Breaking News
Home / آمریکا / نیوت گینگریچ: کارتر پیج یک قربانی بی گناه اقدام به کودتا علیه ترامپ توسط دموکرات ها ، رسانه ها و تیم اوباما است

نیوت گینگریچ: کارتر پیج یک قربانی بی گناه اقدام به کودتا علیه ترامپ توسط دموکرات ها ، رسانه ها و تیم اوباما است

کارتر پیج یک شهروند نمونه آمریکایی است. پیج قبل از تبدیل شدن به یک تاجر موفق ، از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده فارغ التحصیل شد و در نیروی دریایی کار می کرد. وی حتی مخفیانه به عنوان منبع جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به کشورش خدمت کرد. اما همه این کارها برای محافظت از پیج کافی نبود که وی در سال 2016 از دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور حمایت کرد.

نقش پیج به عنوان مشاور سیاست خارجی در کارزار ریاست جمهوری ترامپ حداقل بود. او هرگز نامزد را ملاقات نکرده است – او هنوز ملاقات نکرده است. با این وجود ، پیج هدف FBI و دیوان سالار مستقر در وزارت دادگستری قرار گرفت که ابتدا می خواستند ترامپ را به عنوان یک نامزد مورد آزار و اذیت قرار دهند و سپس ترامپ را به عنوان رئیس جمهور برکنار کنند.

بیشتر بخوانید:  شلیک زنده خبرنگار فاکس نیوز که توسط یک خرس تند تند در کالیفرنیا منفجر شد

در اپیزود این هفته پادکست خود با عنوان “دنیای نیوت” ، من با پیج در مورد کتاب جدید او ، سو Ab استفاده و قدرت صحبت کردم: چگونه یک آمریکایی بی گناه در تلاش برای کودتا علیه رئیس جمهور قرار گرفت.

Peter Stutterock می گوید FBI در مورد جریان فولاد ضد زنگ در “تعقیب غازهای وحشی”

در این کتاب ، پیج داستان دلخراشی از چگونگی همکاری رسانه ها ، حزب دموکرات و دولت اوباما برای خدشه دار کردن چهره وی در تلاش برای تضعیف ترامپ است.

بیشتر بخوانید:  نادال بعد از وقفه هنوز زنگ زده است. جوکوویچ هنوز عصبانی است

نظر بیشتر

صفحه نشان می دهد که چگونه وزارت دادگستری مدارکی علیه وی جعل کرده است تا به اشتباه نشان دهد که کمپین ترامپ با روسیه تبانی داشته است. این همچنین جزئیات جدیدی راجع به جاسوسی و آزار و اذیت دولت نشان می دهد – در تمام مدت رسانه ها و حزب دموکرات دروغی را در مورد همدستی روسیه می بینند که هرگز اتفاق نیفتاده است.

برای عضویت در مجله ما اینجا را کلیک کنید

بیشتر بخوانید:  کلز ، ستاره فیلم "Too Hot to Handle" می گوید که شهرت واقعیت او را متعجب کرده است

با وجود تمام دروغ ها و توجیهات ترامپ و پیج ، هرگز حساب کاملی وجود نداشت. در واقع ، رسانه ها هنوز رمان محبوب را تا حد زیادی با اطلاعات غلط تحت فشار قرار می دهند. پیج مبارزات چپ سیاسی علیه او ، رئیس جمهور و دیگران را با کتابی با جزئیات واقعیت ها به چالش می کشد.

یادآوری این نکته مهم است که سلسله مراتب این تلاش برای کودتا به باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین و جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق در جلسات در کاخ سفید گسترش می یابد. ما سوابقی از بحث و گفتگو درباره این مسائل و تبانی در آنچه پیج ، بر خلاف کودتا ، “یک کارزار نامزد میلیونی” نامیده است ، داریم. حقه روسی تبانی بدون شک بزرگتر از واترگیت بود.

بیشتر بخوانید:  کانیه وست می گوید تا زمانی که از معاملات آزاد نشود موسیقی جدیدی منتشر نخواهد کرد و خود را "موزه جدید" می نامد.

شاید چشمگیرترین چگونگی کار دولت ما با یکی از دو حزب مهم سیاسی و رسانه ها برای نابودی زندگی بی گناهان صرفاً برای اهداف سیاسی باشد. و آنچه همه اینها را بسیار ترسناک می کند این است که اگر اجازه دهیم این نوع رفتارها مجازات نشود ، هر شهروند آمریکایی بالقوه در معرض سوuses استفاده هایی است که پیج متحمل شده است.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بیشتر بخوانید:  این روز در تاریخ: 12 سپتامبر

امیدوارم که قسمت این هفته را بشنوید تا گفته های خودی را بشنوید که چگونه دولت عمیق آمریکا ، با کمک رسانه های چپ و دموکرات ها ، سعی در کودتا علیه یکی از کارمندان خود دارد.

همچنین امیدوارم قسمت بعدی را که قرار است پنجشنبه پخش شود ، بشنوید. من در روز تقدیم یادبود جدید آیزنهاور در واشنگتن با نوه دویت دی آیزنهاور صحبت خواهم کرد.

برای خواندن ، شنیدن و دیدن بیشتر نظرات نیوت گینگریچ ، به سایت Gingrich360.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر از NEWT GINGRICH اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *