستیم.” “این صادقانه نخواهد بود. من هر روز آن را می بینم.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/SGu8T
clck.ru/QtBAN
u.nu/hjmw6
v.gd/2vNltM
ulvis.net/VA5

About adminpbn

Check Also

اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ، تلاش گاوین نیوزوم برای ممنوع کردن اتومبیل های مجهز به گاز در کالیفرنیا را مسخره می کند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *