Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / نظرسنجی NBC News نشان می دهد ترامپ و بایدن در فلوریدا با یکدیگر ارتباط دارند – ترامپ در میان رای دهندگان لاتین پیشتاز است ، بایدن در میان سالمندان

نظرسنجی NBC News نشان می دهد ترامپ و بایدن در فلوریدا با یکدیگر ارتباط دارند – ترامپ در میان رای دهندگان لاتین پیشتاز است ، بایدن در میان سالمندان

یک نظرسنجی جدید که روز دوشنبه توسط NBC News منتشر شد ، نشان می دهد که فلوریدا در مسیر بازگشت به انتخابات عمومی سال 2020 است.

NBC بین 31 اوت و 6 سپتامبر 766 رای دهنده بالقوه را مورد بررسی قرار داد و دریافت که 48 درصد از پاسخ دهندگان قصد دارند در ماه نوامبر به ترامپ و بایدن رأی دهند. به نظر می رسد این مسابقه یک تغییر شدید از نتایج انتخابات 2016 را نشان می دهد ، در حالی که ترامپ (50) با 4 امتیاز از رای دهندگان بالقوه لاتین از بایدن (46) جلوتر است ، در حالی که معاون رئیس جمهور سابق (49) با یک امتیاز از POTUS (48) با یک امتیاز پیش است. برای افراد مسن.

میدتاون ، پنسیلوانیا – 7 سپتامبر: برای کاهش خطرات ناشی از ویروس کرونا ویروس ، جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور ، خود را با ماسک صورت (هواپیما توسط چیپ سامودویلا / گتی ایماژ) کاهش می دهد.

NBC گزارش داد که وزیر خارجه پیشین هیلاری کلینتون 62 درصد از رای دهندگان لاتین را در فلوریدا در سال 2016 به دست آورد ، در حالی که برای ترامپ 35 درصد. به همین ترتیب ، ترامپ با 17 امتیاز (57-40) در میان سالمندان بهتر از کلینتون عمل کرد. (اختصاصی: ما نظر خود را در مورد نظرسنجی ترامپ در مورد مسائل داخلی گرفتیم – اولویت های شغلی ، اقتصادی و COVID-19 نسبت به مسائل نژادی ، قانون و نظم)

بیشتر بخوانید:  مارک شورت ، دستیار پنس: انتخاب اسکاتوس توسط ترامپ ممکن است قبل از انتخابات رای بیاورد

نظرسنجی دیگری که میامی هرالد روز دوشنبه منتشر كرد نشان داد كه رأی دهندگان لاتین در شهرستان میامی-داد 1 درصد ترامپ را بر بایدن ترجیح می دهند ، اما رأی دهندگان كوبایی-آمریكایی در منطقه 38 درصد ترامپ را ترجیح می دهند.

فرناند آماندی ، استراتژیست دموکرات پشت این نظرسنجی ، درباره یافته های خود گفت: “اگر شما یک کمپین بایدن هستید ، به این اعداد نگاه می کنید ، من فکر می کنم دلیلی برای متوقف کردن وجود دارد.” “وی ممکن است شانس خود برای پیروزی در فلوریدا را به خطر بیندازد مگر اینکه در سایر مناطق ایالت مهاجرت گسترده رای دهندگان سفیدپوست از ترامپ انجام شود.”

بیشتر بخوانید:  رسانه ها چشم خود را از حملات "چپ تند" که به طور فزاینده ای تهاجمی به جمهوری خواهان بسته می شود ، می بندند.

538 به همین ترتیب روز دوشنبه گزارش داد كه حمایت ملی از ترامپ در میان مردم لاتین – تقریباً 25 تا 33 درصد – در شانس وی برای انتخاب مجدد نقش اساسی دارد. (مرتبط: برای اولین بار در بیش از یک سال ، یک نظرسنجی CNN گردن و گردن ترامپ را با بایدن – چه در سطح ملی و چه در کشورهای میدان جنگ) دارد

بیشتر بخوانید:  گرینزبورو در جهت شفافیت بیشتر با پلیس گام برمی دارد

مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ ، بیل استفان ، به خبرنگاران تلفنی گفت که تعداد نظرسنجی های انتخاباتی داخلی نشان می دهد رئیس جمهور می تواند 40 درصد آرا Latin لاتین را کسب کند.

نژاد ملی پس از کنوانسیون ملی جمهوری خواه و دموکرات شدت گرفت. در حال حاضر میانگین نظرسنجی های ملی Real Clear Politics به بایدن 7 امتیاز نسبت به ترامپ برتری دارد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ متعهد شده است که یک زن را به جای روت بادر گینسبورگ در دادگاه عالی انتخاب کند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اختلاف بین ترامپ و مارک اسپر با ترس پنتاگون از کشیده شدن به انتخابات گسترش می یابد

تحلیلگران نظامی و خودی ها می گویند بی اعتمادی بین فرمانده کل قوا و رهبری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *