Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / وكالت: یوتا “خوش شانس زنده مانده” پس از شلیك پلیس به او متولد شد

وكالت: یوتا “خوش شانس زنده مانده” پس از شلیك پلیس به او متولد شد


سالت لیک سیتی (خبرگزاری فرانسه) – یک وکیل دادگستری روز جمعه گفت یک پسر 13 ساله اوتیستیک که توسط پلیس در سالت لیک سیتی تیرباران شد ، “خوش شانس بود که زنده بود” ، و احتمال دارد از نظر جراحات وارده به زندگی دچار شود.

وكالت زك وهر در ایمیلی نوشت كه لیندن ، كه خانواده می خواهند فقط با نام کوچک وی از او نام ببرند ، هنوز در بیمارستان است و هنوز گلوله هایی در بدنش وجود دارد و از “اعضای سوراخ شده” و “استخوان های پاره شده” رنج می برد.

بیشتر بخوانید:  نانسی پلوسی پاسخگویی را برای تأخیر در انتخاب اسکاتوس توسط ترامپ منتفی نمی داند

تیراندازی در میان فراخوان های سراسر کشور برای اصلاح پلیس و هدف قرار دادن نیروی بیش از حد توسط افسران مورد توجه قرار گرفت.

وهر نوشت: “به دنبال کمک اضطراری برای آرام کردن شرایطی بود که یک کودک متنوع از نظر عصبی را شامل می شود.” “این درخواست با شلیک چندین گلوله به یک پسر 13 ساله غیر مسلح به پایان رسید و او روی زمین دراز کشید در حالی که مأموران به جای کمک به او دستبند زدند.”

بیشتر بخوانید:  آتئیست ها به قوانین آزادی بیان در دانشگاه Devos حمله می کنند

مادر لیندن ، گلدا بارتون ، می گوید که او در 4 سپتامبر با 911 تماس گرفته است زیرا پسر در حال نابودی بود و به کمک یک افسر مداخله در بحران نیاز داشت. پرتون به KUTV-TV گفت که وی به پلیس اطلاع داده است که پسرش بی دفاع است و به آنها هشدار داده است که نمی داند چگونه رفتار خود را تنظیم کند.

بیشتر بخوانید:  هاولی از جمهوری خواهان می خواهد نامزدهای طرفدار سقط جنین توسط اسکاتوس را رد کنند

افسران سالت لیک سیتی که در آن حضور داشتند متخصص مداخله در بحران نبودند اما برخی آموزش های بهداشت روان را دیده اند. مقامات گفتند که آنها در پایان وقتی پسر را فراری دادند به ضرب گلوله کشته شدند زیرا معتقد بودند وی تهدید به استفاده از سلاح کرده است. هیچ نشانه ای از داشتن سلاح در دست نبود.

ایرنه میندنهال ، شهردار سالت لیک ، اواخر روز یکشنبه در بیانیه ای گفت که تیراندازی فاجعه بار است و خواستار تحقیقات سریع و شفاف شد.

بیشتر بخوانید:  یک قانونگذار سابق ایلینوی به جرم فرار مالیاتی فدرال اعتراف کرد

انتظار می رود جزئیات بیشتر با ارسال تصاویر دوربین بدن پلیس ، که طی 10 روز از تصادف طبق دستورالعمل شهر لازم است ، انجام شود.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کاخ سفید می گوید ترامپ در انتخابات “اراده مردم” را خواهد پذیرفت

کاخ سفید روز پنجشنبه گفت پرزیدنت ترامپ نتایج انتخابات “عادلانه” در ماه نوامبر را قبول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *