Breaking News
Home / عمومی / نانسی پلوسی با انتقاد از سخنان “غیر قابل قبول” ضد ترامپ خود ، ماکسین واترز را مورد انتقاد قرار داد

نانسی پلوسی با انتقاد از سخنان “غیر قابل قبول” ضد ترامپ خود ، ماکسین واترز را مورد انتقاد قرار داد

با انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه Rep.Maxine Waters ، یک دموکرات از کالیفرنیا ، مخالفان ترامپ را به آزار و اذیت مقامات دولت ترامپ در آخر هفته دعوت کرده است ، نانسی پلوسی انگشت خود را تکان داد. رهبر اقلیت در مجلس نمایندگان با ظرافت یکی از آنها را توبیخ کرد و در میان بحث های گسترده تری درباره نقش مدنیت در دوران ترامپ ، انتقادات فزاینده ای را از سوی هر دو حزب به وجود آورد.

پلوسی ، کالیفرنیا ، صبح دوشنبه در توئیتر نوشت: “در ماه های حساس پیش رو ، ما باید تلاش کنیم تا آمریکا را دوباره زیبا کنیم.” عدم تمدن روزانه ترامپ ، واکنشی قابل انتظار اما غیر قابل قبول را برانگیخته است. هرچه به جلو می رویم ، باید انتخابات را به گونه ای انجام دهیم که از دریا به دریا درخشان وحدت برسد. “

بیشتر بخوانید:  در یک حکم 5-4 ، دیوان عالی کشور به دلیل ممنوعیت سفر طرف دولت ترامپ قرار گرفت

توییت وی در پاسخ به درخواست مستقیم واترز در اعتراض به سیاست “تحمل صفر” دولت ترامپ در مرز ، که منجر به افزایش جدایی خانوادگی مهاجران شده است. در یک تجمع در لس آنجلس در آخر هفته ، و سپس در یک مصاحبه تلویزیونی ، واترز شهروندان را به آزار و اذیت عمومی کارکنان مدیریت دعوت کرد.

“بیایید اطمینان حاصل کنیم که هر کجا باید حضور پیدا کنیم. و اگر کسی را در آن رستوران ، در یک فروشگاه بزرگ ، در یک پمپ بنزین از آن قفل دیدید ، بیرون می روید و جمعیتی را تشکیل می دهید.” و فشار می دهید ، واترز گفت: “من به آنها گفتم که هنوز استقبال نکرده اند. حالا هرجایی ما باید بچه ها را به والدینشان گره بزنیم.

بیشتر بخوانید:  ترامپ ویدئویی از بایدن جعلی را که در حین عذرخواهی خود بایدن واقعی را خراب می کند ، منتشر کرد

وی افزود: “ما از صدمه ای كه به این كودكان وارد شده است اطلاعی نداریم. تنها چیزی كه می دانیم این است كه آنها در قفس هستند. آنها در زندان هستند. آنها در زندان ها هستند. من اهمیتی نمی دهم كه آنها آن را چه نامیده می شوند ، این جایی است كه آنها هستند و آقای رئیس جمهور ، ما هر روز ، هر ساعت از روز ، هر كجا كه باشیم ، شما را می بینیم.” برای آگاهی دادن شما نمی توانید از این امر فرار کنید. “

بیشتر بخوانید:  11 نفر در یک کنیسه پیتزبورگ درخت زندگی در یک جنایت ظاهراً متنفر کشته شدند

پلوسی تنها کسی نبود که از نظرات واترز انتقاد می کرد.

کوری بوکر ، سناتور دموکرات نیوجرسی ، نماینده سیاه پوست کنگره از واترز ، دور خودش از اظهار نظرهایش در مصاحبه روز دوشنبه با MSNBC.

نظرات واترز در اخبار حاکی از آن بود که عصر دیروز از دبیر مطبوعاتی کاخ سفید از سارا هاکبی سندرز خواسته شد تا رستورانی به نام Red Hin در لکسینگتون ، ویرجینیا را ترک کند.

بیشتر بخوانید:  کورنین با بازگشت دوره راهنمایی به کاسترو برخورد کرد

سناتور جف فلیک ، R-R اهل آریزونا ، در توییتر خود گفت هیچ کس شایسته آزار و اذیت نیست. وی در توئیتر نوشت: “چپ یا راست ، هیچ کس سزاوار این نوع برخورد نیست.”

مگان مک کین نظرات واترز را “بسیار خطرناک” خواند.

دیوید اکسلرود ، که به عنوان رئیس استراتژیست باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق خدمت می کرد ، نیز علناً علیه واترز صحبت کرد و در توئیتر نوشت که “نمی تواند با او در توییتر اختلاف نظر بیشتری داشته باشد”.

سرزنش پنهان پلوسی ، بروز جنگ داخلی بین دموکرات های چپ افراطی و میانه رو را تأکید می کند – جنگی که به نظر می رسد به شدت در حزب دموکرات نفوذ می کند. همانطور که سالون قبلاً اشاره کرده بود ، حداقل 20 دموکرات که امیدوارند در ماه نوامبر به مجلس نمایندگان انتخاب شوند ، علیه پلوسی صحبت کرده اند.

بیشتر بخوانید:  استیفن میلر طرحی مخفی را برای گنجاندن عوامل ICE در آژانس کودکان پناهنده طراحی کرد: گزارش

ماکس رز ، که برای یک کرسی در مجلس نمایندگان ایالت نیویورک کاندید می شود ، یکی است.

وی در بیانیه ای برای پولیتیکو گفت: “اگر حزب دموکرات بخواهد اعتماد مردم آمریکا را بدست آورد ، باید به آنها نشان دهیم که در تغییر سیاست خود جدی هستیم – و این بدان معنی است که ما به تغییر رهبری نیاز داریم.” .منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *