Home / آمریکا / ولف می گوید تهدید تروریستی “واحد و محلی” 19 سال پس از 11 سپتامبر مورد توجه وزارت امنیت داخلی است

ولف می گوید تهدید تروریستی “واحد و محلی” 19 سال پس از 11 سپتامبر مورد توجه وزارت امنیت داخلی است

چاد ولف ، سرپرست وزارت امنیت داخلی ، جمعه در “گزارش ویژه” جمعه گفت: نوزده سال پس از حمله القاعده به آمریکا ، “تهدید تروریستی برای ایالات متحده طی سالها تغییر کرده و تغییر کرده است.”

ولف به برت بایر ، مجری برنامه گفت: “از منظر تهدید ، ما هنوز هم تعدادی از تهدیدهای سنتی را مشاهده می كنیم كه در 11 سپتامبر با آنها روبرو شدیم.” “[We see in] مقابله با تروریسم برخی از سازمان های تروریستی خارجی که قطعاً هنوز تهدیدی برای سرزمین مادری به شمار می روند ، اما طی چند سال گذشته نیز تهدیدات داخلی بیشتری در اینجا در کشور شاهد هستیم.

بیشتر بخوانید:  ترامپ با انتقاد از بایدن پس از رأی دادن به نفع NAFTA "اشتباه" گفت: "او نمی داند چه خبر است"

نوزادان متولد 11 سپتامبر برای اولین بار در ماه نوامبر رأی می دهند

ولف افزود: “تهدید در طول سالها تغییر کرده و تغییر شکل داده است ، اما ما برای مقابله با همه تهدیدها همچنان در بخش فعالیت می کنیم.”

بایر خاطرنشان کرد که در ماه فوریه ، کریس وری مدیر FBI تایید کرد که FBI در تحقیقات فعال داخلی تروریست ها در هر 50 ایالت شرکت می کند.

بیشتر بخوانید:  فیلم "مولان" دیزنی با واکنش در مورد فیلمبرداری در سین کیانگ ، چین ، در میان مسائل حقوق بشر ، واکنش خوبی را به همراه داشت

ولف موافقت کرد و گفت: “تنها مقصری که در خانه بزرگ می شود و در اینجا در خانه تصادف می کند قطعاً نگران کننده این بخش است.” “این تهدیدی است که ما امروز بر روی آن تمرکز کرده ایم.

شفر شکایت افشاگر جدیدی را در مورد سرکوب گزارش های داخلی اینتل در انتخابات روسیه فاش کرد

وی افزود: “همانطور که در چندین سال گذشته مشاهده کرده اید ، بیشتر حملات به وطن از سوی تنها عاملین یا سلولهای کوچک افراد صورت گرفته است.” “این تمرکز است و دوباره ، ما تمام تهدیدات موجود در بخش را انجام می دهیم ، بنابراین در حالی که روی یکی از آنها تمرکز کرده ایم ، قطعاً بر روی طیف گسترده ای از تهدیدات خانگی تمرکز می کنیم.”

بیشتر بخوانید:  تام بردی اولین گل آفساید دزدان دریایی را در QB به ثمر رساند

ولف همچنین به شکایتی مبنی بر افشاگری که در اوایل این هفته مبنی بر سرکوب گزارش های دخالت روسیه در انتخابات توسط وزارتخانه ارائه شد ، پاسخ داد و آن را “کاملاً اشتباه” و “ساختگی” توصیف کرد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ولف گفت: “ما در مورد مداخله روسیه در انتخابات بسیار واضح بوده ایم …” “ما در دوازده ماه گذشته بیش از 227 گزارش مختلف صادر کرده ایم و فکر می کنم فقط سه گزارش در ماه آگوست منتشر شده است. ما بیش از 40 جلسه مختلف ، جلسات توجیهی شخصی به اعضای کنگره دادیم … در مورد دخالت روسیه در انتخابات ما. من در مورد آن در یک ظاهر رسانه ای مانند این صحبت کردم ، من در مورد آن در شهادت قبل از کنگره صحبت کردم و در مورد آن صحبت کردم تا این هفته در پرونده امنیت میهنم.

بیشتر بخوانید:  تایلر اورت از جگوار در مسابقه با کلت ها از دیوید دورن با برچسب کلاه ایمنی تقدیر می کند

وی در پایان گفت: “ما در مورد اطمینان از تماس گرفتن از روسیه بسیار واضح بوده ایم.” دولت در این باره کاملاً واضح بود. “

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *