Home / آمریکا / نخست وزیر پاکستان پس از تجاوز به یک زن در بزرگراه ، پیشنهاد اخته جراحی متجاوزین را صادر می کند

نخست وزیر پاکستان پس از تجاوز به یک زن در بزرگراه ، پیشنهاد اخته جراحی متجاوزین را صادر می کند

عمران خان ، نخست وزیر پاکستان روز دوشنبه اظهار داشت که متجاوز به عناصر متجاوز وقتی از تجاوز گروهی به یک زن در یک بزرگراه س askedال می شوند تحت اخته جراحی قرار دارند.

دو مرد مسلح هفته گذشته هفته گذشته در نزدیکی لاهور ، مرکز استان پنجاب ، در یک اتوبان خالی از سکنه زن را مورد تجاوز قرار دادند. پلیس گفت درهای اتومبیل را قفل می کنند و خواستار کمک می شوند ، اما مهاجمان با شکستن یک پنجره وی را به بیرون می کشانند و در آنجا جلوی چشم بچه هایش تجاوز می کنند.

بیشتر بخوانید:  گفته می شود قتل تیرانداز مظنون در پورتلند منجر به قتل شده است

نیروی دریایی ایالات متحده که یک زن تراجنسیتی را در فیلیپین کشت ، پس از بخشش ریاست جمهوری ، اخراج می شود

روز دوشنبه ، یکی از مظنونانی که توسط پلیس به عنوان شفقات علی معرفی شد ، دستگیر شد. مظنون دوم ، عابد ملهحی ، هنوز متواری است.

خان ، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی محلی 99 نیوز ، گفت که مالیحی در سال 2013 در یک تجاوز جنسی دیگر شرکت کرده است. وی گفت که وی در حال بررسی اخته جراحی است و گفت که کشور به قانون جدیدی برای عقیم سازی دائمی افراد مرتبط با چنین جنایاتی نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:  یک جهانگردان فرانسوی به دلیل بردن یک بطری شن از ساحل ایتالیا به خانه نزدیک به 1200 دلار جریمه نقدی پرداخت

“جاده آن طرف یک قتل درجه یک ، درجه دو ، درجه سوم بود ، این [rape] باید به همان روش و وقتی درجه یک وجود دارد درجه بندی شود [rape]خان گفت. “با آنها برخورد کنید و آنها را قادر به انجام چنین کاری نکنید.”

اعضای سازمان های جامعه مدنی در یک راهپیمایی برای محکوم کردن حادثه تجاوز در بزرگراه متروکه در کراچی ، پاکستان ، شنبه ، 12 سپتامبر 2020 ، شرکت کردند. پلیس پاکستان گفت که آنها 15 نفر را برای بازجویی دستگیر کرده اند ، زیرا دو مرد مسلح به اتهام باند بودن – تجاوز به یک زن در مقابل چشم فرزندانش پس از خراب شدن ماشینش بزرگراهی خلوت در نزدیکی شهر شرقی لاهور. (عکس AP / فرد خان)

بیشتر بخوانید:  کریس هیز ، خبرنگار MSNBC ، باعث تمسخر توییتر شد و ادعا کرد که ترامپ "به طور عینی از COVID حمایت می کند".

به گزارش رویترز ، خان در ابتدا هنگام سخنرانی در ایستگاه پیشنهاد اعدام در ملا public عام را ارائه داد ، اما مقامات گفتند این مجازات می تواند وضعیت ترجیحی تجارت پاکستان را به عنوان اعطا شده توسط اتحادیه اروپا به خطر بیندازد.

این اظهارات خان در حالی بود که خبر حمله حمله گسترده ای به پاکستان ایجاد کرد. ده ها معترض در چندین شهر از جمله اسلام آباد و کراچی به خیابان ها آمدند تا حملات به زنان را محکوم کنند.

بیشتر بخوانید:  برای "شخص بزرگ" ؛ دزدان دریایی ، MLB ادای احترام به روبرتو کلمنته

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تجاوز جنسی در پاکستان نادر است ، اگرچه آزار و اذیت جنسی و خشونت علیه زنان اغلب گزارش می شود. سالانه تقریباً 1000 زن در پاکستان به اتهام نقض هنجارهای محافظه کارانه در مورد عشق و ازدواج در اصطلاح “قتل ناموسی” کشته می شوند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

بیشتر بخوانید:  قاضی پرو وقایع 11 سپتامبر را "دردناک" و مثالی از دلیل نیاز ما به "اعتماد" به رهبران منعکس می کند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *