Breaking News
Home / آمریکا / هرشل واکر می گوید مظنونان ثروتمندی که به دلیل آشوب در شهر نیویورک دستگیر شده اند باید “زمان فدرال” بدست آورند

هرشل واکر می گوید مظنونان ثروتمندی که به دلیل آشوب در شهر نیویورک دستگیر شده اند باید “زمان فدرال” بدست آورند

هرشل واکر ، بازیکن سابق NFL ، روز پنجشنبه گفت که به مظنونان ثروتمندی که به دلیل آشوب در شهر نیویورک دستگیر شده اند ، باید “زمان فدرال” داده شود.

وی افزود: “من به قانون و نظم اعتقاد دارم و به مردانی كه یونیفرم آبی پوشیده اند اعتقاد دارم و به زنان و مردان خدمت سربازی ایمان دارم و آنها در آنجا برای نجات بزرگترین كشور جهان می جنگند و این افراد به زمان فدرال نیاز دارند.” واکر در واکنش به گزارشی در نیویورک پست به فاکس و دوستان گفت که هفت معترض ثروتمند به دلیل اغتشاشات در شهر نیویورک دستگیر شدند.

بیشتر بخوانید:  دیوید ورمسر: در حالی که ترامپ در تلاش است تا "جنگ های بی پایان" را متوقف کند ، گفتگوهای صلح پرمخاطره بین افغانستان و طالبان آغاز می شود

واکر گفت: “این ناراحت کننده است.” “ناراحت کننده است زیرا مردم برای تجارت خود بسیار سخت کار کرده اند و اکنون معیشت آنها کاملاً از بین رفته است و آنها فکر می کنند اشکالی ندارد. خوب ، این برای من خوب نیست.”

معترضین در شهر نیویورک که زندگی ثروتمند و ممتازی را در پیش می گیرند ، دستخوش آشوب می شوند

طبق گزارش نیویورک پست ، هفت “رفیق” – از جمله سدر ثروتمند شرق بالا کلارا کریپر – اوایل روز چهارشنبه ، چند روز پس از دستگیری به اتهام سر و صدا کردن ویترین های فروشگاه در منطقه فلاترون ، عکس های آنها را NYPD توییت کرد.

بیشتر بخوانید:  هدف قرار دادن خانه میچ مک کانل در کنتاکی در دادگاه عالی نسبت به جای خالی

آنها در جریان تظاهراتی که توسط حزب پلنگ سیاه سیاه آفریقا و جنبش انقلابی برای از بین بردن گروههای برده داری سازماندهی شده بود ، قتل شدند

به غیر از کرایبر ، دختر سرخ سر یک معمار و روانشناس کودک با خانه دوم در کانکتیکات ، به نظر می رسد که پنج نفر دیگر از بازداشت شدگان از پس زمینه های ممتاز باشند – و همین امر باعث شد که یکی از منابع پلیس اقدامات آنها را “اوج ریا” بنویسد.

بیشتر بخوانید:  پس از اولین حضور تام بردی ، مقدسین کامرون جردن به Pirates ضربه می زند

Frank Formister ، 30 ساله ، از Stuyvesant Heights ، متهم به شورش و در اختیار داشتن یک ابزار گرافیتی ، یک مدیر هنری آزاد است که تبلیغاتی را برای جو قهوه طراحی کرده است و همچنین با پپسی ، سامسونگ و The Glenlivet همکاری کرده است ، از جمله مارک های برجسته دیگر مشخصات و کیف پول LinkedIn کارهای او.

به گزارش LinkedIn ، وی هنرهای زیبا را با تمرکز بر عکاسی در کالج ایالتی فلوریدا در جکسونویل تحصیل کرد و آخرین سوابق وی یک خانه مجلل در Red Island Drive در تونی بیکن هیلز و محله بندر شهر است.

بیشتر بخوانید:  بایدن ترامپ را "جو دود" و "مسئولیت نپذیرفتن" در مورد آتش سوزی توصیف می کند

تماس با Fuhrmeister بدون هیچ پاسخی انجام شد.

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

واکر گفت که مردم نمی خواهند “به حقیقت برسند” که حزب دموکرات “زندگی عادی” را نمی خواهد.

“آنها عادی نمی خواهند. آنها می خواهند همه چیز تا زمان آمدن انتخابات ادامه یابد. اینگونه است که آنها می خواهند در انتخابات پیروز شوند – از طریق این همه آشفتگی.”

“آنها می خواهند این وضعیت ناخوشایند ادامه یابد ، با این فرض که بتوانند از طریق افرادی که بسیار احساسی به پای صندوق های رای می روند در انتخابات پیروز شوند. آنها می خواهند شما از نظر احساسی رأی دهید. هر اتفاقی که بیفتد ، آنها می خواهند رای خود را از طریق پست رای دهند ، می خواهند همه این سناریوهای مختلف را بیرون بکشند تا سعی کنند این رئیس جمهور را از کشور خارج کنند. موقعیت او ، این ناراحت کننده است. چیزی که من می خواهم این است که ما برخی موارد را به حالت عادی برگردانیم. “

بیشتر بخوانید:  اعتراضات روچستر: فعالانی که فقط "سر" پوشیده اند در روز ششم ناآرامی ها تظاهرات می کنند

گابریل فونروژ از نیویورک پست در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *