Home / جدید ترین های دنیا / هشدار برنی سندرز: بایدن برنده “بدون شما صلح” نیست

هشدار برنی سندرز: بایدن برنده “بدون شما صلح” نیست


واشنگتن – برنی سندرز هشدار داد که اگر رقیب سابق وی ، جو بایدن ، برای تبلیغ سیاست های خود و ارتباط با رای دهندگان لاتین بیشتر تلاش نکند ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در معرض خطر قرار گرفتن در برابر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ماه نوامبر است.

سندرز ، یک سوسیال دموکرات خودخوانده که مقدمات مقدماتی را در بهار ترک کرد و تلاش کرد تا بایدن را در مورد موضوعات اصلی به چپ بچرخاند ، در روزهای اخیر به طور علنی و خصوصی هشدار داده است. اخیراً ، وی روز یکشنبه به MSNBC رفت تا ابراز نگرانی کند که بایدن در مورد پیشنهادات اقتصادی خود به اندازه کافی صحبت نکرده است.

وی گفت: “من فکر می کنم بایدن در موقعیت عالی برای پیروزی در این انتخابات قرار دارد ، اما من فکر می کنم ما باید کارهایی بیش از دنبال کردن ترامپ انجام دهیم.” “ما همچنین باید به مردم دلیل بدهیم که به جو بایدن رأی دهند. و جو مواضع بسیار قدرتمندی در اقتصاد دارد و من فکر می کنم باید بیش از آنچه در مورد آن داریم صحبت کنیم.”

بیشتر بخوانید:  Inside the Beltway: مراقب سورپرایز سپتامبر باشید

در مصاحبه روز جمعه با PBS ، ساندرز صریحتر گفت: “آیا من اینجا هستم که دقیقاً به شما بگویم ، این یک انتقاد است ، هیچ شانسی برای از دست دادن او نیست؟” سناتور ورمونت گفت: “این چیزی نیست که من می گویم.”

اظهارات وی یک هفته پس از آنکه بایدن با کارگران اتحادیه در میشیگان کارزار انتخاباتی و طرح مالیاتی متمرکز بر تقویت تولید آمریكا از طریق مجازات شركتهایی كه مشاغل خود را در خارج از كشور انجام می دهند ، ابراز داشت. در حالی که معاون رئیس جمهور سابق روز کارگر را با کارگران اتحادیه در پنسیلوانیا سپری کرد ، بایدن بر برنامه اقتصادی خود تأکید کرد و به ترامپ به دلیل مدیریت بیماری همه گیر ویروس کرونا حمله کرد.

سندرز از ظاهر MSNBC خود برای ترغیب بایدن برای صحبت بیشتر در مورد برخی از سیاست های اقتصاد میز آشپزخانه خود استفاده کرد: افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت ، کاهش هزینه های داروهای تجویز شده و گسترش پوشش بیمه درمانی.

بیشتر بخوانید:  قاضی پرونده را به اتهام تلاش های نژادپرستانه برای برکناری دادستان ، از پرونده کوتاه می کند

سندرز گفت که سیاست های بایدن “سازش” اما “سیاست های مترقی بسیار قوی” است.

وی همچنین بایدن را تشویق کرد تا بیشتر بر رای دهندگان و جوانان لاتین تمرکز کند ، گروههایی که در انتخابات مقدماتی به طور گسترده از ساندرز حمایت می کردند. بایدن برای ایجاد شور و شوق در میان رأی دهندگان جوان تلاش کرده است و برخی از دموکرات ها نگرانی هایی را درباره آنچه عدم تبلیغات کمپین برای رای دهندگان لاتین می دانند ، ایجاد کردند ، چیزی که سندرز در MSNBC تکرار کرد.

“ما وارد جامعه لاتین شدیم. شما می دانید ، بسیاری از جوانان ، شما تعداد زیادی لاتین و آفریقایی تبار آمریكایی دارید كه ممكن است رأی ندهند. سندرز گفت آنها به دونالد ترامپ رأی نخواهند داد ، این مطمئناً است ، اما ممكن است كاملاً رای ندهند.” چگونه آنها را وارد پروسه سیاسی كنیم؟ چگونه می توانیم آنها را به رای وادار کنیم؟ “

بیشتر بخوانید:  گاوین نیوزوم ، فرماندار کالیفرنیا ، لایحه ای را برای تغییر قانون مجرمان جنسی امضا می کند

روز یکشنبه در برنامه “این هفته” ABC ، ​​از سیمون سندرز ، مشاور مبارزات انتخاباتی بایدن ، س wasال شد که آیا این کمپین به توصیه های ساندرز عمل می کند؟

“ما می دانیم که کاری برای انجام دادن داریم. و ما از همان ابتدا گفتیم ، بایدن معاون رئیس جمهور در این باره کاملاً واضح بود … ما واقعاً در تلاش هستیم که هر رای را در این کشور بدست آوریم. ما می خواهیم آرا of جامعه لاتین و اسپانیایی را به دست آوریم.”

سندرز برای بایدن تبلیغات انتخاباتی انجام داد و در هفت ایالت از جمله یک آخر هفته در میشیگان تجمع های مجازی برگزار کرد. این یکی از سه ایالتی است که سندرز به دموکراتها هشدار داده است که باید در کنار پنسیلوانیا و ویسکانسین “نگران” شانس خود باشند.

ساندرز گفت: “شور و شوق با ترامپ است ، نه با بایدن.”

در سال 2016 ، پیروزی های غیرمنتظره ترامپ در سه ایالت کمربند زنگ زده ، که تا حدی با حمایت وی از رأی دهندگان طبقه کارگر سفیدپوست تقویت شد ، به وی کمک کرد تا به کاخ سفید برسد. مبارزات انتخاباتی بایدن بیشتر تلاش های اولیه خود را در این سه ایالت متمرکز کرده است ، در هفته های اخیر بایدن و نامزد همکارش کامالا هریس از این سه کشور بازدید کرده اند.

بیشتر بخوانید:  لیندسی گراهام: حزب جمهوری خواه آرا to را برای تأیید نامزد دیوان عالی کشور قبل از انتخابات دارد

در حالی که سندرز نگرانی های خود را در مصاحبه های اخیر علنی کرده است ، اما به گفته فیض شاکر ، مدیر سابق ستاد انتخابات ریاست جمهوری سندرز ، نگرانی های خود را درباره مبارزات انتخاباتی بایدن نیز به صورت خصوصی ابراز داشته است.

شاکر گفت: “وی در تماس مستقیم با تیم بایدن بود و از آنها خواست که بیشتر در مورد چگونگی افزایش دستمزد ، ایجاد میلیون ها شغل پردرآمد ، کاهش هزینه داروهای تجویز شده و گسترش پوشش بهداشتی تمرکز کنند.”

شاکر گفت: سندرز “همچنین معتقد است که دسترسی گسترده تر به جوانان ، جامعه لاتین و جنبش مترقی کمک واقعی به این کارزار خواهد بود.”

بایدن برخی از پیشنهادات آزادترانه سندرز را پذیرفته است ، اما نامزد دموکرات مشتاقانه از برخی از اولویت های بحث برانگیزتر سیاست ، مانند توقف بودجه پلیس و اتخاذ یک سیستم مراقبت های بهداشتی کاملاً دولتی ، اجتناب می کند. تعهد وی به یک مبارزه با مرکزیت بیشتر توسط برخی از ترقی خواهان ، که هشدار داده اند که مبارزه محتاطانه بایدن می تواند مانع رأی دهندگان جوان و اقلیت شود ، ناامید شده است.

بیشتر بخوانید:  دانش پژوهان در Chicano Studies دروس آنلاین رایگان ارائه می دهند

اما سندرز ابراز اطمینان کرد که کسانی در جنبش مترقی که ممکن است از سیاست های بایدن ناامید شوند ، همچنان تحت تأثیر تمایل به پیروزی در کاخ سفید قرار دارند.

ساندرز در PBS گفت: “من امیدوارم كه در حالی كه مردم اختلافات شدیدی با بایدن دارند – من هم دارم – فعلاً ، این را كنار بگذاریم.” این همان چیزی است که ، به تعبیری ، سیاست ائتلاف شامل آن است: شما برای یک هدف مشترک همکاری می کنید. هدف شکست دادن ترامپ است. “

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بیش از 100 توصیه برای بهبود پلیس هوستون ارائه شده است

هوستون (آسوشیتدپرس) – یک گروه ویژه هوستون که در اعتراضات سراسری تابستان امسال علیه بی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *