Home / آمریکا / هریس اظهارات ویروس کرونا درمورد وودوارد را “ناپسند” توصیف کرد

هریس اظهارات ویروس کرونا درمورد وودوارد را “ناپسند” توصیف کرد

کمالا هریس ، سناتور کاندیدای معاون ریاست جمهوری ، می گوید اعتراف رئیس جمهور ترامپ مبنی بر اینکه وی عمداً شدت ویروس کرونا را در هفته های قبل از شیوع بیماری همه گیر در کشور دست کم گرفته است ، دلیل اصلی نیاز به انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور است.

“این فردی است که به سلامتی ، ایمنی و رفاه مردم آمریکا اهمیت نمی دهد و صریحاً در یک بی توجهی بی پروا به زندگی ، سلامتی و رفاه کشورمان مشغول است.” بایدن ، سناتور و نماینده کالیفرنیا در انتخابات روز پنجشنبه در یک رویداد مبارزاتی در ایالت مهم فلوریدا در میدان جنگ گفت.

بایدن درباره گزارش وودوارد گفت: “پدر من به رئیس جمهور اعتماد کرد … او درگذشت.”

نظرات هریس یک روز پس از انتشار ویروسی کتاب جدید باب وودوارد خبرنگار – که شامل ضبط صدا از رئیس جمهور است که به روزنامه نگار قدیمی واشنگتن پست در فوریه گفت که وی می دانست ویروس کرونا یک “قاتل” است اما تلاش زیادی کرد تا ویروس را کم اهمیت جلوه دهد.

رئیس جمهور در اظهاراتی که اوایل سال جاری در مورد ویروس کرونا در مصاحبه با وودوارد کرد ، دفاع کرد و چهارشنبه عصر در برنامه “Hannity” شبکه فاکس نیوز گفت که می خواهد “آرامش نشان دهد”.

بیشتر بخوانید:  شراب Babe شمع های الهام گرفته از فوتبال را آزاد می کند ، از جمله 18 دلار ناکو و کمربند آهسته برای تقویت دید در خانه

ترامپ به میزبان شان هانیتی گفت: “من رهبر کشور هستم ، نمی توانم فقط بالا و پایین بپرم و مردم را بترسانم.” “من نمی خواهم مردم را بترسانم. نمی خواهم مردم وحشت كنند و این دقیقاً همان كاری است كه من انجام دادم.”

رئیس جمهور این اظهارات را روز پنجشنبه هنگام پرسش از خبرنگاران در کاخ سفید تکرار کرد. ترامپ در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه دروغ گفته است ، گفت: “من دروغ نگفتم. آنچه گفتم این است که باید آرام باشیم و می توانیم وحشت کنیم.” وی بایدن را به “استفاده از این اپیدمی برای منافع سیاسی” متهم کرد.

ترامپ پس از دیدار با وودوارد از اظهارات ویروس کرونا دفاع می کند

هریس یک روز بعد از اینکه بایدن رئیس جمهور را متهم کرد که “می داند چقدر خطرناک است ، صحبت کرد. در حالی که این بیماری مهلک در سراسر کشور شیوع یافته است ، او نتوانسته است عمداً کار خود را انجام دهد. این یک خیانت مرگبار یا مرگبار به مردم آمریکا بود … بسیار دور از انزجار است. این یک پیش فرض است”. در حال انجام وظیفه. این یک رسوایی است. “

بیشتر بخوانید:  تایلر اورت از جگوار در مسابقه با کلت ها از دیوید دورن با برچسب کلاه ایمنی تقدیر می کند

هریس ، که در یک رویداد در دانشگاه یادبود فلوریدا در میامی در روزی که معاون سابق رئیس جمهور از فعالیت های انتخاباتی دور بود ، با رهبران آفریقایی-آمریکایی گفتگو کرد ، خاطرنشان کرد که ، “ما اینجا هستیم در این جامعه در مورد تعداد مرگ و میر صحبت می کنیم ، تعداد افرادی که به این ویروس مبتلا شده اند و آنها درمورد تعداد افرادی که بیکار شده اند یا در صفوف غذا ایستاده اند صحبت می کنند و از دولت خود التماس می کنند که به دلیل همه گیری که منجر به یک فاجعه اقتصادی در مقیاس نسبت به رکود بزرگ شده است ، مزایای بیکاری را تمدید کنیم.

هریس ، که در طول این رویداد از ماسک استفاده می کرد ، تأکید کرد که “دلایل زیادی وجود دارد که نیاز دارد جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شود – و اگر این دلایل دلیل آن را توضیح ندهد ، قطعاً این اتفاق می افتد.”

کمالا هریس ، سناتور کاندیدای معاون ریاست جمهوری ، دموکرات در کالیفرنیا ، گروه راهپیمایی یادبود دانشگاه فلوریدا را پنجشنبه ، 10 سپتامبر 2020 ، در باغ های میامی ، فلوریدا می شنود (AP Photo / Lynne Sladky)

بیشتر بخوانید:  شهرستان لس آنجلس ترفندهای هالووین را به دلیل ویروس کرونا ممنوع می کند

بایدن ، در مصاحبه ای که روز چهارشنبه با CNN ضبط و روز پنجشنبه منتشر شد ، از اعتبارات امنیت ملی ترامپ انتقاد کرد.

بایدن گفت: “شما تعجب می کنید که چرا افراد جامعه اطلاعاتی از همان ابتدا پرسیدند که آیا می توانید داده ها را با او به اشتراک بگذارید ،” زیرا آنها به او اعتماد ندارند. آنها به آنچه او می گوید یا انجام می دهند اعتماد ندارند. “به نظر می رسد او هیچ ایده ای از آنچه امنیت ملی را تشکیل می دهد ، ندارد و یا برای کار دیگری غیر از این که چه کاری می تواند برای ارتقا خود انجام دهد؟

بایدن و ترامپ در فلوریدا تحت مبارزات هریس در میدان اصلی جنگ حذف می شوند

بیشتر بخوانید:  چرا واشنگتن پست بر روی ضبط های ترامپ توسط باب وودوارد نشست؟

سفر هریس به فلوریدا در حالی صورت می گیرد که آخرین نظرسنجی در بزرگترین ایالت سنتی ایالات متحده در میدان جنگ عمومی انتخابات نشان دهنده یک رابطه فرضی بین رئیس جمهور و رقیب دموکرات وی است.

بر اساس نظرسنجی NBC News / Marist که روز سه شنبه منتشر شد ، در کمتر از دو ماه از روز انتخابات در 3 نوامبر ، بایدن و ترامپ به 48٪ آرا among احتمالی در فلوریدا رسیده اند.

با توجه به میانگین نظرسنجی های اخیر افکار عمومی در فلوریدا که توسط Real Clear Politics گردآوری شده ، معاون سابق رئیس جمهور اندکی 1.2 امتیاز نسبت به حزب جمهوریخواه در کاخ سفید برتری دارد. برتری بایدن نسبت به ترامپ در اوایل ماه آگوست 6.2 امتیاز از میانگین واقعی سیاست واضح بود.

فلوریدا با 29 رأی انتخاباتی بزرگترین ایالت میدان نبرد است که تعیین می کند چه کسی در انتخابات نوامبر پیروز شود. ترامپ از هیلاری کلینتون ، نامزد دموکرات 2016 ، برای تصدی این مسئولیت چهار سال پیش ، سخت پیشی گرفت. باراک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا نیز در سال های 2008 و 2012 با اختلاف کم برنده این ایالت شد.

بیشتر بخوانید:  دلفین ها اعلام کردند که هنگام پخش سرود ملی "بلند کردن هر صدا و آواز" ، در داخل رختکن خواهد ماند.

هریس در سفر خود همسرش – داگ ایمهوف – که در یک مراسم در مرکز یهودیان در آونتورا ، فلوریدا با خاخامانی از جنوب فلوریدا گفتگو می کند ، همراه است.

رئیس جمهور آخرین بار در روز سه شنبه در فلوریدا بود و از ممنوعیت 10 ساله حفاری نفت در اقیانوس اطلس در سواحل فلوریدا ، جورجیا و کارولینای جنوبی خبر داد. این اقدام منعکس کننده تعهد قبلی دولت ترامپ برای باز نگه داشتن این آبها برای اکتشاف نفت است. معاون رئیس جمهور ، مایک پنس ، تابستان امسال در فلوریدا یک توقف انجام داد.

مبارزات انتخاباتی بایدن روز چهارشنبه اعلام کرد که معاون رئیس جمهور پیشین سه شنبه آینده ، 15 سپتامبر به فلوریدا سفر خواهد کرد. این اولین دیدار بایدن از ایالت آفتاب از زمان تبدیل شدن به کاندیدای ریاست جمهوری حزب خود است.

در حالی که انتخابات نوامبر بیش از یک ماه و نیم دیگر باقی مانده است ، میلیون ها نفر از ساکنان فلوریدا در کمتر از سه هفته رای گیری را از طریق پست شروع می کنند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *