Home / زندگی / همانطور که دموکرات ها رای دهندگان روستایی را به خود جلب می کردند ، کشاورز در تبلیغات ابی فینکناور ظاهر شد

همانطور که دموکرات ها رای دهندگان روستایی را به خود جلب می کردند ، کشاورز در تبلیغات ابی فینکناور ظاهر شد

آخرین تبلیغات تلویزیونی ابی فینکناور از حزب دموکرات آیووا ، به وضوح کشاورزان را نشان می دهد ، و تأکید می کند که چگونه رای دهندگان روستایی یک بلوک اصلی رای گیری در ایالت هاوک هستند.

منطقه Finkenauer 1 در شمال شرقی آیووا مخلوطی از مناطق حومه ای و روستایی است. دموکراتها می دانند که برای پیروزی در مسابقات رقابتی در مجلس نمایندگان در آیووا و شکست جانی ارنست ، سناتور جمهوری خواه ، باید رای دهندگان روستایی را که به جمهوری خواهان روی آورده اند ، پیروز کنند.

بیشتر بخوانید:  چای

این مکان 30 ثانیه ای ، که برای اولین بار با CQ Roll Call به اشتراک گذاشته شد ، شامل Dianne Klein از Sherrill ، آیووا است که صاحب یک مزرعه خانوادگی است که با مشکل روبرو شده است.

كلین در آگهی می گوید: “زمان واقعا سختی بود ،” من فكر می كنم این مزارع بزرگ هستند كه بیشترین كمك را می كنند و مزارع خانوادگی كوچك مثل ما نیستند. “آنها سخت بودند. ابی فینکناور- او برای من می جنگد و من آن را دوست دارم. اگر او بگوید کاری انجام می دهد ، انجام می دهد. “

بیشتر بخوانید:  59 روز مانده به انتخابات

در این اطلاعیه “سختی” ذکر شده است بدون اینکه صریحاً به جنگ تجاری رئیس جمهور دونالد ترامپ با چین یا بیماری همه گیر ویروس کرونا اشاره شود ، که هر دو به کشاورزان آسیب رسانده است. فینکناور در تبلیغات انتخاباتی خود از انتقاد مستقیم از ترامپ ، که نزدیک به 4 امتیاز در سال 2016 داشت ، پرهیز کرده است. فینکنوئر در سال 2018 با 5 امتیاز رد بلوم نماینده جمهوری خواه را کنار زد.

بیشتر بخوانید:  ما وارد دوره "مارک زندگی سیاه" شده ایم

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کلمبیایی ها به پلیس نظامی خود حمله می کنند

یک افسر پلیس پس از به آتش کشیدن در تظاهرات علیه خشونت پلیس در مدلین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *