Home / زندگی / “همه در” استیسی آبرامز را برجسته می کند ، اما داستان واقعی سرکوب رای دهندگان است

“همه در” استیسی آبرامز را برجسته می کند ، اما داستان واقعی سرکوب رای دهندگان است

هنگامی که صفوف دور یک شعبه اخذ رای دهی جمع می شد ، زنی به خدمه دوربین گفت: “ما پنج ساعت در یک صف بودیم.” این می توانست صحنه ای در اوایل سال جاری باشد ، زمانی که همه گیری به مقدماتی مقدماتی در سراسر کشور رسید. اما اینطور نیست. این در گرجستان سال 2018 بود و برخی از مردم رای گیری سختی داشتند.

بیشتر بخوانید:  59 روز مانده به انتخابات

یک مستند جدید هنگام بررسی تاریخ سرکوب رای دهندگان در ایالات متحده ، با هدف نشان دادن چگونگی ادامه شکل گیری عمیق مشکل کشور ، لحظاتی از این دست را گرد هم آورده است.

در نگاه اول ، “همه در: مبارزه برای دموکراسی” به نظر می رسد فیلمی در مورد استیسی آبرامز ، دموکراتی است که در مسابقه فرماندار جورجیا در سال 2018 به برایان کمپ جمهوری خواه شکست خورد. او داستان شخصی خود را از بزرگ شدن در جنوب روایت می کند ، با نگاهی شخصی به قوانین و موانعی که حفظ می شود افراد رنگین پوست و دیگران در خارج از نظرسنجی ها. لیز گاربوس و لیزا کورتز ، تهیه کنندگان فیلم ، بخشهایی از پیشنهاد آبرامز برای عمارت فرماندار را بازگو می کنند و تصاویر دوربین های خبری را از سفر او به صندوق های رای در سال 2018 به آنها نشان می دهند ، زمانی که کارگران ابتدا سعی کردند او را دور کنند و گفتند که او قبلاً رای رای غایب را درخواست کرده است.

بیشتر بخوانید:  آرزوی مرگ روت بدر گینسبورگ: مخالفت!

با این حال ، در نهایت ، نامزدی آبرامز برای این پست داستان اصلی و موضوع داستانی مناسب تری نیست. در حالی که دیگر فیلم های مستند سیاسی متأخر بر روی ستاره های در حال ظهور است که برای ایجاد نام خود می جنگند – فکر می کنیم الکساندریا اوکاسیو-کورتز در “خانه را بکوب” یا لورن آندروود در “موج” – این فیلم برای دیدن یک مشکل در نسل های بعدی کوچک شده است.

بیشتر بخوانید:  زندگی من در یک دستگاه رسانه ای

به گفته سازندگان این فیلم برای آبرامز بسیار مناسب بود. گاربوس گفت: “من فکر می کنم چند بار در مورد ساخت یک فیلم استیسی آبرامز در مورد نژادش تماس گرفته شد.” “او واقعاً می خواست بخشی از چیزی باشد ، اما آن را به یک داستان واحد تبدیل نکن.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اردوگاه آموزش مجدد ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *