Home / جدید ترین های دنیا / نظرسنجی NYT نژادهای همگرا را در نوادا ، نیوهمپشایر و ویسکانسین نشان می دهد

نظرسنجی NYT نژادهای همگرا را در نوادا ، نیوهمپشایر و ویسکانسین نشان می دهد

بر اساس آخرین نظرسنجی رای دهندگان بالقوه نیویورک تایمز / کالج Sienna ، جو بایدن ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور را در چهار ایالت در حال چرخش به طور متوسط ​​6 رهبر دارد.

این نظرسنجی نشان داد که بایدن در نوادا چهار امتیاز از ترامپ ، سه امتیاز در نیوهمشایر ، 5 امتیاز در ویسکانسین و 9 امتیاز از مینه سوتا جلوتر است. از میان این ایالت ها ، هیلاری کلینتون فقط ویسکانسین را در سال 2016 از دست داد که ترامپ با کمتر از 1 درصد برنده شد.

علی رغم پیشرو بودن بایدن در هر ایالت ، وی فقط 50٪ حمایت در مینه سوتا داشت ، در حالی که ترامپ 41٪. بایدن به ترتیب در نوادا ، نیوهمپشایر و ویسکانسین 46٪ ، 45٪ و 48٪ حمایت داشت.

بیشتر بخوانید:  تحقیقات رابرت مولر: پاک کردن تلفن های کارمندان قبل از بازگرداندن آنها به وزارت دادگستری

نیویورک تایمز گزارش داد که بایدن و ترامپ در هر ایالت فعالیت های گسترده ای انجام دادند. ترامپ در ماه آگوست یک راهپیمایی مبارزاتی در لندوندری ، نیوهمپشایر ترتیب داد و قرار است روز شنبه به نوادا سفر کند. هر دو نامزد اخیراً همچنین از کنوشا ، ویسکانسین بازدید کردند ، جایی که در پی تیراندازی جیکوب بلیک برخی از اعتراضات به شورش تبدیل شد.

رئیس جمهور دونالد ترامپ در یک آشیانه در فرودگاه در یک تجمع در لندوندری ، نیوهمپشایر صحبت می کند. (اسپنسر پلات / گتی ایماژ)

طبق این نظرسنجی ، رای دهندگان بالقوه در مینه سوتا و ویسکانسین در مورد چندین مسئله به بایدن اعتماد دارند. تقریباً

بیشتر بخوانید:  بایدن با اسپانیایی تبارها سروکار دارد و از ترامپ در فلوریدا عکس می گیرد

50٪ از رای دهندگان گفتند که برای مقابله بهتر با جرایم خشن به بایدن اعتماد دارند ، در حالی که 46٪ که همین حرف را به ترامپ گفتند ، در حالی که 52٪ به بایدن برای مقابله بهتر با ویروس کرونا مبتلا هستند ، در حالی که 41٪ به ترامپ اعتماد دارند. بایدن همچنین 56٪ تا 37٪ از ترامپ پیشی گرفته که رای دهندگان در هر دو کشور برای بهبود روابط نژادی در ایالات متحده به آنها اعتماد دارند. (مرتبط: این ضبط ها باعث می شود ترامپ اعتراف کند که وی آگاهانه ویروس کرونا را از ژانویه تا مارس کمرنگ کرده است)

بیشتر بخوانید:  درون Beltway: مهاربندی برای حملات شبیه کاواناو

با این وجود ، 50٪ از رای دهندگان گفتند که برای بازگشت اقتصاد به ترامپ اعتماد دارند ، در حالی که 45٪ که بایدن را باید گفت.

بایدن همچنان به رهبری ترامپ در ویسکانسین ادامه می دهد ، که به گفته برخی پیش بینی کنندگان می تواند در مورد انتخابات تصمیم بگیرد. اما از ماه ژوئن ، زمانی که نظرسنجی نیویورک تایمز نشان داد بایدن 11 امتیاز از رئیس جمهور در این ایالت جلوتر است ، رقابت در این ایالت کاهش یافته است.

به گزارش تواین ، ترامپ دو امتیاز با پیروزی در مینه سوتا در سال 2016 فاصله دارد ، اما از زمان ریچارد نیکسون در سال 1972 هیچ یک از جمهوری خواهان موفق به کسب این ایالت نشده اند. شهروند

دیترویت ، میشیگان - 9 سپتامبر: جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری ، با استفاده از ماسک صورت برای کاهش خطرات ناشی از ویروس کرونا ، با اعضای اتحادیه کارگران فولاد متحد در میدان حامیان در تاریخ 09 سپتامبر سال 2020 در دیترویت ، میشیگان صحبت می کند.  بایدن در میشیگان در حال مبارزات انتخاباتی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سال 2016 با کسب کمتر از 11000 رأی ، کمترین حاشیه پیروزی در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری این ایالت را به دست آورد.  (عکس از چیپ سامودویلا / گتی ایماژ)

جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری ، با اعضای اتحادیه کارگران متحد فولاد صحبت می کند. (تراشه Somodevilla / گتی ایماژ)

ترامپ جانشین بایدن در سایر ایالتهای چرخشی شد که رئیس جمهور چهار سال پیش برنده شد ، از جمله میشیگان و پنسیلوانیا ، که پیروزی های خود را بر هیلاری کلینتون بدست آورد.

بیشتر بخوانید:  قانون گذاران ویرجینیا در تلاشند قانون صدور گواهینامه پلیس را گسترش دهند

نظرسنجی نیویورک تایمز همچنین نشان داد که ترامپ در حال تلاش برای جلب حمایت در میان زنان طرفدار بایدن است ، 54٪ -38٪. ترامپ همچنین از رای دهندگان جوان و سالخورده که به ترتیب با 42 و 12 امتیاز طرفدار معاون رئیس جمهور سابق هستند ، از بایدن عقب است. بر اساس این نظرسنجی ، ترامپ در میان رای دهندگان میانسال 52٪ -41٪ پیشتاز است.

بیشتر بخوانید:  کمیته نظارت بر مجلس تحقیق با مدیر کل پست لوئی دیگو در مورد تقلب در تأمین مالی کمپین آغاز می کند

این نظرسنجی نشان داد که در حالی که ترامپ با 10 امتیاز از رأی دهندگان روستایی پیشتاز است ، وی پشتیبانی خود را در میان رأی دهندگان حومه شهر که بایدن را با 11 امتیاز طرفدار دارند ، ضعیف کرده است.

این نظرسنجی شامل 2481 رای دهنده بالقوه در چهار ایالت از 8 تا 11 سپتامبر بود و حاشیه خطا از 3.9 امتیاز در مینه سوتا تا 5.5 امتیاز در نیوهمپشایر بود.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور رایگان در اختیار هر ناشر خبره ای است که بتواند مخاطبان زیادی را در اختیار مخاطبان قرار دهد. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سهام بانک ها به دلیل گزارش های گسترده در مورد پولشویی ، کاهش یافت

سهام برخی از بانک های بزرگ قبل از افتتاح بازار در روز دوشنبه پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *