Home / آمریکا / هاپکینز به کاردینال ها کمک می کند تا 49 را از 24 به 20 عبور دهند

هاپکینز به کاردینال ها کمک می کند تا 49 را از 24 به 20 عبور دهند

کیلر موری از برداشت جدید آریزونا در این فصل استفاده کرد تا فصل دوم خود را با شروعی جذاب آغاز کند.

موری 14 پاس بهم متصل کرد برای تازه وارد DeAndre Hopkins، از جمله پرتابی که باعث شد نور سبز برای کنی دریک در 1 یارد با 5:03 قابل پخش باشد که منجر به کاردینال ها در سانفرانسیسکو 49ers 24-20 روز یکشنبه شد.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

موری 230 یارد را انداخت و فرود آمد 91 یارد و یک نکته دیگر را اجرا کنید برای کمک به کاردینال در یک چهارم چهارم یک جفت کسری را برطرف کند تا در یک دود در یک استادیوم خالی ، مدافع عنوان قهرمانی NFC 49ers را شکست دهد.

هاپکینز گفت: “من می دانستم روزی که وارد این ساختمان شدم چیز خاصی داریم.” “این تیم کار می کند. چطور كایلر و این كار تیمی. من در اطراف بسیاری از افراد بزرگ بوده ام و كایلر طوری كار می كند كه گویی آخرین روز حضورش در این زمین است … هیچ تعجب آور درباره آنچه امروز اتفاق افتاده است.”

بیشتر بخوانید:  کریس والاس یازده سپتامبر را پس از 19 سال "هنوز هم یک زخم باز" توصیف می کند

هاپکینز در معامله ای این فصل از آریزونا اسیر شد و تأثیرگذاری آن زمان کمی طول کشید. پذیرش 151 متری وی باعث شد وی یکی از پنج بازیکن با حداقل 14 صید و 100 یارد در افتتاحیه فصل باشد

یک پاس 33 متری به هاپکینز توپ را به عدد 1 رساند و سپس دریک آن را به بازی بعدی زد تا آریزونا به برتری برسد.

جیمی گاروپولو قبل از انداختن پاس ناقص به ترنت تیلور در مکان های 4 و 5 که تلاش بازگشت را به پایان رساند ، تیم 49 به 16 را رهبری کرد.

بیشتر بخوانید:  توضیح احساس سوزن سبز

گاروپولو گفت: “ما در یک سال گذشته بارها از این وضعیت عبور کرده ایم. وقتی این شرایط را پشت سر می گذارید ، واضح است که امروز بدون هواداران کمی متفاوت است ، احساسی که روز مسابقه وجود ندارد. این فقط در مورد اعدام است. در آخرین لحظات شبیه به آن ، هر بازی ،” قاطعانه ، هر عرصه حیاتی است. ما فقط اعدام نکرده ایم. “

Garoppolo انداخت یک TD 5 متری به جریک مک کینون منتقل کنید قبل از اینکه موری دیرتر برگردد ، سانفرانسیسکو با نتیجه 8:38 به برتری 20-17 برسد.

موری پیش از این در بازی چهارم با یک شوت 22 متری به کاردینالزها برتری داده بود و توانایی دویدن او باعث تضعیف دفاع سانفرانسیسکو در ادامه بازی شد.

کلیف کینگزبری ، مربی تیم گفت: “شما با آن هیولاهایی روبرو می شوید که چهار چهارم شما را تعقیب می کنند و نشستن در آنجا آسان نیست. .

بیشتر بخوانید:  برت هیوم می گوید که بحث در مورد جایگزینی روت بدر گینسبورگ "خراب نیست"

Garoppolo 19 در مقابل 33 را برای 259 یارد و 2 درجه ، همچنین متصل کرد 76 متری برای رحیم مسترت در سه ماهه اول

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آسمان دودی

به دلیل شرایط نامساعد جوی ناشی از آتش سوزی در سراسر کالیفرنیای شمالی ، تمام هفته نگرانی در مورد وضعیت بازی وجود داشته است. شاخص کیفیت هوا زیر 200 باقی ماند و بازی طبق برنامه انجام شد.

عدالت نژادی

49 بازیکن هنگام بازی Raise Every Sound and Sing روی تیم به صورت تیمی روی خط دروازه ایستادند. مک کینون و گیرنده ریچی جیمز جونیور هنگام سرود ملی زانو زدند. کاردینال ها برای هر دو در رختکن ماندند.

بیشتر بخوانید:  هشدار تصاویر گرافیکی: یک شیر نر نر در فصل جفت گیری با ناراحتی توله خود را مارماهی می کند

ممنوع

Niners در اوایل مسابقه با برتری 10-0 سلطه داشت تا اینکه Ezekiel Turner نفوذ کرد ممنوعیت قمار توسط میچ ویشنوفسکی. کاردینال ها در 10 بازیافتند و در بازی بعدی با ارسال موری به چیس ادموندز به گل رسیدند.

اول ایمنی

سان فرانسیسکو اولین رهگیری خود را از مکانی امن تقریباً دو سال پیش هنگامی که جاکویسکی تارت با اطلاعاتی از هم تیمی خود دره گرینلاو دریافت کرد ، دریافت کرد. Tarte همچنین در 28 اکتبر 2018 ، مقابل Josh Rosen از آریزونا ، از Safe Niners جلوگیری کرد.

طرفین را عوض کنید

Niners CB Richard Sherman به جای گذراندن روز در جناح چپ دفاع ، بیشتر از جناحین دفاعی بازی می کند و بازی می کند. طبق آمار NFL Next Gen Stats ، شرمن در سمت راست 23 شوت داشت که تقریباً دو برابر بیشتر از فصل گذشته بود. هاپکینز در 15 بازی برابر Sherman سه بار برای 22 یارد داشت ، در حالی که در مقابل Emmanuel Moseley 10 برای 96 یارد بود.

بیشتر بخوانید:  LeBron و Rondo با برتری 112-102 برابر Rockets به لیکرز رسیدند

گزارش آسیب

کاردینالز: نیمه اول جالن تامپسون با مصدومیت مچ پا مسابقه را ترک کرد. C Mason Cole در نیمه دوم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ از زمین خارج شد.

49ers: جیمز در نیمه دوم از ناحیه همسترینگ آسیب دید و سانفرانسیسکو را تنها با سه گیرنده سالم ترک کرد. نیمه دوم جورج کایتل با وجود اینکه از ناحیه پا آسیب دیده بود ، بازی کرد اما بعد از پایان نیمه اول هدف 30 شوت نبود.

بعدی

کاردینال ها: واشنگتن روز یکشنبه میزبانی می شود.

49ers: روز یکشنبه از جت های نیویورک دیدن کنید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *