Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / نتیجه گیری: تالار شهر ترامپ پیش نمایشی از بحث ها را ارائه داد

نتیجه گیری: تالار شهر ترامپ پیش نمایشی از بحث ها را ارائه داد


واشنگتن (خبرگزاری فرانسه) ویروس کرونا را نمی توان از بین برد. مردم واقعی آن را واقعی نگه داشتند. آماده سازی – و تسهیل کننده – مهم هستند.

شورای شهر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به رای دهندگان بلاتکلیف پنسیلوانیا یک پیش نمایش جذاب از چگونگی انجام اولین بحث خود علیه جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات در دو هفته ارائه داد.

رویداد روز سه شنبه در ABC با خطوط قابل پیش بینی حمله و وعده های مبهم سیاست از طرف ترامپ همراه بود. اما این امر همچنین نشان داد ، یک بار دیگر ، مبارزه رئیس جمهور برای دفاع موثر از کنترل بیماری ویروسی کرونا که منجر به کشته شدن نزدیک به 200000 آمریکایی شده است.

در حالی که دستیاران رئیس جمهور تمایل داشتند تمرکز خود را بر روی ویروس منحرف کنند ، شورای شهر روشن کرد که این کارزار ، که در هفت هفته گذشته ادامه داشت ، به عنوان همه پرسی رئیس جمهور و همه گیر باقی مانده بود.

در اینجا چند اقدام دیگر از یک شب وجود دارد که به طرز شگفت آوری برای اولین بحث عمومی درباره انتخابات در تاریخ 29 سپتامبر آزاد بود:

انکار

فراموش نشدنی ، ترامپ در ماه فوریه گفت ویروس کرونا به عنوان یک “معجزه” ناپدید خواهد شد. لهجه او بعد از هفت ماه تغییر زیادی نکرده است.

رئیس جمهور خود را با برخی از واقعیت های اساسی علمی در مورد ویروس ، از جمله رد توصیه اکید مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به آمریکایی ها برای استفاده از ماسک صورت ، مغایرت دارد.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن ، کامالا هریس به قاضی فقید روت بدر گینسبورگ ادای احترام می کنند

ترامپ با اشاره به اینکه پیشخدمت ها از پوشش صورت خود رنج می برند و آنها را دوست ندارند گفت: “افرادی هستند که ماسک خوب نیستند.”

ترامپ همچنین تلاش کرد تا با پذیرفتن روزنامه نگار باب وودوارد مبنی بر اینکه او سعی کرده “آن را نادیده بگیرد” هنگام بحث در مورد تهدید COVID-19 برای آمریکایی ها در اوایل سال جاری ، مقابله کند. ترامپ علیرغم ارسال ضبط های صوتی از نظرات خود ، “بله ، خوب ، من آن را دست کم نگرفتم. من در واقع ، از بسیاری جهات ، آن را از نظر جنبش بازی کردم.”

و همچنین ، یک بار دیگر ، شناخت ناچیزی از بی عدالتی های تاریخی در حق سیاه پوستان آمریکایی ارائه داد.

رئیس جمهور گفت ، “خوب ، امیدوارم مشكل قومی پیش نیاید.”

آماده سازی مهم است

ترامپ تا حد زیادی از آماده سازی رسمی بحث های خود با بایدن اجتناب کرده و به دستیاران و متحدان خود گفته است که او معتقد است کار روزانه وی با خبرنگاران کافی است. طرفداران ترامپ بسیاری از مواردی را که از عملکرد سه شنبه شب ترامپ دوست داشتند مشاهده کردند ، از جمله فرصتی برای رئیس جمهور برای ارائه یک پیشنهاد همدردی نادر ، البته ناهموار.

اما ، به طور مخفی ، برخی نگرانند که ترامپ به سرنوشتی مشابه بسیاری از اسلاف خود برسد ، که در کاخ سفید احساس رضایت می کنند و وقتی برای اولین بار در انتخابات عمومی با رقیب خود مقابله می کنند ، می توانند بیش از حد تحت فشار قرار بگیرند.

بیشتر بخوانید:  لحظه ای که ترامپ فهمید RGB درگذشت را تماشا کنید

در حالی که برخی به آرامی ترامپ را به مطالعه توصیه کرده اند ، رئیس جمهور اکنون تا حد زیادی توصیه آنها را نادیده گرفته است و به متفقین اجازه می دهد تا در 29 سپتامبر نفس خود را حفظ کنند.

برنامه ها سیاست های بلند مدت را نوید می دهند

او در اوایل ماه اوت به خبرنگاران گفت ، “ترامپ در 19 ژوئیه گفت:” ما ظرف دو هفته یک طرح بهداشتی را امضا خواهیم کرد ، “ما امیدواریم که قبل از پایان ماه چنین باشد.”

چنین طرحی اجرا نشده است و تعداد کمی انتظار دارند که این طرح قبل از انتخابات تحقق یابد.

وعده های عمدتا تحقق نیافته ترامپ در حالی که ترامپ اصرار داشت که برنامه دارد ، در شورای شهر ظاهر شد – اما حاضر نشد جزئیات آن را به اشتراک بگذارد یا توضیح دهد چرا بیش از 3 سال و نیم برای رونمایی از آن صبر کرده است.

اصرار کنید ، “من همه چیز را آماده دارم ، و این یک برنامه بسیار بهتر برای شماست – و این یک برنامه بسیار بهتر است.”

ترامپ وقتی صحبت از مهاجرت شد ، قول مشابهی داد ، مسئله دیگری که ماهها قول داده بود بدون اطلاع جزئیات در مورد آن اقدام کند.

بیشتر بخوانید:  ترامپ می گوید اوباما پس از پایان ماموریت "اساساً از بین رفته است"

وی گفت: “بنابراین ما با مهاجرت کاری انجام می دهیم ، من فکر می کنم این کار بسیار قدرتمند خواهد بود زیرا ما می خواهیم مردم به کشور ما بیایند.” “در مدت زمان بسیار کوتاهی ، ما این موضوع را اعلام خواهیم کرد. من فکر می کنم تأثیر زیادی خواهد داشت.”

مشکلات واقعی احساسات واقعی.

اغلب س questionsالات رأی دهندگان که خود توصیف می کردند بیشتر از آنچه رئیس جمهور عادت به دریافت داشت ، مردد بود.

مردی مبتلا به دیابت وجود داشت که به صراحت گفت که باید از افرادی که از جامعه دور نیستند یا ماسک نمی پوشند ، که یکی از ویژگی های اصلی مبارزات رئیس جمهور است ، اجتناب کند. “چرا افراد ضعیفی مثل خودم را زیر اتوبوس انداختم؟” س Askال پل توبیانا ، از بیت لحم ، که گفت در سال 2016 به ترامپ رأی داد.

بعضی اوقات رئیس قبل از اینکه صحبتهای بازجوها تمام شود ، با جوابهای خود شروع می کند ، چیزی که الیسیا بلکی از یومسینگ اجازه نمی دهد. من از رئیس جمهور پرسیدم که چگونه افراد با شرایط سلامتی قبلی و افراد سخت کوش هنوز می توانند معتقد باشند. من قاطعانه اصرار کردم: “لطفا متوقف شوید و بگذارید سوالم را تمام کنم ، آقا”.

فلورا کروستا به نمایندگی از مادر فقیدش ، مهاجر از جمهوری دومنیکن که یک شهروند آمریکایی شد ، س questionالی پرسید و پرسید: “او چه عواملی را تغییر می دهد تا افراد بیشتری مانند او و من شهروند شوند و رای بگیرند؟

بیشتر بخوانید:  مقامات مرزی گزارش کرده اند که 1.4 میلیون دلار متامفتامین در آریزونا دارد

ترامپ که برای مهار مهاجرت قانونی و غیرقانونی تلاش کرده است ، وعده طرح مهاجرت دیگری را داد که به گفته وی “در واقع برای همه محبوب خواهد بود”. به نظر می رسید که در اظهار نظر او اشتباه بود که مادرش در اثر سرطان پستان فوت کرده و مکالمه را به ویروس کرونا و احتمال دریافت واکسن COVID-19 انجام داده است.

واسطه ها مهم هستند

جورج استفانوپولوس ، مجری برنامه ABC News با برخی اظهارات ترامپ مخالفت کرد ، اما همیشه با اظهارات دروغ رئیس جمهور مخالفت نمی کرد.

ترامپ در پاسخ به س questionالی در مورد شرایط پیشین گفت دموکرات ها داروی اجتماعی را ترجیح می دهند در حالی که طرح “قوی” وی از افرادی که قبل از دریافت بیمه از بیماری هایی رنج می برند حمایت می کند.

آقای رئیس جمهور ، من باید شما را در آنجا متوقف کنم استفانوپولوس گفت … شماره 1 ، جو بایدن در مقدمات مقدماتی علیه مدیکر برای همه رقابت کرد.

استفانوپولوس اضافه کرد که دولت ترامپ در تلاش است قانون مراقبت های بهداشتی دولت اوباما ، که پوشش افراد با شرایط قبلی را تضمین می کند ، لغو کند. وی خاطرنشان کرد که ترامپ در ژوئن 2019 گفت که برنامه مراقبت های بهداشتی او ظرف دو هفته منتشر می شود و رای دهندگان هنوز آن را ندیده اند.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن: من نتایج انتخابات را می پذیرم

در مورد دیگری ، ترامپ ادعا کرد که بایدن “می خواهد مالیات را برای همه افزایش دهد”.

استفانوپولوس بدون اشاره به اینکه بایدن گفت که هیچ شخصی با پرداخت 400000 دلار یا کمتر مشمول مالیات فدرال تحت برنامه های خود نخواهد بود ، به س nextال بعدی رفت. کمتر از 2٪ از خانوارهای آمریکایی این سطح از درآمد را گزارش می دهند.

اما ترامپ در مواجهه با یک میانجی و نه یک مخالف ، اغلب توانسته است لحن بحث را تعیین کند. تمایل به پاسخهای مجعد را نشان دهید که مستقیماً به موضوع مورد بحث نمی پردازند.

با وجود س questionsالات خاص رای دهندگان در مورد سوابق وی و برخی پیگیری ها در مورد اظهارات نادرست وی ، ترامپ برخاست و از آشفتگی های گاه و بیگاه که در جریان جلسات توجیهی خود در کاخ سفید رخ می داد ، اجتناب کرد.

بحثی که در آن ترامپ با بایدن رو در رو شود و محدودیت زمانی سختی داشته باشد ، یک چالش کاملا متفاوت خواهد بود. برای اولین بار ، ترامپ هم تراز با بایدن قرار خواهد گرفت ، تاکتیک مورد نظر خود راجع به صحبت کردن درباره س questionsالات سخت گذشته حتی دشوارتر خواهد شد.

___

نویسندگان آسوشیتدپرس Zeke Miller ، Jill Colvin و Deb Reichman در این گزارش همکاری کردند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/XE7ea
clck.ru/Qstcp
u.nu/w977-
v.gd/RMCN6T
ulvis.net/7DW

About adminpbn

Check Also

79٪ از رای دهندگان احتمالی انتظار دارند امی کانی بارت در دادگاه عالی: نظرسنجی تأیید کند

تعداد زیادی از رای دهندگان بالقوه انتظار دارند كه امی كانی بارت ، نامزد دیوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *