Home / آمریکا / نیوتن 2 TD مدیریت می کند ، و میهن پرستان دلفین ها را 21-11 نگه می دارند

نیوتن 2 TD مدیریت می کند ، و میهن پرستان دلفین ها را 21-11 نگه می دارند

دوران کام نیوتن از میهن پرستان نیوانگلند به زمین رسیده است.

نیوتن به عنوان یک بازیکن جایگزین تام بردی خوب به نظر می رسید ، یکشنبه دو بار به مرحله سقوط شتافت و پاتریوت ها با شکست دلفین میامی 21–11 برای باز کردن فصل.

نیوتن 15 بار 75 یارد سرعت داشت و 155 یارد پرتاب کرد و باعث حمله تهاجمی میهن پرستان شد که در اولین بازی خود از زمان رفتن بردی به عنوان بازیکن آزاد به خلیج تامپا ، بیشترین خسارت را به او وارد کرد.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

نیوتن ، که بیش از یک سال پیش برای اولین بار بازی کرد ، گفت: “با یادآوری بازی نسبتاً طراوت بخش بوده است. من فکر می کنم این فقط یک عمل احساسی بود و همینطور (OC) جاش (مک دانیلز) ، مربی بیل (بلیشیک) ، و همچنین (مربی تیم کوارتربک) جد. (فیش) برای درک آنچه که آنها دارند … ما تعدیلاتی را اعمال کردیم و اجرا کردیم. “

بیشتر بخوانید:  رامز با پیروزی 20-17 مقابل کابوی ها ورزشگاه SoFi را به سبک خود باز می کند

75 متری نیوتن بزرگترین هافبک میهن پرستان از زمان امتیاز 81 استیو گروگان در سال 1977 بود.

سونی میشل یک وسیله فرود برای نیوانگلند اضافه کرد که 217 یارد از 357 یارد آن از زمین فاصله داشت. نیوتن از 19 سالگی 15 ساله بود.

نیوتن گفت حتی یک بازی بعد از بازی که یک بازیکن دلفین با گرفتن زنجیر “زیر پوست من” بود می تواند روز را خراب کند.

نیوتن گفت: “این فوتبال است. برای من ، صرف نظر از اینكه كی باشم ، با یك مزیت رقابتی بازی می كنم و به تیم دیگر نیز احترام می گذارم كه از مزیت رقابتی برخوردار است.”

با توجه به فرمان ماساچوست COVID-19 ، بیشترین مناظر و اصوات که معمولاً با جمعیت شلوغ ورزشگاه ژیلت در ارتباط هستند ، از حضور حداقل دو بازی اول فصل در ساکنان ماساچوست خاموش شده اند.

گذشته از بازی در زمین ، تنها کالاهای اصلی آشنا در یک روز مسابقه منظم ، وجود طلسم میهن پرستان و هواداران بود ، حتی اگر آنها از بالای سر تونل ورودی نیوانگلند شعار می دادند.

بیشتر بخوانید:  ترامپ می گوید ویتمر از میشیگان "هیچ مدرکی ندارد" پس از آن که "بزرگترین تهدید" برای ایالات متحده است

به نظر نمی رسید او وطن پرستان را که برای تشویق مجبور به تشویق بودند ، اذیت کند.

میامی بیشتر مسابقه را هجومی متحمل شد و به دوانته پارکر اول شخص باخت که در کوارتر سوم به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ رفت.

رایان فیتزپاتریک 20 در 30 برای 191 یارد و سه رهگیری بود. میامی در 269 یاردی برگزار شد.

فیتزپاتریک گفت: “من احساس کردم که در جلو خوب بازی کردیم. باید از طرف خودم بهتر بازی کنم.”

سابقه نیوتن از 11 متری زودتر از سه ماهه سوم تا نیوانگلند را 14-3 جلو اندازد. در اواخر دوره ، جروم بیکر دلفین ها را در بازی نگه داشت و N’Keal Harry را در 5 متری محوطه کرد ، و باعث ایجاد سردرگمی در سراسر منطقه پایان برای لمس شد.

بیشتر بخوانید:  آتش سوزی در جنگل کالیفرنیا فروشگاه معروف خانوادگی و خانه را ساعاتی دور از بین می برد

میامی سپس در سه ماهه چهارم پیش فصل نیوانگلند را به 14 بر 11 کاهش داد 1 حیاط TD توسط جردن هوارد اداره می شود تبدیل دو امتیازی توسط فیتزپاتریک با 10:31 ماندن انجام می شود.

میهن پرستان در سری بعدی سریع رفتند و به داخل 40 میامی رفتند ، به لطف 23 یاردی که توسط جولیان ادلمن و 15 متری از نقطه پنالتی بیش از بیکر برای یک ضربه دیرهنگام انجام شد. نیوتن در مسابقه چهارم و یک تساوی 1 بازی کرد. میشل به اوج رفت تا TD را در نمایش بعدی بدست آورد.

سپس دفاع میهن پرستان در را بست که جی جی جکسون فیتزپاتریک را در قسمت پایان رهگیری کرد. فیتزپاتریک دو بار مورد رهگیری قرار گرفت ، یک بار با انتخاب استیفون گیلمور به عنوان بهترین بازیکن سال.

مربی برایان فلورس گفت: “در پایان روز فقط تعداد زیادی چرخش انجام می شود.”

انتظار می رفت ورود نیوتن ذهنیت بیشتری را در جنایت در نیوانگلند ایجاد کند و او در همان اوایل ظاهر شد.

بیشتر بخوانید:  دیوید ورمسر: در حالی که ترامپ در تلاش است تا "جنگ های بی پایان" را متوقف کند ، گفتگوهای صلح پرمخاطره بین افغانستان و طالبان آغاز می شود

نیوتن بازی دوم خود را در این بازی ادامه داد و 11 بازی را پشت سر گذاشت ، در 80 یاردی با 4 قدم افتادن بر مالکیت سوم پاتریوت ها 7-0 به سود خود تمام شد. بهترین بازیکن سال 2015 لیگ سال تحت تأثیر قرار گرفتن در حالی که توسط هم تیمی هایش به توپ برخورد می کرد و توپ را خم می کرد ، تحت تأثیر قرار نگرفت.

بیلیسیک گفت: “او احترام همه را جلب کرد.” “این همان چیزی است که می توانید از هرکسی بخواهید و او این کار را کرده است.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اعتراض

همانطور که در یک ویدیو کلیپ منتشر شده توسط تیم در روز جمعه قول داده شده بود ، دلفین ها قبل از شروع مسابقه قبل از شروع “هر صدا را بلند کنید و آواز بخوانید” نیم ساعت قبل از شروع مسابقه از ورزشگاه خارج شدند. میامی در حالی که سرود ملی پخش می شد ، در پی پخش تعهد تیم سازنده آن در ویدیوی خود ، در رختکن ماند.

بیشتر بخوانید:  CNN و MSNBC توافق مهم صلح ترامپ بین اسرائیل و بحرین را در زمان نخست خود نادیده می گیرند

بازیکنان و کارکنان میهن پرستان ، از جمله رابرت کرافت ، مالک تیم ، در منطقه انتهایی صف آرایی کردند و به عنوان نمایش ویدیویی آهنگ آلیشیا کیز که در صفحه ویدئو پخش می شود ، به عنوان بخشی از تکان دادن جنبش عدالت اجتماعی در کنار هم ، ایستادند. در سراسر کشور قرار دهید. میهن پرستان در حالی که سرود ملی پخش می شد در کنار یکدیگر ایستاده بودند و بسیاری از آنها دستان خود را روی قلب خود می چرخاندند.

در حال حرکت از بالا

Edelman در اوایل سه ماهه دوم ، ششصدمین استقبال خود ، یک پاس 6 حیاطی کشید و او پس از West Welker (672) دومین در تاریخ امتیازات است.

بعدی

دلفین ها: میزبان بوفالو یکشنبه است.

میهن پرستان: یکشنبه در سیاتل.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *