Home / جدید ترین های دنیا / نظر شما در مورد کلمه قربانی وی چیست؟

نظر شما در مورد کلمه قربانی وی چیست؟

مگان کلی ، کمال هریس ، نامزد معاون رئیس جمهور دموکرات ، روز سه شنبه بخشی از ذهن خود را داد و از وی انتقاد کرد که می گوید “به جیکوب بلیک” افتخار می کند.

هریس به دیدار بلیک رفت که حتی وقتی دو بار توسط مزه برقی برخورد کرد ، از طرف مأموران پلیس کنوشا مورد اصابت گلوله از پشت قرار گرفت. بلیک حداقل تا حدی پس از تیراندازی فلج شد و پزشکان هنوز درمورد ماندگاری این بیماری توضیح نداده اند.

بیشتر بخوانید:  پلوسی با انتقاد از ترامپ درباره اظهارات انتقالی: "فقط یک لحظه سعی کنید به سوگند ریاست خود احترام بگذارید"

بعد از انتشار خبر بازدید ، کلی در توییتی تعجب کرد که چرا هریس هیچ نگرانی در مورد زنی که بلیک ادعا کرده بود مورد حمله جنسی قرار گرفته است ، نشان نداده است. (مرتبط: “رسانه ها بیش از حد نابود می شوند”: مگان کلی با انتقاد از لارنس اودانل به دلیل لاف زدن در مورد یک طرفه بودن MSNBC)

بیشتر بخوانید:  در مورد تیلور ، مرزهای قانون بر درخواست برای عدالت غلبه داشت

وی متهم است که به خانه یک زن خوابیده حمله کرده ، به او حمله جنسی کرده ، او را تحقیر کرده و بعداً برای آزار و اذیت او برگشته است. سپس پلیسانی که خواستار کمک شدند گفتند که وی در برابر دستگیری مقاومت می کند و به آنها تعرض می کند و برای گرفتن چاقو خود می رود. کلمه ای به قربانی خود ، سناتور ، چیست؟ “کلی توئیت کرد.

بلیک در زمان تیراندازی با چندین اتهام روبرو بود – از جمله حمله جنسی جنایی.منبع: جهان لینک

بیشتر بخوانید:  TikTok می گوید در تحقیقات امنیتی در استرالیا مشارکت نداشته است

About adminpbn

Check Also

مکزیک می خواهد بدهی آب آمریکا را پرداخت کند و از انتخابات آمریکا دور باشد

رئیس جمهور مکزیک روز جمعه از سیاستمداران و کشاورزان عصبانی در شمال مکزیک خواست که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *