Home / آمریکا / هشدار تصاویر گرافیکی: یک شیر نر نر در فصل جفت گیری با ناراحتی توله خود را مارماهی می کند

هشدار تصاویر گرافیکی: یک شیر نر نر در فصل جفت گیری با ناراحتی توله خود را مارماهی می کند

تصاویر وحشتناک از یک شیر دریایی بزرگسال که بر روی یک توله مهر و موم می کند و در سراسر آمریکای جنوبی پخش می شود.

خبرگزاری انگلیس گزارش داد ، عکاس پابلو سرکوزیمو عکس ها را در شبه جزیره والدس آرژانتین پاتاگونیا ، در فصل جفت گیری شیر دریایی آمریکای جنوبی ، گرفته است.

Cercusimo ، مدیر عکاسی از Wild South در بوینس آیرس ، آرژانتین ، گفت که یک سناریو در فصل جفت گیری برای این پستانداران غیر معمول نیست.

این لحظه وحشتناک است که یک مهر و موم متروک ناامیدی خود را بر روی یک توله سگ فقیر گسترش می دهد. (اعتبار: SWNS)

بیشتر بخوانید:  ناسا مرتباً فضانوردان را برای انجام مأموریت های جدید جسورانه و پنهان از راز انتخاب می کند

تصویر ویروسی “پنهان” شدن از دوربین پشت فلیپ فلاپ های آن را نشان می دهد

Cercusimo گفت: “این عکس ها نشان می دهد یک شیر دریایی نیمه بزرگسال آمریکای جنوبی یک توله سگ تازه متولد شده را ربوده است.” “در طول فصل جفت گیری ، معمولاً مشاهده می شود که کودکان به دلیل ناامیدی از ناتوانی در نبرد با گاوهای نر بالغ برای ماده ، این رفتار را انجام می دهند.”

بیشتر بخوانید:  DNA منجر به دستگیری در پرونده Cold New York به جرم قتل دختر 14 ساله شد

Cercusimo ، 52 ساله ، گفت که او از زندگی دشواری که این موجودات پس از تولد خود متحیر می کنند بسیار متعجب است.

Cercusimo افزود: “آنها ابتدا باید زنده بمانند تا گونه هایشان فرصتی پیدا کنند.” “این حیوانات با شرایط دشواری روبرو هستند زیرا بسیار جوان متولد شده اند و به عنوان یک عکاس حیات وحش تمام تحسین و احترام من را به دست آورده اند.”

این عکس که در شبه جزیره والدس ، پاتاگونیا آرژانتین گرفته شده ، یک نیمه بالغ را نشان می دهد که خود را قادر به مبارزه با یک بزرگسال بزرگ برای جلب توجه زنان نمی داند.  مهر تحقیر شده تصمیم می گیرد با ربودن توله سگ تازه متولد شده این ناامیدی را تخلیه کند.  کودک ترسیده در هوا بلند می شود و شروع به دویدن در آن طرف ساحل می کند و کودک را قبل از پرتاب در ماسه در دهانش تکان می دهد.  (اعتبار: SWNS)

این عکس که در شبه جزیره والدس ، پاتاگونیا آرژانتین گرفته شده ، یک نیمه بالغ را نشان می دهد که خود را قادر به مبارزه با یک بزرگسال بزرگ برای جلب توجه زنان نمی داند. مهر تحقیر شده تصمیم می گیرد با ربودن توله سگ تازه متولد شده این ناامیدی را تخلیه کند. کودک ترسیده در هوا بلند شده و شروع به دویدن در آن طرف ساحل می کند و کودک را قبل از پرتاب در ماسه ها در دهان خود تکان می دهد. (اعتبار: SWNS)

بیشتر بخوانید:  کانور مک گرگور ، ستاره UFC ادعا می شود که در یک جزیره فرانسه به جرم اقدام به حمله جنسی دستگیر شده است: گزارش

با وجود این حادثه ناگوار ، Cercusimo گفت که “خوش شانس است که در زمان مناسب در مکان مناسب قرار گرفته است” ، و افزود که “وقتی کار می کنم همان کاری را که دوست دارم انجام می دهم” مثل همیشه سپاسگزارم.

شیر دریا موفق شد از رویارویی فرار کند.

به نقل از MarineBio.org ، اندازه شیرهای دریایی آمریکای جنوبی که حدود 20 سال عمر می کنند متفاوت است. نرها می توانند به 8.5 فوت و وزن آنها تا 660 پوند برسند ، در حالی که ماده ها می توانند به حدود 6 فوت و وزن تقریباً نیمی از وزن نرها برسند.

بیشتر بخوانید:  اینگراهام "حکم عظیم" یک قاضی فدرال را که نتیجه گرفت خاموش بودن COVID-19 خلاف قانون اساسی است ستایش می کند

نرها دارای نرهای سبک تری نسبت به ماده ها هستند ، اگرچه خزهای سبک تری بر روی زنان و سر آنها وجود دارد.

طبق صندوق جهانی حیات وحش پستانداران “در مقیاس وسیع” در قرن نوزدهم و بیستم شکار شده و “در معرض خطر” هستند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *