Home / آمریکا / نماینده برایان مست: هرگز 12 سپتامبر 2001 و پاسخ ما در برابر ترور 11 سپتامبر را فراموش نکنید

نماینده برایان مست: هرگز 12 سپتامبر 2001 و پاسخ ما در برابر ترور 11 سپتامبر را فراموش نکنید

ما تمام حوادث 11 سپتامبر از حدود 3،000 آمریکایی بی گناه را که در آن روز در سال 2001 جان خود را از دست دادند و قهرمانانی که برای نجات جان با خطر روبرو بودند را در نظر می گیریم. با این حال ، فکر می کنم که ما اغلب اتفاقات 12 سپتامبر را فراموش می کنیم.

صبح آن روز پس از حملات تروریستی ، همه ما متحد و متحد به عنوان آمریکایی بیدار شدیم – مهم نیست که چه رنگی بودیم یا کجا پرستش می کردیم ، در چه شهری زندگی می کردیم یا چه مقدار پول داشتیم. از تاریکی 11 سپتامبر لحظه ای روشن از وضوح و اتحاد در 11 سپتامبر فرا رسید که هرگز نباید آن را فراموش کنیم.

مانند بسیاری از آمریکایی ها ، هنوز هم می توانم به یاد بیاورم که کجا بودم و چه کار می کردم وقتی هواپیماها به برج های دوقلوی مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک برخورد کردند.

وزیر دفاع اسپر: از سپتامبر. 11 حمله ، ارتش قهرمان ما موفق شد در مقابله با ترور مقابله کند

بیشتر بخوانید:  هریس اظهارات ویروس کرونا درمورد وودوارد را "ناپسند" توصیف کرد

من سال قبل به ارتش پیوسته بودم و وقتی در حال دویدن روی تردمیل اخبار را تماشا می کردم ، بلافاصله فهمیدم که این برای من و خواهران و برادرانم چه بود.

ما در حال محاسبه از طرف افراد افتاده و از طرف همه آمریکایی ها بودیم. ما می خواستیم شر را علناً و بدون عذرخواهی برای آنچه که هست تعریف کنیم. و ما دشمنانی را که به ما حمله کردند از بین می بردیم.

نظر بیشتر

این خاطرات مهم هستند. ما می گوییم “هرگز فراموش نکنیم” زیرا حتی وقتی نمی توانیم او را ببینیم ، می دانیم که نیروهای شیطانی واقعی در این جهان وجود دارند که چیزی جز زانو زدن ما را دوست ندارند. من آن درس را عمیقاً در سال 2010 آموختم كه بمبی در زیر منفجر شد و باعث شد پای و انگشت اشاره ام در افغانستان دفن شود.

اما اگر در 11 سپتامبر شیطانی را به یاد بیاوریم که می خواهد ما را نابود کند ، پس باید در 12 سپتامبر به یاد بیاوریم که این همه خوبی در جهان وجود دارد. هر ساله در این روز به یاد می آورم که یکی از خوش شانس ها بودم و افراد زیادی بودند که بیش از اینها فداکاری می کردند. قهرمانی آنها امروز همچنان به من الهام می کند.

بیشتر بخوانید:  پلیس های پورتلند: مردی با کوکتل مولوتف آتش سوزی کوچکی ایجاد کرد

پلیس و آتش نشانانی که در 11 سپتامبر با بی احتیاطی به صدمه وارد شدند ، جان خود را از دست ندادند و جان خود را از دست دادند زیرا در زمان نامناسب در مکان نامناسبی بودند. آنها جان خود را از دست دادند زیرا وضعیت بسیار خطرناکی وجود داشت و به هر حال حرکت کردند.

بسیاری از آمریکایی ها روز بعد از حملات تروریستی فقط به این دلیل از خواب بیدار شدند که این قهرمانان جان خود را فدای جان دیگران کردند که حتی از آنها اطلاع نداشتند. بسیاری هنوز هم هر روز از خواب بیدار می شوند زیرا همین قهرمانان در بخش های پلیس و آتش نشانی همچنان به محافظت از خانواده ها و جوامع ما هر روز ادامه می دهند.

بیشتر بخوانید:  نسل پنجم جنگنده پنهان کار J-31 چینی ممکن است F-35 باشد

بنابراین اگر در 11 سپتامبر قهرمانانی را که بسیاری نشان داده اند به یاد می آوریم ، در 12 سپتامبر باید تلاش کنیم تا از آنها الگو بگیریم و وحدتی را که قبلاً می شناختیم دوباره کشف کنیم.

زنان و مردان شجاع ارتش ، نیروی انتظامی ، اولین پاسخ دهندگان و تعداد بیشماری دیگر جان خود را در 11 سپتامبر و سالهای بعدی فدا کردند تا همه آمریکایی ها هر روز صبح بدون تهدید از خواب بیدار شوند. آنها تا زمانی که بقیه با فرصتی برای تعقیب رویاهای خود از خواب بیدار شده و تلاش می کنند بهترین نسخه از خود باشند ، از دنیا رفتند.

برای عضویت در مجله ما اینجا را کلیک کنید

ما نمی توانیم امیدوار باشیم که پاداش این قهرمانان را برای آنچه که انجام داده اند پاداش دهیم. ما فقط می توانیم بپرسیم: کسانی که فوت کرده اند از ما چه خواهند خواست؟

همانطور که ما هرگز تجربه و فاجعه ای را که در 11 سپتامبر تجربه کردیم فراموش نمی کنیم ، اجازه دهید هر روز تلاش کنیم تا وحدتی را که در 12 سپتامبر به عنوان یک کشور نشان داده ایم تکرار کنیم.

من فکر می کنم ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا زندگی ای داشته باشیم که از فداکاری های این افراد برای ما قدردانی کند. وقتی با ناملایمات روبرو می شویم ، نمی توانیم برگردیم و پنهان شویم. همانطور که آنها بی پروا مصالحه شدند ، ما نیز باید با چهره ای شجاع و قلبی شجاع با چالش های خود روبرو شویم.

ما باید با چالش هایی روبرو شویم: به آن امتیاز دهید ، صاحب آن شوید و در صورت لزوم ، پشت آن را به اندازه 10 بدهید. ما باید شجاع باشیم ، دم خود را بشکنیم و وقتی کار سخت می شود این کار را بیشتر انجام دهیم. کلیشه قدیمی درست است: دوران سخت دوام نمی آورد ، اما افراد قوی دوام می آورند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

شاید از همه مهمتر ، ما باید به یاد داشته باشیم که ما با اقدامات خود به یکدیگر الهام می گیریم ، به ویژه هنگامی که برای کمک به یکدیگر تلاش می کنیم. ما وقتی در این اجتماع شرکت می کنیم قویتر هستیم تا وقتی که برای اختلافات به همدیگر حمله می کنیم. ما وقتی ملت را به جلو سوق می دهیم قویتر هستیم ، زیرا نمی توانیم همه کسانی را که فداکاری کرده اند به عقب برگردانیم تا بتوانیم آزاد زندگی کنیم.

همانطور که ما هرگز تجربه و فاجعه ای را که در 11 سپتامبر تجربه کردیم فراموش نمی کنیم ، اجازه دهید هر روز تلاش کنیم تا وحدتی را که در 12 سپتامبر به عنوان یک کشور نشان داده ایم تکرار کنیم.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید برایان مست

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *