Home / جدید ترین های دنیا / وزیر امور خارجه گرجستان تحقیقات از 1000 رای دهنده ای را که عمداً دو بار رای داده اند ، اعلام کرد

وزیر امور خارجه گرجستان تحقیقات از 1000 رای دهنده ای را که عمداً دو بار رای داده اند ، اعلام کرد

وزیر امور خارجه گرجستان ، برد راونزبرگر ، روز سه شنبه اعلام کرد که دفتر وی در حال تحقیق از 1000 گرجی است که گفته می شود دو بار در انتخابات مقدماتی ژوئن رای داده اند ، که غیرقانونی است.

به گفته WABE ، راونزبرگر گفت 1000 نفر در میان 150،000 نفر بودند كه در نظرسنجی ها شركت كردند ، حتی اگر آنها از طریق پست رای غایب را درخواست كردند.

“این سیستم خوب کار می کند. این سیستم نیست.” “آنها واقعاً رأی دهنده هستند ، و گاهی اوقات من مطمئن هستم که مردم حاضر می شوند و می گویند که آنها عمداً می دانند چه کاری انجام می دهند.” هزاران نفر از مردم می دانستند که چه کاری انجام می دهند. هیچ قانونی بهانه ای ندارد. برای رای مضاعف. ” (مرتبط: FLASHBACK 2012: نیویورک تایمز درباره نقص صحبت می کند ، تقلب با “نامه روی برگه های رای گیری” می تواند نتایج را در پاییز امسال تحت تأثیر قرار دهد)

بیشتر بخوانید:  قاضی واشو راه محاکمه چهار قتل را در سال 2019 باز کرد

راونزبرگر گفت كه بیشتر افراد از 150،000 نفر پس از درخواست رای غیابی در شعبه اخذ رای حاضر شدند زیرا یا رای را دریافت نكردند یا تصمیم خود را تغییر دادند و تصمیم گرفتند شخصاً رای دهند. وی افزود: رای دهندگانی که قبلاً رای خود را از طریق نامه غیرحضوری رأی داده بودند ، توسط این سیستم شناسایی شدند.

با این حال ، چند افراطی از این سیستم طفره رفته اند.

بیشتر بخوانید:  جاش هاولی سناتور جمهوری خواه از مارک زاکربرگ می خواهد که در سیاست های جدید انتخاباتی فیس بوک تجدید نظر کند

وی گفت: “رای دهنده مضاعف دقیقاً می داند که چه کاری انجام می دهد ، که باعث ضعف آرا هر رای دهنده ای می شود که از قانون پیروی می کند.” “کسانی که دستکاری در سیستم را انتخاب می کنند ، قانون را زیر پا می گذارند. من به عنوان وزیر امور خارجه تحمل نخواهم کرد.”

هنگامی که از او پرسیدند که چگونه می داند کسی دو بار رای داده است یا خیر ، راونسبورگر گفت: “به همین دلیل ما در حال انجام تحقیقات هستیم.”

بیشتر بخوانید:  کمکهای ActBlue: نیمی از اهدا کنندگان بیکار ، طبق تجزیه و تحلیل

وی گفت: “به طور کلی ، ما می دانیم که یک نفر در لانگ کانتی در مورد این موضوع رجزخوانی می کند ، و ما از هر 1000 نفر تحقیق خواهیم کرد و به نتیجه خواهیم رسید.”

راونزبرگر گفت كه 1000 رأی دهنده از 100 استان گرجستان بر هیچ انتخابی تأثیر نگذاشته است.

وی گفت: “این هیچ نتیجه ای را تحت تأثیر قرار نداد ، اما ما می خواهیم اطمینان حاصل كنیم كه مردم می فهمند كه هر دو رأی دهنده محاكمه می شوند ، از آنها تحقیق می شود و اگر دلایلی داشته باشیم ، آنها را برای پیگرد قانونی به وكالت می فرستیم ، در دادگاه بررسی می شود.”

بیشتر بخوانید:  چارلز شومر: لایحه ویروس کرونا برای دموکرات ها از نظر سیاسی به ترامپ کمک می کند

طبق گفته Ravensburger ، این رأی مضاعف مجازات حداکثر 10 سال زندان و جریمه نقدی حداکثر 100000 دلار را دارد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

شومر: “گینزبورگ حتماً در قبر خود برگشته است” به انتخاب ترامپ از اسکاتوس

چارلز ای.شومر ، رهبر اقلیت سنا ، روز شنبه گفت كه رئیس جمهور ترامپ ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *