Breaking News
Home / زندگی / نماینده جورجیا تام گریوز از اکتبر استعفا داد

نماینده جورجیا تام گریوز از اکتبر استعفا داد

تام گریوز نماینده جمهوریخواه جورجیا روز جمعه اعلام کرد که قصد دارد ماه آینده از کنگره استعفا دهد تا بازنشستگی برنامه ریزی شده او کمی زودتر آغاز شود.

گریوز ، که در ماه دسامبر گفت که به دنبال یک دوره دیگر نخواهد بود ، ارشدترین جمهوریخواه در کمیته مدرنیزاسیون کنگره است ، کمیته منتخبی که فقط برای کنگره 116 مجاز است. وی روز جمعه گفت که با پایان کار کمیسیون ، او قصد دارد پس از تصویب توصیه ها ، مجلس را ترک کند. نهایی و “فصل بعدی زندگی در ماه اکتبر آغاز می شود.”

بیشتر بخوانید:  حزب جمهوری خواه سنا پیش از رای گیری روز پنجشنبه در مورد لایحه تسکین ویروس کرونا ، "لاغر" به دنبال اتحاد است

وی در اعلام استعفای خود گفت: “كنگره در مرخصی طولانی است و كار كمیته من به پایان خواهد رسید. خلاصه كار من تمام خواهد شد. من امروز این امر را اعلام می كنم تا از غافلگیری جلوگیری كنم و به نظر نمی رسد اتلاف وقت برای پول مودیان صحیح باشد.”

گریوز همچنین یکی از اعضای ارشد کمیته فرعی اعتبارات خدمات مالی است. کار او در آنجا بیشتر انجام می شود و همچنین کنگره آماده تصویب لایحه بودجه موقت برای تصویب چند ماه اول سال مالی جدید است که از اول اکتبر آغاز می شود.

بیشتر بخوانید:  یک لایحه "لاغر" تسکین ویروس کرونا در سنا ممنوع است

رهبران مجلس هنوز برنامه ای برای رای گیری در مورد توصیه های آینده کمیته نوسازی را اعلام نکرده اند ، اما گریوز اشاره کرد که چنین رای گیری ای برنامه ریزی خواهد شد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ویروسی که کریسمس را دزدید

ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی کنید. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *