Home / آمریکا / همه از این معجزه اسکی تعجب می کنند

همه از این معجزه اسکی تعجب می کنند

من هستمسامو یاماموتو ممکن است یکی از بهترین اسکیت بازهای آزاد در تمام دوران ها باشد که توانایی شگفت انگیزی در بی دردسر نشان دادن همه چیز دارد ، اما این بدان معنا نیست که همه افراد مهارت های او را دیده اند. این به زودی ممکن است تغییر کند ویدئویی از اسکیت باز جوان که ویروسی می شود در حالی که مردم از کیسه های شایان ستایش او و سهولتی که به نظر می رسد او در حال کشیدن آن است تعجب می کنند.

بیشتر بخوانید:  مهماندار روح ، مسافری که به عنوان پوشش صورت در مورد گردن بحث می کند

این ویدئو توسط کلوین لیو یا همان کاربر توییتر @ به اشتراک گذاشته شدگتاکلیو، که در مورد کلیپ اظهار نظر کرد ، “امروز اسکیت بورد ژاپنی Isamu Yamamoto را کشف کردم. فقط وقتی فکر می کنید تمام شده ، ویدیو بهتر و بهتر می شود.” او اشتباه نمی کند. درست زمانی که فکر می کنید یاماموتو هر ترفندی را در کتاب انجام داده است ، به راحتی 540 دور و به ظاهر 360 دور را کشیده است ، او اسکیت بورد دیگری را بیرون می کشد و شروع به شکستن یک لیست قابل توجه از حرکت می کند که اکنون فقط با دو تخته همزمان است. این نمایش شگفت انگیز کنترل بدنی و قدرت اسکی است.

بیشتر بخوانید:  جنی می در شرف اتصال دوباره با طرفداران Dancing with the Stars است

اگرچه ممکن است برخی از کاربران شبکه های اجتماعی در این مداح طرفداران جدیدی باشند ، اما افرادی که دنیای اسکیت بورد حرفه ای آزاد را دنبال می کنند ، همه چیز را در مورد یاماموتو می دانند. او یک اعجوبه اسکی است که در یازده سالگی به عنوان آماتور اولین قهرمانی جهان را در سال 2014 به دست آورد. وی پس از حرفه ای شدن ، در حالی که تنها 14 سال داشت در مسابقات قهرمانی اسکیت بورد آزاد و آزاد قهرمانی جهان آزاد اول شد. و این یک ترفند وحشیانه اسکیت بورد است؟ او سالها با این کار افراد شگفت انگیزی بوده است و اولین کسی بود که با استفاده همزمان از دو اسکیت بورد ، قهرمانی مسابقات قهرمانی آزاد دور برگشت را بدست آورد ، قهرمانی که در 15 سالگی آغاز شد.

بیشتر بخوانید:  کلز ، ستاره فیلم "Too Hot to Handle" می گوید که شهرت واقعیت او را متعجب کرده است

اگر دوست دارید بیشتر از نبوغ او در اسکیت بورد دیدن کنید ، فیلم کوتاهی را که کارگردان برت نواک در سال 2017 کارگردانی کرده است ، ببینید که دور از پیروزی یاماموتو در مسابقات جهانی آزاد است. فیلم ، ISAMU: فیلم کوتاه اسکیت بوردیاماموتو 14 ساله در حال انجام ترفندهای جالب خود در نقاط مختلف اوزاکا و کیوتو است. این نگاه مسحورکننده به پتانسیل و قدرت اسکیت بورد است.

بیشتر بخوانید:  پمپئو از طرح عقب نشینی ترامپ دفاع می کند و در کتابش با وودوارد صحبت می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=MmJ2w7tXRGc

با ما تماس بگیرید در نامه@time.com.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *