Home / جدید ترین های دنیا / واقعیت ها را بررسی کنید: آیا اسکندریه اوکاسیو-کورتز گفت: “11 سپتامبر این مسئله بزرگ نبود”؟

واقعیت ها را بررسی کنید: آیا اسکندریه اوکاسیو-کورتز گفت: “11 سپتامبر این مسئله بزرگ نبود”؟

یک پست در فیس بوک ادعا می کند که نماینده دموکراتیک نیویورک ، الکساندریا اوکازیو-کورتز ، گفت: “11 سپتامبر مسئله مهمی نبود”

حکم: اشتباه است

به نظر می رسد این نقل قول از مقاله طنز گرفته شده است. اوکازیو کورتز اخیراً بیانیه ای را به منظور تکریم قربانیان حملات تروریستی 11 سپتامبر به اشتراک گذاشت.

بررسی واقعیت:

Ocasio-Cortez اغلب سوژه اطلاعات نادرست آنلاین بوده است. این پست ویژه در فیس بوک ، که در نوزدهمین سالگرد حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 به اشتراک گذاشته شده است ، ادعا می کند که نماینده مجلس نیویورک اظهار نظری کرده است که شدت حملات را ناچیز می داند و ادعا می کند که وی گفت: “11 سپتامبر مسئله مهمی نبود”.

بیشتر بخوانید:  در این رأی س toال رئیس قبیله Oglala Sioux انجام نشد

با این حال ، هیچ مدرکی وجود ندارد که Ocasio Cortez چنین اظهار نظری داشته باشد. این بیانیه در هیچ یک از آنها ذکر نشده است تأیید شده است حساب های شبکه های اجتماعی ، نه در سایت کنگره آنها. اگر او چیزی شبیه این گفته بود ، مطمئناً رسانه ها آن را گزارش می کردند ، اما هیچ یک از آنها.

بیشتر بخوانید:  سه ده دستور با قانون جدید اسلحه "پرچم سرخ" ویرجینیا صادر شده است

به نظر می رسد این نقل قول از مقاله ای با عنوان “Ocasio-Cortez:” 11 سپتامبر چنین معامله ای بزرگ نبود “ناشی شده است که در Daily World Update منتشر شده است ، وب سایتی که خود را بخشی از” شبکه ای از هجوها ، هجوها و مقادیر شایع “توصیف می کند. در حالی که شامل دنیای روزانه است به روز رسانی چندین سلب مسئولیت درباره طنز بودن محتوای آنها دارد ، با این حال پست فیس بوک نتوانست هشدار مشابهی بدهد ، این یک روش معمول برای گسترش آنلاین اطلاعات نادرست است.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن با شش امتیاز در ویسکانسین ، با دو رقم در مینه سوتا: نظرسنجی ، دونالد ترامپ را رهبری می کند

Ocasio-Cortez بیانیه ای منتشر کرد که در آن قربانیان حملات تروریستی 11 سپتامبر به او لیست شده است توییتر و صفحات فیس بوک. (مرتبط: آیا Alexandria Tweet Ocasio-Cortez نوشت که محافظه کاران باید حتی پس از انتخابات نوامبر محدودیت های تجاری را حفظ کنند؟)

وی در توییتر خود نوشت: “امروز ، ما برای بزرگداشت 2،753 نیویورکی که از ما گرفته شده و عزادار شدند ، مکث می کنیم.” “ما به یاد می آوریم که چگونه این شهر ، که با خسارات جانی بیشماری روبرو بوده و با بازگشت طبیعی کاملاً درهم شکسته ، راهی پیش رو پیدا کرده است. ما متعهد می شویم که هرگز فراموش نکنیم.”

بیشتر بخوانید:  حمایت کامالا هریس از جیکوب بلیک اعتبار # MeToo را زیر سوال می بردمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مارک میدو: شرایط قبلی در بهداشت و درمان همیشه توسط دونالد ترامپ محافظت می شود

رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز جمعه ، دستور اجرایی جدید رئیس جمهور ترامپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *