Breaking News
Home / آمریکا / ویلسون 4 پاس TD شلیک کرد و سیه هاکس Falcons را با نتیجه 38 بر 25 شکست داد

ویلسون 4 پاس TD شلیک کرد و سیه هاکس Falcons را با نتیجه 38 بر 25 شکست داد

سیاتل سی هاوک به راسل ویلسون اجازه می دهد تا آشپزی کند.

تنها چیزی که او سوزاند شاهین های آتلانتا بود.

ویلسون نشان داد كه چه كاری می تواند انجام دهد در صورت فرصتی برای شروع حمله ، چهار پاس تاچ داون ارائه داد تا در افتتاحیه فصل یكشنبه Seahawks به پیروزی 38-25 بر شاهین ها برسد.

ویلسون برای 9 گیرنده پرتاب کرد و 31 از 35 را برای 322 یارد به پایان رساند. او همچنین سه بار توپ را حمل کرد تا در 29 یاردی تیم را تسریع کند.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

ویلسون گفت: “ما می خواستیم توپ او را دور خود بدست آوریم.” “ما می خواستیم توپ را به بازیکنان مختلف برسانیم. ما می خواستیم در رویکرد خود محکم عمل کنیم.”

این نوع صحبت ها مطمئناً برای طرفداران Seahawks جالب خواهد بود ، آنها از تیم درخواست کردند “اجازه دهید راس کوک کند” – دعوت نامه ای که اساساً از ابتدا حمله می کند و نه به ویلسون برای ادامه هدایت پس زمینه اعتماد می کند.

بیشتر بخوانید:  این روز در تاریخ: 20 سپتامبر

چگونه آن را حل می کنید؟

Seahawks 21 اثر از 35 نمایشنامه اول خود را اجرا کرد. حتی واضح تر اینکه ویلسون در نیمه اول 7 پاس از 12 پاس اول عقب کشید و دو بار دیگر آنها را مدیریت کرد. در این موارد فقط سه زایمان وجود داشت.

پیت کارول ، مربی سیاتل گفت: “راسل کاملاً بازی را فرماندهی می کرد.”

ویلسون در سه ماهه اول یک جفت پاس TD به بیرون انداخت زیرا سیاتل در نیمه اول 14-12 برتری ایجاد کرد. وی در کوارتر سوم دو نفر دیگر را اضافه کرد تا شاهین ها را در مسابقه ای که بدون هوادار در مرسدس بنز انجام دادند به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا ویران کند.

بزرگترین بازی تاکنون پس از آن انجام شد که بنظر می رسید یک توقف تعیین کننده باشد ، Seahawks را در 38 و چهارم و پنجم در آتلانتا رها کرد. جرم در زمین باقی ماند ، اما ویلسون به جای اینکه با یک پرتاب کوتاه از اولین بازی پایین بیاید ، یک نفر را به DK Metcalf رساند ، چه کسی به سمت منطقه پایان می رفت.

بیشتر بخوانید:  راسل دیکرسون به همراه همسرش کایلی از نوزادی استقبال می کند

متکلف کرنر را توسط آیزایا الیور دبلیو شکست داد. توپ کشیده شده به کمال پرتاب شده است بدون شکست حرکت برای حرکت سیاتل به برتری 21-12.

ویلسون گفت: “آنها در مرحله سوم خوب متوقف شدند و همه در حال مهمانی بودند.” “من به حاشیه نگاه کردم و گفتم ، خوب ، بیایید آنها را تعقیب کنیم. من می خواستم پرخاشگر باشم.”

در مالکیت بعدی ، آتلانتا اقدام به یک ضربه کاذب در مکانهای چهارم و دوم از 33 کرد. شارود نزمان مدافع کناری یک ضربه مستقیم زد و برای اولین بار در نیمه راه به اندازه کافی کافی داشت تا توپ را پاک کند. بازیابی شده توسط فردی سوین از سیاتل در 36 سالگی.

پس از پنج بازی ، ویلسون چهارمین پاس بازی TD را کشید ، 7 حیاط برای یک هدف باریک جدید Greg Olsen. 35 ساله پس از گذراندن 9 سال گذشته در کارولینا ، جایی که هر فصل دو بار با شاهین ها روبرو می شد ، رها شده است.

ویلسون در اولین پاس گل برای گلزنی با کریس کارسون همراه شد.

بیشتر بخوانید:  سناتور تد کروز: بعد از گینسبورگ - 3 دلیل مجلس سنا برای تأیید جانشین خود قبل از روز انتخابات

انداختن 3 متری TD با یک ضربه پنالتی وارد یک پاس 41 متری در برابر ریکاردو آلن شوید که سوراخ سوم و 23 را پاک می کند. بعد از اینکه شاهین ها در بازی 4 و 3 از 40 متوقف شدند ، ویلسون دوباره به کارسون رفت پاس روی صفحه برای نمره 19 یارد.

Falcons از Seahawks 506 یارد تا 383 عملکرد بهتری داشت و جولیو جونز ، کالوین ریدلی و راسل گیج همه بیش از 100 یارد را جمع کردند. با این وجود آتلانتا هر چهار بار تلاش کرد تا به چهارم تغییر مکان دهد.

این یک آغاز امیدوار کننده برای یک سال موفقیت آمیز برای Dan Quinn مربی Falcons نبود که علی رغم از دست دادن فصلی که در مجموعه های خود داشت ، شغل خود را حفظ کرد. او احتمالاً آتلانتا را برای بازگشت در سال 2021 به پلی آف هدایت می کند.

تنها نقطه روشن آتلانتا بود رایان درگذشت جان الوی در جدول گذران شغل NFL از مقام نهم پیشی گرفت. Mate Ace در 450 یاردی و یک افت در رتبه 37 از 54 بود ، دومین حیاط بلند در زندگی حرفه ای او.

بیشتر بخوانید:  TikTok پس از به اشتراک گذاشتن یک فیلم خودکشی حساب ها را ممنوع می کند

حتی این در برابر ویلسون کافی نبود.

گردی جارت در معالجه شاهین دفاعی گفت: “فقط خودت باش.” “او به یک دلیل بازیکن اصلی در این لیگ است.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

زانو را بگیرید

هر دو حزب با تکان دادن چشمگیر به بی عدالتی نژادی اعتراض کردند اولین نمایشنامه از بازی

در حالی که مسابقه افتتاحیه جیسون مایرز از سیاتل در سراسر منطقه پایان یافت ، همه 22 بازیکن در جای خود باقی مانده و از ناحیه زانو آسیب دیدند. پس از چند ثانیه ، آنها عقب می ایستند و از زمین خارج می شوند و مسابقه با شاهین ها ادامه می یابد که به تنهایی توپ 25 را می گیرند.

جارت گفت: “خوب بود كه هر دو سازمان دور هم جمع شوند و با هم كاري كنند.” “من فکر می کنم این به آغاز مذاکرات برای تغییر کمک خواهد کرد.”

رهبر حقوق مدنی جان لوئیس ، نماینده سابق کنگره از آتلانتا که در ماه جولای درگذشت ، نیز مورد تقدیر قرار گرفت ، و هر بازیکن دارای نشان های سفید با حروف اول “JL” و آرم های تیم بود.

بیشتر بخوانید:  لینوود در مورد تیراندازی به قانونگذاران شهرستان لس آنجلس از سایت رسانه های اجتماعی مدیر شهر فاصله می گیرد

بعلاوه ، Falcons لوئیس را به یک کاپیتان افتخاری تبدیل کرد. پیراهن مشکی به نام او را روی فضای خالی صندلی آتلانتا قرار دادند.

گزارش آسیب

Seahawks: دی رهایم گرین در نیمه اول به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف ناک اوت شد.

شاهین ها: گیج یک گلوله به سر خود بر روی کلاه ایمنی به کلاه ایمنی برد که در سه ماهه دوم توسط جمال آدامز سیاتل جدید مورد اصابت قرار گرفت. گاج پس از ارزیابی احتمال ابتلا به ضربه مغزی ، از نیمه دوم مجبور به بازگشت شد. آدامز به دلیل بازی جریمه نشد اما ممکن است با بررسی بازی با انضباط از سوی لیگ روبرو شود.

بعدی

Seahawks: یکشنبه هفته آینده در خانه افتخار میزبان Cam Newton و New England Patriot ها است.

هاوکس: برای بازی در نقش کابوی ها یکشنبه هفته آینده به دالاس سفر کنید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *