Home / عمومی / میچ مک کانل پس از صدور رای دیوان عالی کشور در مورد تضعیف اتحادیه های صنفی عمومی را مقصر می داند

میچ مک کانل پس از صدور رای دیوان عالی کشور در مورد تضعیف اتحادیه های صنفی عمومی را مقصر می داند

هنگامی که دادگاه عالی ایالات متحده ، در تصمیم 5-4 خود ، ممنوعیت تجدید نظر شده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ را که روز سه شنبه بر مسافران چندین کشور با اکثریت مسلمان اعمال شده بود ، تأیید می کند ، تیم رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جیر جیر تصویری از وی و قاضی دادگاه عالی نیل گورسوچ. هنگامی که دادگاه عالی روز چهارشنبه ضربه سنگینی به اتحادیه های صنفی که نمایندگی میلیون ها کارمند ایالتی است ، وارد کرد ، مک کانل جیر جیر گیف جمهوریخواهان کنتاکی از خوشحالی می پرند.

بیش از شش سال ، مقامات منتخب و فعالان محافظه کار برای تضعیف حقوق معامله جمعی کارگران تلاش کرده اند تا جنبش اتحادیه ای را در ایالات متحده تضعیف کنند ، هنگامی که آخرین بار دادگاه رسیدگی کرد که آیا کارمندان دولت ایالتی که نمی خواهند عضو اتحادیه شوند می توانند برخی از حق الزحمه ها را به اتحادیه های صنفی پرداخت کنند به نمایندگی از آنها در سال 2016 ، اندکی پس از مرگ قاضی محافظه کار آنتونین اسکالیا به بن بست 4-4 رسید.

بیشتر بخوانید:  دادستان کل نیویورک به دلیل سالها "رفتار غیرقانونی" در یک خیریه از خانواده ترامپ شکایت کرده است

از آن زمان ، به لطف تلاش های مک کانل برای جلوگیری از نامزد رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، مریک گارلند ، به مدت 11 ماه ، نیل گورسوچ با ارائه پنجمین رأی مخالف حقوق کارگران که برای رد حکم بر خلاف هزینه های عادلانه سهم لازم است ، به دادگاه پیوست. گورسوچ روز چهارشنبه در اکثریت بود.

قضات در نظریه 5-4 استدلال کردند که وادار کردن کارگران به پرداخت حقوق صنفی ، اصلاحیه اول را نقض می کند.

قاضی ساموئل آلیتو در نظر اکثریت 5 قاضی محافظه کار دادگاه گفت: “شاید ایالت ها و اتحادیه های بخش دولتی دیگر از نمایندگانی که با آنها مخالف هستند حق نمایندگی نمی گیرند.”

پرونده ، Janus علیه کارمندان فدراسیون ایالات متحده ، ایالت و شهرداری ، شماره 16-1466 ، توسط فرماندار جمهوریخواه بروس رانر تشکیل شد. وی سرانجام از دادخواست منصرف شد ، اما مارک یانوس ، متخصص حمایت از کودکان که برای دولت ایالتی در ایلینوی کار می کند ، مبارزه را ادامه داد. یانوس از این اتحادیه شکایت کرد و گفت که او با مواضع او موافق نیست و برای حمایت از کار او مجبور به پرداخت هزینه نیست. وی ادعا کرد که شرط پرداخت حقوق ، آزادی انجمن وی را نقض می کند.

بیشتر بخوانید:  سینتیا نیکسون خود را "سوسیالیست دموکرات" اعلام می کند: "به من قول بده"

اتحادیه های بخش دولتی استدلال می کنند که این حکم ، جدا شدن از اولویت طولانی مدت دادگاه ، باعث کاهش درآمد و نفوذ سیاسی آن در 23 ایالتی می شود که به طور یکسان با اعضا و غیرعضوها مذاکره می کند. یک مطالعه غیر حزبی اخیر تخمین زده است که اتحادیه های عمومی کارمندان می توانند بیش از 700000 عضو خود را به مرور زمان از دست بدهند و اتحادیه ها نیز می توانند از دست دادن نفوذ سیاسی که منجر به پایین آمدن دستمزد می شود ، رنج ببرند. تقریبا نیمی از اعضای اتحادیه در ایالات متحده کارمندان دولت هستند.

قاضی النا کاگان در مخالفت شدید ، که از روی تریبون خواند ، گفت: “امروز هیچ نظری وجود ندارد که نرم شود.” “اولین اصلاحیه برای موارد بهتر بود. هدف آن تضعیف حاکمیت دموکراتیک نبود بلکه محافظت از آن بود – از جمله نقش اتحادیه بخش دولتی.”

بیشتر بخوانید:  برنامه ریزی خانواده به دلیل قاعده سقط جنین از برنامه تنظیم خانواده فدرال خارج است

لیندا سانچز ، نماینده دموکرات کالیفرنیا ، گفت: “اتحادیه ها با تقاضا از اتحادیه ها نمایندگی همه در یک واحد مذاکره جمعی بدون تضمین مشارکت عادلانه در این نمایندگی ، مجبور به انجام کارهای بیشتر با منابع بسیار کمتر خواهند شد.” عضو اخوان بین المللی کارگران برق و وکیل صنفی سابق. “تصمیم امروز آخرین ضربه در تلاش چندین دهه محافظه کاران در سراسر کشور برای فروپاشی اتحادیه های کارگری است که از کارگران دفاع می کنند و آنها را در برابر سو abuse استفاده کارفرمایان محافظت می کند.”

کانر لمب از پنسیلوانیا ، کنگره دموکرات تازه انتخاب شده نیز علیه تصمیم دادگاه صحبت کرد.

نماینده حزب دموکرات کنگره که برای انتخابات مجدد انتخاب شده است ، گفت: “رای امروز دادگاه عالی در Janus v. ASCME محصول افراط گرایان ضد اتحادیه ثروتمند و قدرتمندی است که نمی خواهند کارگران در میز صندلی داشته باشند و اساساً معتقدند که لیاقت کرسی ندارند.” “هیچ تصمیم دیوان عالی کشور وجود ندارد که بتواند ما را از هم جدا کند. هیچ مبلغی نمی تواند کارگران متحد ، سازمان دهندگان و کسانی که مصمم به ادعای صندلی های خود در میز هستند را شکست دهد.”

بیشتر بخوانید:  رئیس امنیت میهن در حزب جمهوری خواه نگران "خلا فزاینده رهبری" در وزارت امنیت میهن است

چندین گروه طرفدار کارگر نیز با این تصمیم مخالفت کردند.

میلیونرهای میهن پرست ، گروهی که صدها نفر از ثروتمندترین شهروندان آمریکایی را شامل می شود ، گفت: “تصمیمی که امروز توسط دادگاه عالی آمریكا در Janus v. AFSCME اتخاذ شده نشان دهنده پیروزی در مبارزات ده ساله جمهوری خواهان برای تضعیف جنبش كارگری است.” بیانیه. “با این حال ، متأسفانه ، این یک پیروزی برای همه است ، به جز عامل آمریکایی.”

این سازمان نتیجه گیری كرد ، “این یك حمله به جنبش كارگری است كه كاملاً متوقف شده است و نباید مانند هر چیز دیگری جشن گرفته شود.”

سلین مک کولاس ، مدیر کار و سیاست در موسسه سیاست های اقتصادی ، گفت که این تصمیم “پیامدهای عمیقی” برای “هر فرد شاغل در سراسر کشور” خواهد داشت.

مک نیکولاس در بیانیه ای گفت: “امروز سرانجام این سازمان های مورد حمایت میلیاردرها تصمیم خود را گرفتند و با موفقیت به دنبال برنامه ای شدند که قدرت چانه زنی کارگران را تضعیف کند.” “نتیجه کاهش حقوق کارگران دولت محلی و ایالتی و کیفیت مشاغل و همچنین خدمات عمومی مهمی است که آنها ارائه می دهند.”

بیشتر بخوانید:  حداقل یک نفر پس از تیراندازی در جشنواره هنر یک شبه در ترنتون ، نیوجرسی کشته و 20 نفر دیگر زخمی شدند

وی خاطرنشان کرد که این تصمیم “منجر به بی ثباتی بیشتر در نیروی کار ایالت و نیروی کار محلی خواهد شد” ، و اثراتی مشابه اعتصابات اخیر معلمان در ایالاتی مانند ویرجینیای غربی و اوکلاهما خواهد داشت.

“از آنجا که کارگران بیشتری برای حفظ دستمزد و مزایای خود مجبور به استفاده از روشهایی خارج از معاملات جمعی سنتی می شوند ، این کار را تحت دکترین متمم اول تازه تأسیس انجام خواهند داد ، که بدون شک در ماهها و سالهای آینده با تشکیل پرونده های اضافی در چالش مرزهای خارجی این کشور توسعه می یابد.”

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، به نوبه خود پس از صدور این حکم ، به مک کانل پیوست تا در توییتر سخنرانی کند:منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *