Home / آمریکا / هندرسون سهمی از پیشگامان ANA Inspiration را به عهده دارد

هندرسون سهمی از پیشگامان ANA Inspiration را به عهده دارد

بروک هندرسون با رکورد شماره 30 مأموریت هیلز در رده 9 گل برتر قرار گرفت و در روز شنبه به اندازه کافی 7 بر 65 و سهم برتری با نلی کردا در ANA Inspiration به بقیه راند ادامه داد.

هندرسون آخر هفته را با شش شوت آغاز کرد و فقط می خواست تا حد امکان به برتری برسد. حالا او با یک تورنمنت بزرگ دوم که در چشمش است به مرحله نهایی می رود.

کردا با یک گلوله شلیک کرد و سه شلیک به عقب با یک فاصله تقریبی در جلو نه گرفت ، به ویژه سوراخ ششم با زدن 5 چوب از لاین به موی درشت و سبقت نگرفتن از آب و در نتیجه یک شبح دوتایی.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

او در حالی که نه پرنور اجازه داشت 71 سالگی در سن 12 سالگی زیر 204 سال به هندرسون بپیوندد ، او نه پرنده را پشت سر خود قرار داد.

بیشتر بخوانید:  هشدار تصاویر گرافیکی: یک شیر نر نر در فصل جفت گیری با ناراحتی توله خود را مارماهی می کند

آنها دو برتری نسبت به لکسی تامپسون (69) ، مری لی (71) و کاترین کرک دارند که بی سر و صدا کار خود را با 67 نفری آغاز کرد که در ست آخر استرالیایی را به زمین زد.

هندرسون گفت: “نوعی شروع آسان که خوب و کمی آرام بود.” “من برای یک روز حرکت می کردم ، می خواستم یک مسابقه قوی در آنجا داشته باشم و تا آنجا که ممکن است صعود به جدول رده بندی را صعود کنم. هنوز هم باید گلف زیادی بازی کنم ، اما دیدن نام من در آنجا خوب است. امیدوارم فردا تور مشابهی را ارسال کنم.”

گرمترین روز مسابقات بود که دمای هوا در اواخر روز از 100 درجه عبور کرد و به دلیل مه آلودگی ناگهانی در آتش سوزی های کالیفرنیا که از سوختن خورشید جلوگیری می کرد ، کمک کرد. کردا از جمله کسانی بود که در پشت نه چتر برای دفع آفتاب داشت.

بیشتر بخوانید:  نمایشگرهای Rosa Parks House در ایتالیا

کردا ، 22 ساله ، که در حال رفتن به اولین رشته خود بود ، شروع به راه رفتن با یک پرنده در 11 بار 5 ، یک شکاف تا 3 فوت برای یک پرنده در روز دوازدهم و یک گوه بیش از حفره کرد که برای یک پرنده در پانزدهم به 5 فوت نوردید ، و سهمی از امتیاز را پس بگیرید.

او روی 5 میله 18 دراز کشید اما گوه خود را 18 فوت بالاتر از سوراخ گذاشت و مجبور شد به طور مساوی استراحت کند.

تامپسون ، که چهار بازیکن دیرتر برای شروع دور بود ، با زدن دو شوت به کوردا در سوراخ های پی در پی ، به سرعت به بازی برگشت. تامپسون یک پرنده 35 فوت قد 3 برابر موقعیت پنجم حفر کرد ، Korda سه شبح برای شبح قرار می دهد ، سپس Korda او را به یک شبح دوتایی در سوراخ بعدی تبدیل کرد. تامپسون یک گوه کوتاه به پا زد تا قسمت عقب Nine را ببندد و به نظر می رسد او را وادار به حرکت می کند.

بیشتر بخوانید:  ویکتور دیویس هانسون: ترکیه در برابر یونان - به همین دلیل است که این رقابت قرنها اکنون بسیار مهم است

در عوض ، این آخرین پرنده ای بود که من ساختم. بهترین شلیک وی 15 فوت برای دریافت جایزه در شماره 13 بود. او در بین هجدهم جزو معدود افرادی بود که سبز شد و او را به سمت راست و زیر صندلی تصویربردار فرستاد. او یک قدم شجاعانه از تپه تا 5 فوت برداشت و بازی پرش خود را از دست داد.

ده بازیکن با چهار شوت از هم جدا شدند ، گروهی که کارلوتا سیگاندا را در 9 زیر 207 به نمایش گذاشت و به استیسی لوئیس برنده سابق میسیون هیلز ضربه زد. هر دو شلیک کردند 67 ،

بیشتر بخوانید:  مینه سوتا D.A در پرونده جورج فلوید ، 3 کارمند را به دلیل کار "کثیف" از کار خارج می کند: گزارش ها

وی در سن 8 سالگی زیر 208 سال ، قهرمان آماتور آمریكا رز ژانگ بود كه 68 دلار پرداخت كرد. این جوان 17 ساله ماه گذشته در یك نمایش سخت آماتور ، سرگرم کننده را به خاطر گابریلا رافلز ، كه شش سالش زیر 210 بود ، كشت.

هندرسون تور خود را با از دست دادن سکته مغزی کوتاه پرنده آغاز کرد ، فقط مزاحم او شد تا اینکه 3 چوب را به سوراخ 12 فوت که منجر به عقاب شد زد ، و او در راه بود. او جلوی نه خود را با یک قدم تا 2 فوت برای یک پرنده و 30 بست و فقط ناامید شد که او بیشتر از 9 عقب عقب نیفتد.

مهم نبود او بیشتر از آنچه انتظار داشت در هنگام رفتن به گل برتری دست یابد. و در حالی که الکندی این تور را یک روز پرتحرک می دانست ، یکشنبه ممکن است تفاوت چندانی با تعداد زیادی از بازیکنان نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:  جوی جونز می گوید 11 سپتامبر به ما یادآوری می کند ، "ما در یک تیم هستیم."

این شامل کرک ، 38 ساله استرالیایی است که در 59 مسابقه بزرگ مسابقات قبلی خود موفق به کسب 3 پیروزی در لیگ LPGA و یک نائب قهرمانی شده است. او با دو گنجشک سریع باز کرد و به اندازه کافی فکر کرد که به دست آوردن الهام ANA و غوطه ور شدن در حوض Popie در مورد هجدهمین سبز چگونه خواهد بود.

کرک گفت: “اینجا هوا بسیار گرم است و خوب است که شما آرام باشید.” “من خیلی کار سختی دارم و بازیکنان فوق العاده زیادی در جدول رده بندی حضور دارند بنابراین من احتمالاً فردا جلوی خود را می گیرم و تعداد بسیار خوبی را می گیرد. اما همه چیز در این بازی امکان پذیر است.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *